Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
neboj livi vsetko najdeme :-D
Odpovedať
:-D 8-)
Odpovedať
panecku videli ste stranku victorias secret? predavaju spodne pradlo, no vsetky tie prekrasne kosielky co tu maju diavcata su odtial...no uuuzas!!!
Odpovedať
Profilova fotka
LIENKA videli aj skusali... mam take doma :-) dostala som pod stromcek od buducej svagrinocky :-)
Odpovedať
dobre ranko, mne sa teda poriadne tazko vstavalo... ivinka a svagrinka to mala odkial,hmmm? mas ty ale dobru svagrinku ;-) pardon, budes mat :-)
Odpovedať
ahojte, tak konečne piatok :-) ale by som spala, keď som videla drahého ako si sladko spinká |-|
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko prajem.... nooo baby aj mne sa ťažko vstávalo..aj sme trochu prispali :-S
Odpovedať
mne sa nielen tazko vstavalo, ale aj zaspavalo
Odpovedať
baby, vonku snežííííí :-) mohlo by aj viac snehu napadať.
Odpovedať
kde sneziiii =-) , alebo uz prestalo?
Odpovedať
už prestalo :-(
Odpovedať
Ahojte baby, tak uz sa mu domov nasiel. hmm u nas! :-) Aj ked do casu kym sa prestahujeme, bude u draheho maminy (oni maju 2 psikov, a na tohto zareagovali dobre, uz su kamarati) Tak sme si ho oblubili, ze sme sa vcera, ked sme jej ho dali citili, akoby sme dali vlastne dieta na adopciu :-N Najlepsie reaguje na meno Viky, tak mu uz prischlo. Urcite ho nejaky blbec priviezol v aute a vyhodil ho pri tej lekarni, ale sme si isty ze to bol osud. Obaja s drahym sme trosku chorlavi, tak sme sli do lekarne, ale bolo tam strasne vela ludi, tak sme sli domov a po ceste sme sa zastavili prave v tejto lekarni a on tam smutne cakal - prave na nas! Vzdy sme chceli psika, ale az do domu, lebo v byte by musel byt stale sam, a asi pred tyzdnom sme sa bavili, ze ani tieto vianoce nam jezisko nepriniesol havinka... tak teda priniesol, len trosku neskor. Neviete si predstavit aka som stastna. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak to sa tesim, ze bude psik v dobrych rukach ;-) a ze nasiel domov ...
Odpovedať
Dala som si jeho fotku do albumu, ale len na cas, aby som vam ho ukazala :-D
Odpovedať
jeeej ma biele labky ako papucky, vyzera roztomilo, ale trosku vystrasene chudacik, este asi nevie co sa s nim vlastne deje
Odpovedať
no to je super simasi, teším sa s vami :-) dúfam, že aj my budeme mať čoskoro psíka, len tiež ho nechceme chudáka nechávať celé dni samého doma =-) takže to najprv budeme musieť nejako vymyslieť.
Odpovedať
fotili sme ho hned ked sme ho doniesli domov, teraz uz je v poriadku, dnes rano prvy krat od radosti aj zastekal :-D ... uz sme sa bali, ze to nevie :-S hmm neviem si predstavit, ze by sa teraz ozval jeho majitel :-.
Odpovedať
Profilova fotka
LIENKA svagrinka buduca zije v UK SIMASI to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer ze ste si ho nechali !!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simasi..havino je krásny... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lienka, livi...volala som do tej športovej haly, a nevedela mi o tom nič povedať...ale vravela že to zistí ešte dnes do 16 hod..tak potom tam ešte brnknem ;-)
Odpovedať
oki, to som teda zvedava :-)
Odpovedať
dobre, daj vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby co mate v plane na vikendik ???
Odpovedať
ja upratovanie a sťahovanie, včera som si balila veci do PP a cez víkend mám dobrú zábavu - musím im nájsť miesto a je ich teda dosť, ach jaj..ale sa mi nechce..ale aj sa teším :-)
Odpovedať
a už o chvíľku idem domov, tak sa majte pekne a príjemný vídend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja ficim domkov, stacilo na dnesok, tak paaaaa baby, krasny vikend prajem
Odpovedať
Dobre ranko!!! :-) livi ako dopadlo stahovanie? a co to nase cvicenie, dzula zistila si nieco?
Odpovedať
Profilova fotka
DOBRE RANKO ako ste vikendovali?
Odpovedať
Ahojte baby! VSETKYM VAM A VASIM POLOVICKAM PRAJEM VSETKO DOBRE V NOVOM ROKU, NECH SA VAM SPLNIA AJ TIE NAJTAJNEJSIE PRIANIA A NECH SA VAM DARI V SUKROMNOM AJ PRACOVNOM ZIVOTE!!!
Odpovedať
Profilova fotka
TINKAAAAAAAAAAAAAAA no ahoj flakacka :-)))) ako sa ti dovolenkovalo ? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?