Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
bono34 koľko Vás to vyšlo na osobu? ako ste to mali s výzdobou? návleky na stoličky dali oni? ako ste mali jedlo?
Odpovedať
Ahojky, ja som chcela tiež Blesáka, ale je zajednaný, preto sa pýtam, či ste už niečo počuli o DJ Marekovi Totkovi... @bono34 a ozaj, nemajú nejaké špeciálne návleky, že?? lebo ja som si už zajednala ľudí, ktorí mi prídu sálu vyzdobiť, tak preto sa pýtam, či v Aqauapolise s tým nebol problém
Odpovedať
Ahojte my by sme chceli svdbu tak v maji 2012..kedy je treba zacat vybavovat vsetko okolo toho???svadbu by sme chceli v kostole nasjkor alebo som citala ze sa da aj v hoteli to by bolo tiez fajn....na urade nechceme...bude tam len rodina takych 20 ludi...mozte mi poradit nejake dobre salony v TT nie predrazene...a mame aj snyceka bude mat skoro rok a pol kde pre neho zohnat oblek??? a este aj nejake dobre miesta na oslavu??dakujem vam, za rady
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my budeme mať svadbu v júli 2012, no kvôli štátniciam sme už začali s vybavovaním. Máme zarezervovanú sálu, kostol, DJovi dáme zálohu budúci týždeň a fotograf je na 99% a obrúčky prídu v októbri. Už som pobehala aj salony,v salone šarm, femina, nova rosa a margo boli veľmi miné a ústretové paničky. A šaty už na 99% vybrané mám, už len zarezervovať. :-) ;-)
Odpovedať
@157misicka Ahojky, my mame toho času termina na september 2012, ale prave sa zamyslame nad mensou svadbou. Ja si to ale neviem predstavit. Budete mat ak DJ. Kolko date chodov. Bude to len obed, kava a zakusok, alebo nieco s viac chodovym jedlom?
Odpovedať
@katuska111 podľ mňa s tým problém nebude...
Odpovedať
@katinka87 no my chceme normalne predjedlo, ploievka, hlavne jedlo, zakusky budu na stoloch atd....no kde v TT sa da kupit dobry a cenovo prijatelny oblek na svadbu????
Odpovedať
Vies co, my sme pozerali oblek na Hlavnej v Modev -e, pekny a aj kvalitny tam vyjde na 180eur. Videli sme aj lacnejsie, ale pripadalo mi to kvalitou nejaku handru. A chlap ten oblek aj tak vynosi, ma ho aj na ine prilezitosti ako je svadba.
Odpovedať
terminy sobasov na rok 2012 na mestskom urade trnava najdete na http://www.trnava.sk/new/aktuality_re...
Odpovedať
caute Trnavske nevesty...pridávam sa aj ja.....my to máme 6.10.2012 v červeníku:)
Odpovedať
caute kocky, aj my uz mame termin- 21.07.2012!! Rezervovane na matrike, sala tiez rezervovana! Jupiii! Neviete o nejakom naozaj dobrom starejsom za normalnu cenu? Moze byt aj starejsi a dj v jednej osobe! :-) Najlepsie taky,ze si mozem pozriet jeho pracu aj na internete. Dakujem krasne a zelam vam prijemne planovanie! ;-)
Odpovedať
@lenushka_th :) aj ja som zo špačiniec :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@strana ahoj prosim ta a co hovoris na celkovy pristup prevadzkarky, casnikov, kvalitu jedal? Dakujem moooc ;)
Odpovedať
@s_ilvia my sme boli nadmieru spokojni so vsetkym, naozaj sa snazili, boli pristupni a na vsetkom sa dalo dohodnut. Jedlo bolo vyborne...Len skoda, ze sa nam do druheho dna pokazila polievka (asi ju zabudli dat do chladnicky) :) ale inak ziadny problem.
Odpovedať
caute kocky, ja len,ze ak mate niekto zaujem o Relax pri Tescu na 21.07.2012,tak im zavolajte. My sme to museli dnes zrusit,len kvoli DJ,lebo sme ho velmi chceli a on v tento den nemohol. Pani v relaxe je velmi mila a naozaj sa s nou velmi dobre komunikuje.Priestory velmi pekne a da sa na vsetkom dohodnut.Viem,ze su plne booknuti cele leto,takze toto bude asi ich jediny volny datum. ;-)
Odpovedať
Ahojte baby, mali ste niektorá DJ Braňa Slezáka na svadbe? čítala som len dobré recenzie, viete mi povedať, koľko stál?
Odpovedať
@katuska111 kolegyna ho mala teraz v septembri a odporucala mi ho, vraj bol skvely. Myslim ze hovorila cenu do 300 eur maximalne.
Odpovedať
Profilova fotka
@katuska111 ahoj Brano vie robiť dobrú show, baviť hostí, v tom je super................ale hrá na moj vkus strašne, zažila som ho asi na troch akciách. Závisí od vekového priemeru na svadbe, ked budete mať mladšie osadenstvo (tak do 40 rokov), tak to sa moc nevytancujú, samé repetácke a senzusácke odrhovačky...Ak bude vačšina svadobčanov nad 40, tak ho zavolaj a budú všetci chváliť. je to samozrejme vec vkusu. A stojí myslím dosť
Odpovedať
dievcata, poradte mi, prosim, kde v trnave najdem pekne, zaujimave, nie prilis pochmurne priestory kaviarne, hotela, kde by sa dalo fotit. velmi taketo priestory nenavstevujem, dakujem za kazdy navrh. piste mi, prosim do ip. dakujem.
Odpovedať
@lenusa43 najlepší je DJ Blesák...a to stým Braňom je pravda...
Odpovedať
dievčatá, to mi ani nehovorte, no mám ešte na výber, rozhodujem medzi Marekom Totkom a Branom, tak fakt neviem, nepoznám ani jedného, a na Mareka som našla málo hodnotení, tak poradte. Blesáka som chcela, ale bol zajednaný
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky z Trnavy,poraďte mi nejaký výborný svadobný salón...:)
Odpovedať
Profilova fotka
@jenina2s no aj ja som uz pisala dakde ze by mi mohli nejaky salon poradit.ale zatial z tt nikto nic ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna s kazdým Dj-jom sa dá dopredu dohodnut čo má hrat tak v tom nevidím problém
Odpovedať
@lomnicka mna v poslednej dobe zaujali v TT tieto priestory http://www.facebook.com/media/set/?se...
Odpovedať
Profilova fotka
@smoulinka979 to ako na fotenie -alebo sa tam dá urobiť aj hostina?
Odpovedať
Profilova fotka
@jenina2s salón Diamond Nitra alebo Bratislava - odtiaľ som mala šatky ja, ale páčilo sa mi aj vo Femine a v salóne Šarm tu v Trnave - boli perfektní - z jedného som si nakoniec objednala pre malého oblečík a z druhého ešte bolerko
Odpovedať
@smoulinka979 dakujem. zvladli sme to nakoniec vonku. bolo sice pod mrakom, ale na toto obdobie teplo. este raz vdaka.
Odpovedať
@beybo1 myslim ze aj hostina a rozne ine akcie...
Odpovedať
Profilova fotka
@smoulinka979 super som nevedela - svokra bude mať 50tku tak premýšľame že kde to spraviť, ďakujem za odpoveď :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?