Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
@beybo1 ahoj :-) ja odporucam kadernictvo Ada v Trnave. bola som velmi spokojna aj s melirom aj svadobnym ucesom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska jééj super, tak vyskúšam aj ADA kaderníftvo, ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ak hľadáte svadobné tapánky... Tieto majú v TT. Detaily do správy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Som zúúúfaláááá. Kde sa dajú v Trnave kúpiť spoločenské - popolnočné šaty???? Ale väčšie ako 38 :-S také 42, 44... Nikde som nič nenašla. Fakt iba v BA?
Odpovedať
Profilova fotka
@leila13 ahoj. ja som si kupovala spolocenske pri jednote.ako ides smerom ku kine hviezda taky maly obchodik.ale ta ista majitelka ma obchod so spolocenskymi satami aj v jednote tusim na 1. poschodi.mali tam pekne saty aj bolerko som si hned kupila.
Odpovedať
Profilova fotka
@leila13 ...ahoj....ja som kupovala v jednote na prvom poschodi....velkost 46 ;-) ... ale bolo to 4 roky dozadu...ale myslim ze ten obchod este stale funguje ;-) ... pripadne by som na tvojom mieste skusila este odevy na prednadrazi, ako je Arena pub.... hore na poschodi.... ja ked som nieco nikde nezohnala, tak tam to mali vzdy ;-)...a viem, ze maju aj vacsie velkosti, lebo ja nakupujem hlavne tam :-)
Odpovedať
@hiva určite choď do jednoty na prvom poschodí za spodným prádlom majú tovar každý utorok a pani je veľmi ochotná , tiež nie som tvigy a tam vždy kúpim čo potrebujem
Odpovedať
@mimi27712 ahoj, aj ja by som ta chcela poprosit o foto z impiq hotela, vobec sa nevieme rozhodnut, kde mat hostinu
Odpovedať
@zuzuamimo Ahoj. prvá foto je z miestnosti na poschodí a druhá je reštaurácia.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, neviete kde požičiavajú v okolí TT výzdobu, potrebovala by som kontakt. Veľmi pekne ďakujem :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
baby čo sa deje v Trnave nikto nechystá svadbu žiadny nový album nejako to tu umrelo trnavačky preberte sa potrebujem inšpirácie termín svadby sa mi už blíži a začínam chytať prvú paniku
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@katrinka333 ahojki, svadbu som už mala - som privydatá do Trnavy, svadbu sme nakoniec mali v Piešťanoch - ale neodolala som nenapísať Ti : Tvoj komentár sa mi veľmi páči :-)
Odpovedať
tak vďaka beybo 1 aspoň niekto , pekný deň prajem
Odpovedať
@katrinka333 dopadne to dobre, katrinka, uvidis..hlavne s usmevom..drzim palceky :-)
Odpovedať
ahojte baby, viete mi poradiť kde v TT gravírujú svadobné poháre? Už som toho dosť pobehala, ale všade bola podmienka že poháre si musím u nich kúpiť. ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@bono34 ahoj - posielam info do IP
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@katrinka333 no mam dojem, ze niekto povodnu temu "trnavcanky" ci tak nejak... premenoval na "svdba v hotli Phoenix"... a tato tema je pre vsetky buduce nevesty... a nie len pre tie kt. chystaju svad.oslavu v menovanom hoteli... dnes som po dlhej dobe chcela pozriet co tu v tejto teme nove - a ledvaj som ju nasla... tak mozno aj preto malo prispevkov a podobne... ja som svadbu uz mala :) panika az taka nebola, hoc pripravy ci na velku ci na malu svadbu (co bol nas priprav) su takmer tie iste... vsetko sa nakoniec zvladne - len treba pohodicka :) urcite to zvladnes aj ty :) vela stastia a inspiracii... ked budem mat chvilku cas- vytvorim si album s inspiraciami, kt. som zozbierala pred tou nasou svadbou - ufam, ze pomozu :)
Odpovedať
@cerler ďakujem pekne , bolo mi to čudné že s nič nedeje , nechodím sem tak často času je málo no šak aj tak sa dá robiť reklama , keď svadby v tomto hoteli nie sú nič moc Pá pekný deň
Odpovedať
@jaro58 myslíš u Heska ?
Odpovedať
@katrinka333 tam to má teraz tuším nejaký DJ , ale čo sa týka sály neviem 120 osôb to musí byť veľmi veľké tká v Trnave asi ani nie je aby tam bol aj veľký tanečný parket. Musím to ísť preveriť .
Odpovedať
ahojte...mali ste alebo máte niektoré svadbu v Inke ???
Odpovedať
ahojte, kde majú pekné svadobné topánky? za tri týždne svadba a topánky asi ešte pre mňa nevyrobili :)))
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJTE KOCKY...NEVIETE MI PORADIT KDE BY SOM POZICALA NAVLEKY NA STOLICKY AJ S MASLAMI ZA PRIJATELNU CENU? DAKUJEM
Odpovedať
Profilova fotka
@18anjelik AHOJKY MY BUDEME MAT SVADBU V INKE 1.OKTOBRA 2011...
Odpovedať
Profilova fotka
@bono34 ja som svadobne na poslednu chvilu kupila v malej obuvi pri hlavnej poste - na trojicnom namesti (neviem ako sa ta obuv vola), mali tam a predpokladam, ze stale maju v tomto termine dost velky vyber svad. topanok, na vyssom, ci nizsom podpatku... :)
Odpovedať
Ahojte, s priatelom by sme chceli obrat v Trnave,lenze ani jeden z nas nie je odtial. Boli sme sa spytat na matrike,ci uz maju sobasne dni na rok 2012 a povedali,ze nie,ze az v oktobri. Dokonca nam bolo aj povedane,ze "pan primator" nas vobec nemusi zosobasit,lebo dava prednost obcanom z TT. A pritom by bolo treba booknut aj salu,kameramana....Neviem,co si mam o tom mysliet.Obaja sme v zahranici a je treba vybavit tolko veci. :-( Mate niekto podobne skusenosti?
Odpovedať
@murinko60 moja známa to poriešila tak , že mala sobáš priamo v hoteli kde mali aj svadobné posedenie bolo to celkom fajn , ale nesobášil ich primátor.
Odpovedať
@katrinka333 Asi mala cirkevny obrad,ze? My by sme nemohli mat taky :-| Ale tiez sme rozmyslali nad obradom v hoteli...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?