Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
som tu po hooodne dlhom case nakukla... @michala pridavam sa do klubu :-( ...len s tym, ze som momentalne osetrovatelka...ale uz sa to lepsi...aj ked som unavenaaa a nevyspana...hadam uz aj upracem pred vianocami a napeciem... @katrin ahoj, slnko... budes mat viac casu na pripravu... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuuha, Miška, no to ti nezávidim.... tak skore uzdravenie.... lomnicka: no viac casu.. ked ja sa na nejake extra pripravy ani nechystam.-- ako poznam toho mojho, je schopny to este stale zmenit..ale to ma uz vaazne nastve! chcem len salu( tak pre 25 ludi), saty a foto mame mojich kmotrovcov... a zakusky budem riesit na poslednú chvilu.. chcem za co najmensie naklady ... cize asi len nejaké jedno jedlo vecer po prichode ( polievka + hlavne)a potom len svedske stoly... ahudbu no neviem.. mozno si budeme pustat len CDčka :-D :-D ,ale minule mala buduca svokra v Senici jedneho chlapika a hral celu noc za 50€ tusim, tak pripadne by sme skusili toho... aj som si snim zaspievala... mam to na you tube.. ak chcete kuknite :-) dajte si hladat katrin21f a video sa vola cervene jabĺčko :-))
Odpovedať
@katrin salu v trnave? a co tvoje satocky? uz som pozerala, ze kam mrknem na veltrhy...sla by som zas do budapesti...tam sa mi pacilo...a vo viedni tiez...jaaaaj... na tej svadbe, co sme boli, tak tam som objavila zakusok pre moj jazyk...som chodila a vyhedala z tanierov len ten jeden...ale to az potom, ked som ho objavila :-D njam...tusim je z dielne pani matulovej...bomba spica njam... to vies, ze juknem...
Odpovedať
ahojte baby - lomnicka a katrin... :-) ako sa mávate?? som tu dlho predlho nebola.... katrin, vidím, že chystáš svadbu.... tak držím palce...
Odpovedať
Profilova fotka
ked ja prave neviem, ci v Trnave... neviem, kde v juni budem... doprkna.. to je cele take na figu.. ja by som radsej tu u nas v PD, predsa to tu poznam, viem, co a kde a tak.. ae vybavovat nieco v TT, ked tam ani nie som sa neda... myslim, ze sa prebierieme tak v marci a z nasho terminu sa zmenime na termin kedy bude realne volna sala a fotograf.... lebo v podstate nam to je sum a suf, ze kedy presne.. ale pacil sa mi ten datum 26.6. :-) saty.. no , Marika, to vazne netusim... do tych co mam na foto sa pochybujem ze zmensim, neschudla som ani gram, nedokazem sa ovladat a tlacim kazdy vecer aj teraz sladke.,. a jest mi chuti. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, prosím Vás nechodí niektorá z Vás na Trnavskú univerzitu odbor sociálná práca? Hľadám niekoho z tej školy. ďakujem
Odpovedať
@mata35 ja nie... ale skus este mrknut a patrat tusim vo volnej diskusii su nejake temy ohladom vs... @katrin21 to bude asi tak, ze fakt sa zobudite (myslim to v dobrom teraz), ked vam bude priharat =-) :-N :-D...to tak obycajne byva a potom sa clovek vypne k neuveritelnym vykonom... mimochodom tento rok neorganizujes vo vpraci nejake obrovske predvianocne vecierky? @ljenocka ahooooooooj...ako sa dari?
Odpovedať
cauko babule ;-) katrin - drzim palec at den D stoji za to :-) michala - vitaminy treba papat a ovoce vela
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: :-D trafila si klinec po hlavicke :-D ano. dnes som mala asi 500 telefonatova a asi 300 ludi tu bolo osobne.. rozdavam listky na dovadlo( Radošinci a L+S..) to je ina bitka... 800 listkov... :-D a v pondelok mame Mikulasa.... neviem, kde mi hlava stoji..a v oktobri sme mali tiez velke oslavy.. ;-) Vcera mi drahy svato-svate potvrdil, ze 26.6 plati :-))) tak sa tesim:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
elanor a by babo necakate? alebo sa nedari zatial, tak ako nam?
Odpovedať
ahoj lomnicka.... ako sa darí?? ááá, stále rovnako... pracujem, cestujem, pracujem, pracujem, pracujem a furt len pracujem.... :-) . takže v zásade nič nové :-) :-) ty ako? čítam, že si tiež stále v jednom kole... tiež veľa neoddychuješ :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Aj vitamíny papala, aj ovocie cpala, aj nepomohlo, lebo najprv bola v kolektíve 3 dni a tam bolo zima a kopec nádchy, tak vybojovala ľahší boj, potom vozila kamarátkynu rodinu vrátane jej na pohotovosť, potom dieťa, potom muža a nakoniec seba. Ja mám za sebou november, kedy majú 5 členovia najbližšej rodiny narodeniny a 4 výročia úmrtia. Debilný mesiac... Kati, s prípravami ti pomôžem. Hoci, zvykom je mať svadbu v meste nevesty, takže to vychádza na Pd, ale buď originálna a urob to v TT.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@katrin aj ja si prosim radosincov...ich predstavenia moooozem... ked chces a michala suhlasi a budem mat cas, tak aj ja by som ti mozno vedela nejak pomoct...napriklad budem chodit po cukrarnach a ochutnavat kolaciky :-p @ljenocka aj som si myslela, ze pekne poupratujem, vymetiem vsetky kuty, urobim inventuru v skriniach a pred vianocami podporim charitu, nuz ale daaaa sa? nedaaa :-o :-o :-o to by som sa musela naklonovat...takze si uz asi ziadne plany nikdy robit nebudem...a to ma suseda minuly tyzden normalne dostala tym, ze piekla vianocne pecivo a dobroty... :-p :-D @michala neznasam november...brrrr...a som sa zobudila a tiez nie dobre...tiez som posledne dni v kruhu ludi a deti, ktore kaslu, soplia a pod.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tretie kolo. Tentoraz so strašným kašľom...
Odpovedať
Čaute trnaváčky, mala niektorá z vás svadbu v hoteli Inka? aké sú vaše skúsenosti? splnili to čo slúbili?
Odpovedať
caute babule :-p , viete poradit miesto na svadbu pre cca 34 ludi? nechceme zbytocne velku salu. ma niekto skusenosti s restauraciou sessler? ;-)
Odpovedať
Super restauracia je v hotely Barbakan. Ako odmenu Vam daju svadobny apartman. Mame tam svadbu 17.4. Na sessler som zatial nepocula dobre referencie.
Odpovedať
zuzul barbakan je velmi horuci adept :) paci sa nam, len keby nemali volny termin potrebujeme dake alternativy ;-)
Odpovedať
zuzul77, tiez mame svadbu v Barbakane, 15.5.10. Pocula som nan same pozitivne ohlasy, okrem jednej negativnej (male priestory a neochotna obsluha). Kolko budete mat ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
caute.....dlho som tu nebola :-) ale ak vidim niektore z vas furt poznam ;-) ako sa dari? mala by som otazocku? poznate hotel mlyn v zavare alebo penzion na mlyne v hrnciarovciach? celkom sa mi to pozdava, len som nikde v diskusii nezachytila ze by ste o tom pisali....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Lubiduch: my sme s manzelom boli osobne v tom mlyne pri Hrnciarovciach... raz po cykloture sme sa tam zastavili na kofole a priestor nas nadchol... zamyslali sme tam mat svadbu - nakolko sme planovali len malu (cca 15ludi)... a prostredie sa nám zdalo byt stylove, mimo rusneho mesta TT a maju tam aj zelen... ale! boli sme sa tam na skusku raz v nedelu najest... jedlo nam velmi nechutilo, bolo presolene... a ked sme sa chceli informovat na moznost svad.posedenia, velmi ochotna casnicka zrovna nebola... ked sme to neskor odstupom casu vsetko zhodnotili... prisli sme na to, ze prostredie je fakt pekne, snad by sa dalo dohodnut s kucharom aj o tom presoleni :-) ale na svadbu sa mi to zdalo byt prilis denne... a navyse priestory - restauracia je prepojena hned s kuchynou a citit tam vsetky pachy a mastnotu... mlyn v Zavare som videla len z cesty ked sme Zavarom prechadzali... po archit. stranke ma nadchol, osobne skusenosti s personalom a prostredim nemam. snad som ti trocha pomohla... ale myslim, ze najlepsie vyskusas, ked sa tam osobne zastavis...
Odpovedať
Profilova fotka
cauko, no pomohla si mi... asi tam predsa len skocim. Povodne som chcela olympiu aj som to tam mala minuly rok vybavene, len sestra sa nakoniec vydavala namiesto mna, v olympii. restika super, jedlo vyborne, personal super...a cenovo asi bezkonkurencne..len mne sa to zvonku nepaci... tam dole je taka krcma a tak...takze hladam teraz nieco ine a strasne sa mi protivie v trnave hoteli... na ten zavar som pocula dobre veci, otcov kamarat tam mal 50tku. ale tie hrciarovce maju lacnejsie ubytko (budeme mat dost ludi ubytovanych) a vyzera to krajsie... tak to asi cez vikend navstivim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimochodom....baby prosim nepoznate nejakeho schopneho fotografa? segra mala jedneho, fotky usli, ale zas nic extra a na to ze bol len na obrade a predtym na kratkom (asi 1 hodinovom foteni) a vypytal za to viac nez 200 eur ( a to bolo po znamosti vybavovane....).
Odpovedať
caute trnavacky! v juni ma caka svadba a ja potrebujem pomoc :-N hladam dobreho DJ a kameramana. prosim prosim o rady :-D diky!
Odpovedať
Profilova fotka
sestra mala na svadbe jara blesaka, vie spravit dobru naladu. fakt to vie ako s ludmi, krepcili tam od najmladsich az po moje babky :-D a tancovalo sa do piatej rana ;-) robil aj nejake sutaze akoze a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
blesak je super, odporucili nam ho v AT studiu...aj sestra ho mala na svadbe...nemal chybu :-)
Odpovedať
Ahoj Trnavacky.Viete mi prosim poradit, kde zozeniem nejake pekne ozdoby do vlasov a bizuteriu? Vdaka :-)
Odpovedať
@lubiduch my sme mali 4F studio na stefanikovej, fotili sme sa len vonku pred obradom vyse hodiny a bolo to tusim okolo 200 eur, ale boli super, ochotni a fotograf bol uplne cool, strasne sme sa pri foteni zabavali a ja i ked nie som velmi fotogenicka a fotenie moc nemusim som si to fakt uzivala a fotky su uplne super, sme velmi spokojni tak skuste tam @lucida bohuzial ti neporadim, my sme mali malicku svadbu - 20 ludi - a hudbu sme si nachystali aj pustali sami ale bolo to super @vandabo82 ja by som skusial hore v jednote na druhom poschodi ak to tam este je, dost dobry vyber, ak nie doobjedna sa a super ochotna majitelka aj predavacka, inak mozes skusit vo vsetkych svadobnych salonoch, ja by som urcite skusila nova rosa na studentskej
Odpovedať
V TT sa mi najviac pozdava co sa tyka fotgrafii AT studio, mame ich i my..su i tu na mssk, ano fotia a v 4 F ( ich styl je ale taky podla mna uz zabudnutejsi.., pan Bohunicky je tiz fajn...) myslim, ze na vyber je toho dost ..podla toho co ocakavas a kolko si ochotna platit.. pekny den vsetkym...
Odpovedať
Profilova fotka
vandabo82: odporucam maly obchodik vedla mestskej veze - Dasen - bizuteria ale aj so swarov.kristalmi... myslim, ze si iste nieco vyberies a je tam jedna super mlada baba, kt. ma prehlad a ochotne poradi...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?