Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
monitt : zatial asi okolo 35 ludi...chcem len take male posedenie. Uz ste si boli vybrat menu?
Odpovedať
zuzul77: my budeme mat cca 50, menucko sme uz viac-menej vybrali... pisala som s jednou kockou, ktora tam uz mala hostinu, bola spokojna, len si treba dat pozor na konecny ucet - zaratali im tam dost veci, ktore si ani neobjednali...
Odpovedať
monitt • no mne dnes poslali navrh menu, celkom sa mi to pozdava, vyratane na 40 ludi a na osobu nas to vyjde 30€
Odpovedať
zuzul77: aj nas to tak vyjde, ale skoro vsade v TT je cca 30€ na osobu... myslim, ze to je slusna cena, dobre tam varia :) my sme si z Barbakanu dali nakalkulovat - veceru (pripitok, predjedlo, polievka, hlavne) + svedske stoly (teple aj studene) + kapustnica po polnoci, plus este kava/1 l nealka/0,5 l vina na osobu... zakusky, torty, pecene prasa :-D, nealko, alko, vino budu uz v nasej rezii... paci sa mi, ze si mozeme tolko veci zaobstarat sami, napr. v Dreame o tom nechceli ani pocut...
Odpovedať
monitt no tak my to mame okrem kapustnice cela ako vy...mame tam zaratane aj 1/1 litra vinka na osobu...kolaciky a dake drobnosti ako pagace si prinesieme
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak sa aj ja pridávam- my máme svadbu 21. augusta a mám dosť veľký problém s vínom a zákuskami, neviem koľko ani odkiaľ. na svadbe budeme mať cca 64 ludí - myslíte že stačí 100 l bieleho a 20 l červeného, a 3ks zákuskov na osobu na stôl a 5 ks zákuskov na osobu do krabice (dokopy cca 650 ks )???? viete mi poradiť nejakých dodávateľov, pokiaľ možno čo najlacnejších? veeeľmi pekne ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte chcem sa opýtať, má niekto skúsenosti s takouto formou predaja? sú tam veľmi krásne šaty, ale bojím sa aby som nenaletela: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?alb...
Odpovedať
gabika87 tak mi mame kolace vlastnu vyrobu,lebo mam maminu cukrarku...ale u nas v Zelenci je jeden sikovny chlapec a robi aj kolace aj krasne torty...este Ti mozem odporucit p. v Majcichove www.monikynetorty.sk. fakt super co sa tyka vinka, mam dobry kontakt...vinko aj original stupluje...my mame od neho a co sa tyka poctu na osobu, do krabicky je urcite malo 5ks ak nedas spic torty
Odpovedať
gabika87 oprava http://www.monikinetorty.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
zuzl77 ja som myslela 5ks na osobu - čo je vlastne 10 ks do krabice - takmer 95% máme párov a zvyšným jednotlivcom jasné dám viac
Odpovedať
gabika87: my budeme davat tiez na vysluzku 5 ks na osobu plus kus torty - tak nam to poradila pani, co nam bude piect zakusky, vraj sa to tak dava.
Odpovedať
Profilova fotka
gabika87...tie satky su tam krasne aj ja som rozmyslala ze si takto nejake objednam,....ale az pri skusani v salone so zistila zeto co sa mi paci v katalogu alebo na vseiaku na kazdej babe inac ukaze, tak by som sa asii bala ze by nakoniec nevyzerali na tele tak super ako na obrazku....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte trnavacky:) my mame svadbu 17. aprila, co je neuveritelne blizko:) ak mozem poradit, tak tortu urcite od Moniky Siskovej, uz spominane www.monikinetorty.sk, su krasne a chutne (nasi od nej uz viac krat brali sesterniciam na svadby), dobre skusenosti mame s kolacmi od p. Matulovej, ta ma aj dobre ceny a co sa tyka bizutky, urcite DaSen, Silvia, ta mlada predavacka je sikovna a vie uzasne poradit, aj ma v oku, co sa komu hodi a tak
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, ak chcete dávať 5ks a kus torty, tak si kúpte tie veľmi malé krabičky s uškami a dajte tam naspodok celú servítku, lebo je to napohľad veľmi málo. Minimálne treba aspoň 10 ks, nakoľko zákusky k svadbe sú menšie ako tie, ktoré sú v cukrárňach na konzumáciu.
Odpovedať
Ahojte, neviete poradit nejaku dobru galanteriu v TT. Nasla som len na Trojicnom pri poste a na pesej zone taku staru komunisticku :). dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja sa k Vam pridam, ak mozem, aj ked nemam svadbu v TT, ale nejake drobnosti a veci vybavujem aj tu. Veronicka, ina galanterka mi nenapada, len tie co si nahodila. Co zhanas? Gabika87 tie linky, co si tu davala - aj ja nad tym uvazujem, ale viac info najdes tu http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
veronicka: neviem ci myslis tu istu galanterku ako ja - na pesej zone... ja som zhanala k svadbe stuhy a ine drobnosti prave tu - ta galanterka co myslim je na poschodi jedneho domu na pesej zone... maju tam vela veci a predavaju aj sijacie stroje, podprsenky, plavky... a tych stuh a vsakovakych veciciek tam maju spusta - od vymyslu sveta - len neviem ako sa to tam vola... ja si tam kazdorocne chodim kupovat aj stuhy k vianociam - maju tam velky vyber. ta predajna je malicka, na poschodi, myslim, ze v prizemi je z ulice pristup do drogeria a knihkupectva :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cerler - viem, ktoru myslis, niekde tam pri ludovej jedalni, dalsia pasaz a vacsinou tam maju take kabaty a bluzicky v tej brane navesane, ze a ide sa hore po schodoch? Veronicka asi myslela - tu na Trojicke (este funguje vobec?) a nieco podobne ako galanter.ka je aj pod stlpami
Odpovedať
ešte je galantéria v pasáži Malý Rím, teda aspoň bola
Odpovedať
ja som myslela tu pod stlpami,ale dakujem pojdem pozriet aj tie ostatne :)
Odpovedať
ahojte Trnavacky:) potrebujem pomoc! zhanam dobru krajcirku v Trnave alebo v okoli.. kupila som si svadobne saty,ktore treba este trosku zuzit. viete mi niekto poradit? dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
ianitka: presne tu galanterku som myslela - je sice plosne mala, ale maju tam nozstvo vsakovakych veciciek, a aj poradia, je to myslim taka rodinna firmicka :-) veronicka: na na tu galanterku pod stlpami som uplne zabudla... je to ten obchod, co predavaju aj latky? myslim, ze z galanterie tam maju fakt malo, asi najviac vlny a nejake nite... lucida11: moja mamina si k mojej svadbe kupila krasny kostým... a bolo treba na nom trocha nieco upravit... pani v obchode , kde sme ho kupovali, nam poradila jedny krajcirky, kt. maju svoju dielnu v objekte Tvorsadu - je to taky zeleny dom nedaleko kruh. krizovatky pri Tescu... a bola velmi spokojna... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucida, skus salon Bliss, myslim ze aj tam by Ti mohli pomoct...
Odpovedať
cerler dakujem ti,urcite sa tam pojdem opytat. a majka...myslis ze mi tam upravia saty aj ked som si ich tam nekupila? dakujem za rady baby ;-)
Odpovedať
@veronicka a co zhanas ? ta galanterka v pasazi, pri ludovej jedalni, nad drogeriou 101 je pfaff...je tam asi najlepsi vyber v trnave...teda, ak nieco potrebujem, tak frcim tam...ale je pravda, ze zalezi od toho, ze co sa zhana... galanterka pri poste na trojicke - tak tam som poriadne nikdy nic nenasla, takze tam nechodim... pod stlpami su skor vlny... galanterka v pasazi maly rim - predvcerom som tam bola, ale nic take som tam nevidela...zeby hore na poschodi? @lucida v jednote na prvom poschodi je upravovna siat, ci opravovna... aj v salonoch sa treba opytat, aj ked nie velmi radi prerabaju veci, ktore neboli u nich kupene..ale za optanie nic nedas... @cerler a michala ahojcek, ako sa dari?
Odpovedať
dakujem lomnicka :)))))
Odpovedať
a nepoznate nahodou aj dobru kozmeticku? :-D
Odpovedať
Ahojte, poradite mi prosim v ktorovm salone v tt maju pekne bolerka k sv. satam, letne krajkove s trojstvrtovymi rukavmi
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: zdravim... :-) ja momentalne uz piatym tyzdnom marodujem - zapal priedusiek... :-( a teim sa uz na jar - bo toto zimne pocasie nie je pre mna moc dobreee
Odpovedať
@cerler :-( nepotesi... @gracy co znamena trojvrstvove rukavy? krajkove bolerka maju na stefanikovej v sarme...skus sa mrknut... @lucida11 neporadim, nechodim ku kozmeticke :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?