Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
jaj tak to odrhovacky hrali aj ti nasi (to mi doslo, ze kontrafakt nie :-D , ale myslela som ze mieris na nejaku madonu alebo timberláka alebo take nieco z roku 2007/2008...) 8-) 8-)
Odpovedať
nie, nie... to si tiež myslím, že na svadbu "nepatrí".... som videla, keď na segrinej svadbe tam jedna mladá baba, ktorá dala CD DJ-ovi, že nech to zahrá, boli to nejaké španielske pesničky, tak všetci ostatní sa zdekovali k stolu a kukali, jak 3 ludia tancujú.....
Odpovedať
lomnicka: foto už pomaly sťahujem-nechala som ešte chvíľku len top záberov. :-) zaujímavú tému máte. myslím, že kombinácia živá hudba + DJ je super. Ja som takto chcela veľmi mať, ale bola len živá kapela. Neboli zlí, ale ten DJ by to možno nejakými 80. resp. 90. rokmi trošku viac oživil. Aj u nás bolo véééééľa mladých, resp. vééééééľa hostí až rekordných 240 kusov !!!
Odpovedať
my sme mali živu hudbu. ich sef je nas znamy, a su fakt super, takze nebolo o com uvazovat. resp. asi sa nauvazovalo, rozhodnute padlo uz pred 9 rokmi... iba jednu jedinu pesnicku sme si pustili z radia, po polnoci "nasu" bo tu nemali v repertoari.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... vidim , ze riesite svadby,.. no ja zacnem trochu z ineho sudka... bola som si dnes dat predpisat Norethisteron, bo mi kramiky muju dojst tento tyzden a v piatok odchadzame na dovču, tak to nem chcem dostat.. a pri tej prilezitosti hovorim doktorovi, nech sa mi sonom pozrie na cystu , co mi min, rok zistil vo vajecniku,, a ona sa hnusoba zvacsila mala 19c27 a ma 33x35 ! tak mi navrhol laparoskopiu, kedze som hned nanho vybafla, ze chcem otehotniet... tak povedal, ze to nemusi byt nic, ale ze radsej by to cele vybral von, vajcnik hadam nebude treba.. :-((( tak sa " vytesujem" , ze koncom leta alebo po lete pojdem pod noz.. :-((((((
Odpovedať
Profilova fotka
jaj no nic moc :-p |-|
Odpovedať
Profilova fotka
aj by som sa na to vybodla, ale tak vo mne cosi hloda, ze co ked to bude cosi.. ved vies... a ked chceme nejakeho toho svišťa este...
Odpovedať
Profilova fotka
tak drzim palce :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dik ;-)
Odpovedať
katrin jééjda,.... už presne viem, prečo sa desím všetkých vyšetrení.... ani nie tak vyšetrení, ale výsledkov :-( koľkokrát je tak človeku dobre, kým nejde doktorovi a nepovie nejakú "skvelú" diagnózu... tak sa drž :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jo...som to hned zvestovala aj drahemu... tak uvidime, tusim ma tak ten doktor naplasil, ze sa hned budeme snazit o bábo....
Odpovedať
ja sa teda možno teraz opýtam jak debilná, lebo sa tomu nerozumiem.... takže teraz keby si mala rýchlo mimi, tak nepôjdeš na operáciu?? a nebude to vadiť??
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no, nie... akoze po operaciii potom sa budeme snazit.. treda dufam....
Odpovedať
Profilova fotka
inak, keby som dovteda mala mimi, tak na operaciu nemusim... lebo na nu chcem ist preto, ze cysta moze branit otehotneniu....
Odpovedať
aháá, tak už som "clever" :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no asi som to dobre "zamotala".... proste teoreticky mozem otehotniet, ale kedze to uz asi nestihnem do konca leta a cysta moze otehotneniu branit, tak ju dame von a potom ked sa to zahoji, tak to zacneme skusat, ak bude drahy suhlasit, ale dugfam, ze ano, lebo na prvykrat sa to podarit nemusi a mam uz 31 rokov+ k tomu tieto problemy, takze niet na co cakat....lebo po bábu fakt tužim...
Odpovedať
katrin - radsej si nehaj vyoperovat, bo sa ti moze stat (samozrejme ti to nepravem, to je jasne), to co bratrankovej zene, tiez mala mala ist na operaciu (myslim ze tiez cysta), a keď bola na sale na poslednu chvilu zistili ze medzicasom otehotnela a museli jej to zobrat...
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej,..... aj ked mne by to asi nevadilo.... ale je lepsie to doriesit vcas...
Odpovedať
akurat som sa vratila z mesta...som ohucana z mesta zo stuplika, stratila okuliare slnecne, takze este aj to aby som zajtra riesila - nove skulky...boli sme u ocneho, kupila som si sosovvky na dovcu, v otulete mali vypredaj, tak som kupila stuplici nejake vecicky, potom bratovmu krpcovi darceky, chcela som nejake obutie na dovcu, ale nic som nenasla...mam dost...minula som kooooopec penazi, ale to len tie sosovky stali vela... @katrin to zvladnes...drzim palce...laparoskopia lepsia, ako skalpel...br...ked tak hovoris o svistovi (co sa mi nebetične páči, že svišť), tak aj na mna to znovu ide...a mám trochu boja...u mňa hrozí nemocnica a veľmi pravdepodobne injekcie do brucha...keď mi pred niekoľkmi mesiacmi povedali, že môžem byť rada, že vôbec mám dcérku a že som vôbec tu na svete, tak som skoro odpadla..tak asi tak..a to ma čaká sono prsníkov o mesiac...mala som tam cm-ovu cisdtu, tak sa klepem, ze aka bude teraz...ale čo ťa nezabije, to ťa posilní.. šli sme cez víkend cez prievidzu...keby som mala číslo, tak zabehneme...ale nemali sme.... @beju no co uz..chcela soms a pokochat komarnom..to namesti je uzasne...ale tie vselijake reklamne tabule a putace, tak to mi trochu vadi...ale nadvorie pavilonu je krasne...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: moje t.c je 0910/674 938, ja som ti ho nedala na stretku? osudova chyba.. ani ho nejdem pisat do IP, vask neni tajne, tak ked pojdete nabuduce, urcite sa ozvi :-))))) inak ja byvam v Cigli, co je pod horou , z PD smerom na Novaky na lavej strane.... mame krasny vyhlad na celu kotlinu... Jaj babulky, ja uz letim domov, malu mam v MT u ex-svokrovcoc, ale maju mi prist montovat sietky na okna... inak, dnes som si zas ja, lomnicka, tiez plasla po vrecku.. kupila som si taku mikinu, ale hlavne, take tie obtiahnute rifle , co sa nosia, a mne boli vzdy kratke. jupííííí, konecne ich mam a su aj dost dlhe :.-))) a tetusa mi este aj dala na tie dve veci 300sk zlavu, tak super... P.S: svišť.. je strasne mile pomenovanie, to tak nazval moj Dancúlik, a mne sa to strasne tiez paci... :-))) tak to používam aj ja.... pa pa kočky!!!
Odpovedať
dobreee ranko kocky @hanka_april uz som sem hodila fotky vyzdoby- konecne, troska mi to trvalo ;-)
Odpovedať
Lomnicka: skúsim teda ešte nájsť nejaké zmenšené foto z európskeho nádvoria :-) je to tam naozaj veľmi krásne, len ako si hovorila, kvoli foteniu treba hľadať miesta, kde v pozadí nevidno reklamné tabule. Krásne upravili aj park Dôstojníckeho pavilónu. Si odniekadiaľ z tohoto kraja? :-) Pekné ráno všetkým
Odpovedať
Profilova fotka
bebecko: fakt pekna vyzdoba..... boze, to je zas dneska hic a to je este len rano... dnes idem zata chystat veci na dovču... idem kupit klasicku textilnu nafukovacku, ak mi ju nevypredali od pondelka... aj ked je draha, stoji 599,- aspon cosi vydrzi, nie ako tie " igelitove" pomaly na 1 pouzitie...a tiez idem pre pokyny do cestovky... som doma uz od nedele sama a tak ma ani nebavi sediet doma, stale chodim po navstevach kamosiek :-D :-p , vcera bol taky hic, ze som sa normalne vycapila u kamosky na zahrade do podprdy... vsak ma tam ani velice nemal kto vidiet... a vecer som este aj presadzala kvietocky ... no som ja to ale sikovna zienka :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
beju: teda mat na svadbe 240 ludi,.... tak to je fakt dost... to co ste pozvali pol dediny?? :-D asi ste pooooriadne veeeelkaaa rodina, ze? ;-)
Odpovedať
No tak ja som pred svadbou naozaj padala do bezseba, že bude toľko ľudí. (Moja predstava bola tak okolo 80 až 100 ľudí) Z našej strany sme boli len 40 kusov spolu s kolegami a mojimi kamarátkami. Lenže manželova rodina je veľká, súdržná a tradicionalistická. Moja svokra mala problém koho nepozvať. Ale nakoniec to všetko dobre dopadlo.
Odpovedať
Profilova fotka
no zbohom .... my sme mali 45 aj s detmi a to sa mi zdalo tak akurat, aj ked je fakt, ze s mojej rodiny som pozvala minimum, ale tí ludia mi nechybali, bo sa nejak extra nenavstevujeme....ale keby mi svokra napozyvala 200 ludi, tak ju asi niekam poslem.. ale na druhej strane, ak si to zaplatila, tak nech si robi co chce, len ste mohli mat za to napr. super dovcu, alebo nieco na zaciatok... to je fakt ina palka.... ale proti gustu ziaden dišputat... ;-)
Odpovedať
Hmmm vieš, ja som sa preto veľmi jedovala. Nespočetné množstvo hádok som riešila s mojim mužom kvoli tomu. Svadba nebola o peniazoch. Na dedine sa dá všeličo poriešiť lacnejšie-rodičov vyšla svadba na neuveriteľných 90 000,-Sk s tým, že fotografa, kameramana, hudbu sme platili my dvaja. Vieš katrin21 až sa to bojím povedať, ja mám s mojimi svokrovcami veľmi dobré vzťahy od začiatku. Pochopila som, že pre nich je veľká svadba úplne normálna vec, strašne sa z toho všetci tešili. Vyznie to asi trošku naivne v tejto dobe, ale je to u nich fakt tak. Preto som si povedala, že pre 1 deň sa nebudem hádať s nikým a nepokazím si vzťahy s manželovou rodinou na celý život.
Odpovedať
Moji rodičia boli teda tiež poriadne zúfalí (hlavne mamina), ale nakoniec sa im priebeh svadby veľmi páčil. Všetko prešlo bez organizačných kolapsov a trapasov. Chvalabohu .....
Odpovedať
Profilova fotka
cauko... bebe...krasna, naozaj x-) x-) x-) x-) katka....ja uz dnes tiez posledny den v praci a odratavam minuty, kym zmiznem.... :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
beju: no ved som povedala, ze proti gustu ziaden disputat ;-) ... ja len, ze mne s aj 90 (!) tisic za svadbu zda prehnane vela.. aj ja som z dediny, a tiez sme vselico , resp. vsetko yvabvili svojpomocne ( zeny do kuchyne, varienie, casnicky...) starejsieho robil moj stryko, foto moj bratranec... apod... akurat hudbu sme mali normalne... ono je to pekne, to ano, urcite je strasna stranda byt na takej velkej svadbe, len su to proste podla mna vyhodene peniaze... aj smojim drahym sme sa o tom bavili, ze je tu taka tema, kde sa jedna baba pyta kedy ste sa zoznamli, kedy rozmyslali o svadbe, kolko ludi a kolko planuju minut a kedy babo... no dost som zostala prekvapena, ze vedla ludi rata , ze minie na svadbu od 50 do 100 000... pre mne je to nepredstavitelne... dost dlho som zila aj z mala, hlavne po svadbe, teraz sa mam fajn, nemozem sa stazovat, ale tych 21 tis. co mas vtedy stala svadba( bez siat mojich , obrucok a obleku) proste len sala, hostina , auta a pod... bolo tak akurat a dnes by som sa to dokonca snazila stiahnut este nizsie a este menej ludi... radsej by som sla na dovolenku... terat idem na dve po sebe a veru su to take skoro moje tri svadby,... ale aspon to trva 2 tyzdne, nie 1 noc.... al eto je len moj nazor.. realisticky... netvrdim, ze kazdy ma suhlasit so mnou :-)) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?