Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
jaj to je super, leni :-) ja uz som si nasla cvicenie po ceste z prace, tak som zvedava na vysledky :-p :-N
Odpovedať
ja by som chcela tiež ešte chodiť cvičiť, ale napr po tomto víkende mám takú svalovicu z robenia okolo domu, že snáď ani cvičenie nepotrebujem :-D .... likvidovanie buriny na príjazdovej ceste, upratovanie a ďalšie práce ma tak zmorili /teda hlavne tá motyka, s ktorou som likvidovala tú burinu/, že som rada, že zdvihnem fľašu minerálky :-D :-D a čo si našla, hani....?? kam budeš chodiť? na aké cvičenie??
Odpovedať
Profilova fotka
je to len nejaka mlada baba, cvicia v telocvicni na gymnaziu, len prides a das "padika" a cvicis...je to asi 75-80 minut, taky narocny bodyforming...teraz cez prazdniny to byva 1x do tyzdna, inak 2x...tak este nieco by som k tomu chcela najst...lebo sama doma sa fakt neprinutim :-S
Odpovedať
ono je to jedno, hani, kde cvičíš, hlavne, že cvičíš.... super vybavená posilňovňa ešte nezabezpečí, že tam človek bude chodiť... takže telocvičňa alebo super fitko - je to jedno, hlavne, že sa človek hýbe....
Odpovedať
Profilova fotka
ved hej, preto som si povedala, ze ok :-) ale uz sa tesim na dovcu, tam vkuse jem na co mam chut a za tyzden idem aj tak dolu 3 kila...plavanie, dlhe prechadzky a morsky vzduch robia svoje ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, hanka, bodaj by si mala pravdu s tou odvolenkou!!! ja som si vcera skusala jedny tristrvrtaky, co som na sebe nemala vyse roka a ani ich nezapnem, chyba mi dobrych 5 cm a okolo stehien... no... hurky su nic....
Odpovedať
hurky.... tak to si ma pobavila, katrin :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, ako inak to nazvat.. he he :-D zeby jaternice?? u nas sa to vola hurky ... :-p
Odpovedať
u nás sú to jaternice, ale mala som voľakedy spolubývajúcu z Novej Bane, tak viem aj to, čo sú hurky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no nemas na mna mne minule mamina zavalila, ze "no ty mas ale stehniska..." no ides sa zabit :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ved ja mne uz mama povedala, ze mam velku rit :-D ale hlavne , ze Dankovi sa paci, no nie?? ale vazne, ja sama pre seba sa chcem citit lepsie a schudnut... len sa neviem dokopat...
Odpovedať
hani rodina vie byť taká "úprimná", že?? :-D :-D :-D :-D kolegyňa zas minule prišla, že manžel jej v kúpeľni hovorí: ale nám rastie to bruško, čo??? tým nám, myslel samozrejme ju :-D . tiež bola veľmi "nadšená" :-D no neni nad úprimnost....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no mama si asi mysli, ze nedovidim po zrkadlo :-| inak dala by som si veru jaternicku =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no tak brusko je kapitola sama o sebe... ja hovorim, ze ked som cakala Kiku,tak som mala take brucho ako teraz v piatom mesiaci,... vazne!
Odpovedať
ja dneska môžem 1/2 pizze.... mmmmm, tááák sa teším :-D :-D jaterničku nemusím hoci aj celý život... to mi nechýba....
Odpovedať
katrin - tak sme dve, ja sa tiez neviem donutit, a ak aj zacnem tak ma to po par dnoch prejde... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som vydrzala dietovat cely april.. schudla som 2 kg... ale potom som zacala jest normalne a je to spat... treba sa hybat....
Odpovedať
Profilova fotka
ludia... sem prave prisla taka cierňava, taka burka, ze je tma skoro jak v noci... tusim sa idu vsetci certi zenit.. a ja .. sandalocky a kratke rukavy, neviem, ako pojdem na obed....... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby, neboli ste niekedy v blizkej minulosti v Besenovej? ja som tam bola cca 2 roky dozadu a vraj je to tam vynovene? hm? =-) zbehla by som tam na vikend...
Odpovedať
Profilova fotka
katka, tu v BA to uz prehrmelo cca za pol hodku, neboj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to dufam aj ja..... lenze uz som hladna ako vlk a do pol jednej to musim stihnut, lebo potom idem na anglinu... hotovy koniec sveta...
Odpovedať
mno v tt je sic zamracne, tiez uz aj hrmotalo a aj sa sem tam blislo ale to je zatial vsetko. tak sand nic horsie, som iba v tricocku na ramienka, 3/4 nohaviciach a sandalkach...
Odpovedať
Profilova fotka
mamina mi úrave volala, ze videla ako v TT zrazilo auto nejake divca....tak si oratajte kamosky :-S strasne...
Odpovedať
Profilova fotka
no tak neviem, hani... tu to vyzera na dlho... leje tak strasne, ze keby som vysla von, tak aj s dazdnikom som do 10 minut mokra ako mys... ale asi mi nic ine nezostava.... este skusim zmobilizovat niekoho, kto tu ma auto... posledna moznost....
Odpovedať
ahojte babulky... @dominika vitaj doma... @katrin a elanor fu..aj mne by sa zislo...ale ja som v zivote nedrzala ziadnu dietu... @hanka mna skoro slahlo, ked som videla kam pojdeme...teda do akych apartmanov..zdvihla som telefon a narobila poriadok...uf...fotky vobec nekorespondovali s realitou...ale podarilo sa...uf uf...viac po dovce...lietam jak sarkan, nemam ani tucha, co zabalim...nemam kopec veci...brrrr...
Odpovedať
Profilova fotka
tak som zvedava, co budes nakoniec hvorit a ze budu same superlativy a x-) x-) :-D :-D drzim palce :-)
Odpovedať
jezkovi... mno ja sa hlasim, ze mna nic nezrazilo, aspon zatial. a dufam ze ma ani nikdy nezrazi... inak babulky moje, dnes som dala vypoved...
Odpovedať
Profilova fotka
:-o preco, nori? :-o
Odpovedať
Ahojte :-) hanka_april, my sme boli minule leto v besenovej, je to tam super, vrelo doporucujem ;-) dominika: s tym tureckom som trosku sklamana :-( my tiez planujeme koncom jula ist na svadobku
Odpovedať
hani - nuz dozrali ma v praci a tak som si povedala ze blbca zo mna nikto robit nebude...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?