Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
katrin, na jednej strane je to mozno dobre, ze to nezazila, ako si hovorila, nema z toho stresy. ale na druhej strane sa vsetko dozvediet po tolkych rokoch tiez moze sposobit svoje. nuz a jeho musi asi riadne zozierat pocit viny ked sa neprizanl, ved vo vztahu sa stane vselico, ako zaboli to a riadne to urcite, ale aj tak treba riesit vedi na rovinu... a ked tak nad tym uvazujem, je on vlastne chlap? ved ma zenu a 2 rocne dieta, a zacne si inou, spravi jej dieta, zenu s drobcom odkopne, ide k druhej tehulke a s nou potom 6 rokov zije a az ked cakaju druhe mimo tak si ju vezme??? ako a keby necakali tak co by spravil??? ako zil by si pekne dalej na hromadke? to teda podla mna chlap vobec neni. neviem co to je, ale chlap teda nie.
Odpovedať
Profilova fotka
katrin....no velmi to tajil, ved hadam si nemyslel, ze by si sa mu tam "nasackovala" ved kto by bol na nich zvedavy,ts :-S a nech si uziva s "rodinkou" ved s amu to vrati...kto akym mecom zabija, takym bude aj sam zabity... dneska ideme podpisat hypoteku :-p
Odpovedať
Profilova fotka
leni...tak to je dost pruser...asi budes musiet zapojit nejaku kamosku, alebo rodinu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
katrin sobas mame v kostole sv. Mikulasa o 17-tej :-) to fakt dojdes? :-D
Odpovedať
hanka noo, rodina asi nie, lebo však všetci sa budú chcieť doobeda nachystať - hlavne teda ženské osadenstvo... vieš ako to je - návšteva kaderníčky a tak... :-) no a kamoške, ktorá na svadbu má ísť som to včera tak jemne naznačila a ..... a nič..... zase sa mi len potvrdilo už to moje známe, to, čo mi stále hovorí môj drahý, že ja sa pre iných aj rozkrájam, ale keď potrebujem drobnosť ja, tak sa všetci obzerajú dookola, že ako tá prosba patrial mneee???? a to asi nieeee.... a vieeeeš, ja nemôžem... ja nestíham.... ja to mám ďaleko..... ja nieee... a skús niekoho iného..... atď.... no nič... musím premýšľať o nejakých ochotnejších kamarátkach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to by som mala byt v TT a vies, ze ten kostol mam " pod oknami"... he he, tak by som dosla aj s babami a pozriet na nevestu. Inak, teraz v sobotu vecer okolo pol jedenastej sme isli do mesta a pred tym kolstolo sa v noci fotila ńevesta pri tych poulicnych rozsvietenych lampach, bolo to super!!! dobry tip pre Vas , nevesticky, samozrejme, treba mat stativ kvoli nocnemu foteniu, ale dobry fotograf by to mal mat...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky. vitaj dominika. ani som si neuvedomila, ze uz to mas za par. tesis?
Odpovedať
Profilova fotka
elanor : ona nieco vedela, ale nie podrobnosti... ale nech si ziju, ako chcu, ja som spokojna, posunula som sa niekde uplne inde, pri nom by so to nikdy neurobila... som samostatna, zvladla som to a dokelu, som aj na seba trochu hrda :-D . Ono sa jemu robila dobre kariera, ked si nabalil neter majitela firmy... Ja som sa pozbierala sama.,. ale ako sa hovori, co vas nezabije, to vas posilni a je to fakt tak.... Ljenkocka: ja som si tiez tu miestnost v sobotu nezdobila, to sa neda stihat. boli tam segry, ocino, a tak.. ja som ju videla vlastne az ked sme tam dosli... mala by si zapojit druzicky, ved ked sa ide zdobit hned rano okolo 8,30 tak sa este v pohode stihnu aj ucesat aj obliect, ale hold, ochota chyba...
Odpovedať
Profilova fotka
katrin kludne sa pridite pozriet... ale asi vas ani nespoznam.. 8-) teda teba.. smeji ahoj..veru uz to mam za par..... :-D krati sa to zavratnym tempom...
Odpovedať
Profilova fotka
dominika, vsetko nachystanea? a este nemas pochybnosti, ci sa mas vydavat? som pocula uz aj take, ze sa zacalo pochybovat, cim sa to viac blizilo :-D a babenko este necakate?
Odpovedať
Profilova fotka
dominika: sak to nevadi, ze nas nespoznas, ale my si ty obzrieme :-), teda ak nebudeme niekde prec, tak urcite :-)
Odpovedať
katrin - nuz tak nato nemam slov, myslim o noc este horsie veci ako pred 5 minutami, fuj. :-S tebe drzim palceky :) a bud na seba hrda, mas byt zaco ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj dominika :) kd budem doma, urcite sa pridem pozriet aka budes krasna a stastna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, sak my sa na tekj dominikinej svadbe apson zoznamime :-) ze elanor ?
Odpovedať
preco nie :) hlavne ked dost z nas byva na druzbe (ze hani?), a pobliz...
Odpovedať
Profilova fotka
smeji nie, pochybnosti nemam.. cim je svadba blizsie tym viac sa tesime. obaja :-) elanor auoj, budem rada ak sa pridete pozriet.... :-) inak teraz som ta predvcerom videla..aj s manzelickom ste sli do Arkadie v Trnave... a pocuj, ty uz ma nepoznas?? :-D tusim si na mna aj pozerala.. katrin nooo, zoznamka tam bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smeji a miminko necakame zatial... :-) ale mozno zachvilu budeme... :-) to by som vam urcite povedala, ked by som vedela ze cakam miminko.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, tak ja sa tesim, ze vas spoznam, budem sa to zariadit tak, aby som na tej svadbe mohla byt, urcite ma neprehliadnete , mam 180 a vyzeram zhruba ako na fotkach v albume, len nosim okuliare :-) jeeejm ja sa tesiiiim!! inak, akurat som zistila, ze sa mi ide vydavat jedna kamoska z PD, to je pre mna sok!! ale neviem, ci ste si vsimli, ale tento rok do toho prastilo strasne vela ludi.... same tehotne, alebo rodia, alebo sa beru.... fakt, asi trochu stupla zivotna uroven a maju odvahu.. konecne!
Odpovedať
Profilova fotka
katrin inak spoznat sa mozme/te aj skor.. staci sa dohodnut na stretko, alebo aspon na kafco :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak mi potom porozpravate, ako bolo :-) ja idem na vikend na Moravu,mame tam holdingove stretnutie nasich firiem....manzel ma vcera ukecavala, nech zostanem doma, ze budeme konecne v pohode doma...ach ako mi to lamalo srdce, to chlapske fnukanie :-D :-D :-D urcite zabuchnem dvere za sebou a ani nebude vediet, ze ma zenu :-D :-D :-D ja norika nemam problem, mam vlastne auto,keby daco a o mne asi kazdy vie, ze ja radsej byvam na dedine ako na druzbe :-) :-) ale na nas byt v centra s auz taaaaaaaak tesiiiiiiiiiiiiiiiiim 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
dominika - to vazne??? si ma mala kopnut do clenka :-D no co som bola slepa??? mno aj ano, hihi, cely nazhaveny sme mali namierene do "píkoku" na nejake pekne spodne pradielko, tam maju vzdy nieco pekne. :-D a nasli sme, a samozrejme sme ho doma hned vyskusali :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dominika : ved jasne, ze sa mozme stretnut aj skor,ale to uz asi budes mat perno pred svadbou.... ja este neviem, co budem robit toho 21, ale viem, ze budeme mat priatelovu dceru , takze budem v Tt, len neviem, ci nebudu chciet ist do Senice k babke, lebo ju davno nevidela, ale sak mozne ist skor a do piatej sa vratime :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
elanor ano, veru... aj som sa cudovala.. nabuduce ta kopnem :-D lebo ta vidavam dost casto.. katrin ved kvoli mojej svadbe neruste ine plany.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dominika: ved nebudem nic rusit, len sa vratim tak, aby som ta videla, ja som proste zvedava :-)) aj tak sa budem v senici asi nudit...
Odpovedať
daminika - nabuduce ma urcite kopni :) nevahaj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja tu dnes prisaham umrem v tej robote :-p
Odpovedať
hani - napodobne... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
hanka: aj ja, akurat rozmyslam, ze zdrhnem....
Odpovedať
Hani od nudy, či od tepla??? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?