Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
nuda...ale citat si nove veci sa mi nechce :-| lenivec...ked clovek myslienkami uz na dovolenke.,...ved to poznate 8-(
Odpovedať
ja by som kľudne nejakú robotu posunula :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hanka, a kam ides na dovolenku??? kedy? a ozaj baby aj planujete svadobnu cestu? my sme v procese vyberu.. :-D a strasne sa tesim.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no leni, kludne mozes :-) odratavam sekundy do 3-ej :-p domi...prvy julovy tyzden chceme vybehnut trochu sa okupat na aude do chorvatska (poctam nejakych 5-6 dni) a potom na dovolenku do turecka, tusim nejaky posledny augustovy-prvy septembrovy tyzden (manzel si to zobral na starost ako "kvaziprekvapkanie" takze viac neviem... tak sa tesim aka budem prekvapkana :-D :-D :-D
Odpovedať
fúúha, to tých sekúnd do tretej je ešte pekelne veľa.. :-) dominika, my tiež turecko, ale nie svadobná ale predvadobná cesta - od 21.7. na 8 dní...
Odpovedať
Profilova fotka
no supeer... :-) my pojdeme pravdepodobne do Tunisu, Egyptu alebo Turecka hned den po svadbe 22.6. :-D to je zachviiiilocku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dominika: tak to ste to ponali s tou svadbnou cestou po americky :-D a kto ti pojde vratit saty do pozicovne?
Odpovedať
Profilova fotka
to uz je detail,nie dominika :-) katrin, to bude teda v tom termine co vy idete dobry umor v tom turecku :-p ja by som tam najradsej isla az v oktobri...
Odpovedať
Profilova fotka
no maminka s tatinkom mi vratia satky a vsetko zabezpecia :-D uplne v pohodicke..
Odpovedať
Profilova fotka
hanka: no my tiez chceme ist na zaciatku jula, hej, len este nevieme kde, aj som nieco pozerala , ale nic ma nezaujalo... ved uvidime na poslednu chvilu, mozno aj motyka vystreli :-))))
Odpovedať
my ceme ist 2 tyzne v auguste, ale este neviem kam mna to taha k chorvatom a manzela do tunisu
Odpovedať
ahojte babenky... tak som sem na chvilku zavitala, lebo na rozdiel od vas sa nenudim...uz vyse tyzdna sme tak chori :-( :-( :-( , ze to uz ani nie je mozne...a mam taky taky taku kopec roboty, ze neviem, co skor...paradne by som to stihala, keby nas neprikvacila ta choroba, lebo to postupuje po celej rodine...a tak sa mi to nakopilo...som vcera povedala, ze tento rok si asi do konca zivota zapamatam, lebo je tak zly, ze si fakt nespomeniem, kedy som zazila tak zle mesiace... ale, ako povedala katrin, co ta nezabije, to ta posilni... babulky, tak hadam by sa mi podarilo prist dominike na svadbu, ked uz mi nevysiel krok (kvoli chorobam) na ine svadbicky...ja som za... dufam,z e sa dovtedy vyliecim, resp, ze ma necapne nieco dalsie... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@elanor uz dva mesiace nas potomok vsade rozhlasuje, ze ideme do chorvatska...lenze v ziadnej cestovke uz nepredavaju chorvatsko istriu..takze neviem...uz aj nafukovacky na ruky ma, aby plavala, kupelne, ked sa kupe plava, lebo sa potapa so šnorchlom zo slamky...no parada :-D takze mysa chystame k slovenskemu moru...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to uz musite ist... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka.. skore uzdravenie vam prajem, nech vas to cim skor prejde..... ja sa tiez obavam aby ma nic nechytilo do svadby..ale tak snad to bude oukey....
Odpovedať
@hanka veru veru...som povedala, ze aj keby sme sli na privat...sice mozno preplatime a tak nebudeme dva tyzdne, ale jeden, aj tak kto vie, ake to bude so stuplikom, ideme prvykrat, ale hlavne nech si uzije to moooore.... :-) @dominika dik...si zlata... drzim palce, aby ta vsetko obchaaaadzaloooo... ;-)
Odpovedať
baby, nechce sa mi..resp. ani poriadne nevidim...a tak idem blbnut a naaranzujem si nejake kvetinky do obyvacky na stol...kupila som si karafiaty... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka dakujem ti.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
len chodte k moru, aj budete menej chore potom... ja som sa cinila "aranzersky" doma cez vikend :-D mame krasne ruze po celom dvore a mali sme navstevu na nedelny obed (10 ludi+my 4) tak som do krystalovych misiek dala ruze roznych farieb...ale fotky mam doma...napisem mamine nech mi posle nejake... 8-)
Odpovedať
@hanka super, som zvedava... tie karafiaty, co som si kupila na trhu ma vysiel 5sk za kus a mali tam aj ruze kus po 6 sk a nadherne gerbery od 6-8 sk kus, kaly 5-10 sk za kus...no keby mi nebolo zle ako mi bolo a keby som necestovala v takom horku, tak ich kupim za vagon...
Odpovedať
Profilova fotka
ved to...ja nemam vobec talent na taketo vselijake "rucne prace" ale ked som videla tie ruzeeeeeee :-) a ako krasne vonaju este aj teraz vo vnutri... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jéééj, lomnička, čo sa stalo, že si si dala KONEČNE foto????? Inak zdravím všetkých a čerstvým mnanželkám želám veľa lásky a zdaru v manželstve.
Odpovedať
@hanka no ved prave, ze su nadherne a ze vonaju...tiez som teraz vytiahla zvysky vinovych poharov a nahadzala som do nich hlavicky..a celkom dobre to vyzera..a vedela by som to aj vyleopsit, ale akosik ani nemam portebne "zdobitka" a ani nemam cas velmi... a kyticky som uviazala, ked pride fotak, odfotim a dam do albumu..pre radost... idem pracovat...
Odpovedať
@michala aaaale prosim ta, vcera mi prislo tak trochu clivo a tak sediac tu pri tejto nasej stranke som zrazu pocitila, ze dam foto...tak som dala... michala, kedy konecne dame to stretko? nie ze by som sa vyhovarala, ale sak som zaseky nakapata... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ved ju tam aj tak nie je az tak velmi vidiet :-) lomnicka, dala som tam tie fotky, nie je to ziadne aranzerske veldielo, ja som na to lava, ale tie farby a vona ma dostali, tak som neodolala :-)
Odpovedať
@hanka parada..v jednoduchosti je krasa..a ruze su nadherne samé o sebe, tak nepotrebuju, podľa mňa, nič viac...pekne si to spravila... to ako mna nie e vidiet? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no cez pol tvar emas okuliare a cez druhu ruku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, dnes je tu sef, tak sem chodim len nakuknut. musim sa tvarit, ze pracujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to je teda tazkeeeeeeeeeeee, smeji :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to teda je. horsie ako ked mam robotu. hani, sice si na tej fotke, co mas v albume po svadbe zboku odfotena, ale veeelmi ti to pristane. ten uces myslim
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?