Kto plánuje svadbu na september alebo október 2013?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte baby, plánujete niekto svadbu na september, október 2013? a už si niečo pozeráte, zháňate, skúšate šaty? ďakujem
Odpovedať
1
5
6
Profilova fotka
My máme svadbu 14.9. 2013 a mali sme teda poriadne rošmbo :-p lebo sa nám komplet menil najprv dátum, potom miestnosť, muzikanti, fotograf s kameramanom... ale už všetko vybavené našťastie... obrúčky a šaty máme... zákusky sú objednané, poháre sa nám robia.. momentálne riešim zasadací poriadok a menovky pre hostí... a zajtra ideme objednať svadobnú cestu :)
Odpovedať
my máme svadbu 13.9. piatok :-D a stále nemám šaty a to týždeň pred svadbou ideme na dovolenku do Chorvátska,ale my to zvládneme :-) teším sa
Odpovedať
13.9.2013.a ešte ani šaty nemám a to ešte týždeň pred svadbou dovolenka :-D ostatné už máme,tak už nejdem stresovať,jediné,čo si prajem,nech sa všetci skvele bavia,ja sa taaak teším :-)
Odpovedať
My mame termin 5.10.2013 a vsetkk sme zacali riesit tento mesiac kameru,hudbu,saty uz mam,menu idem dojednat a uz iba termin na Urade a vsetko sme zvladli mesiac a nieco pred terminom,oznamenia vybrate,vyzdoba vybrata
Odpovedať
Profilova fotka
babenky nestresujte.uzivajte si kazducku sekundu priprav aj velkeho dna D.ja to uz mam zasebou a poviem vam ja som si to vychutnala do poslednej sekundy. vela stastia
Odpovedať
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?