Kto plánuje svadbu na september alebo október 2013?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte baby, plánujete niekto svadbu na september, október 2013? a už si niečo pozeráte, zháňate, skúšate šaty? ďakujem
Odpovedať
@marekjanicko my uz fotografa mame :-) ale hadam tvoja rada pomoze inej :-)
Odpovedať
@marekovadianka aj my tam zvazujeme svadbu:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj ja sa s Vami podelim... my mame svadbu 19.10.2013, aj ked nas termin bol naplanovany na september, ale kvoli starejsiemu, kapele a fotografovi sme museli vsetko prisposobit inak, pretoze terminy uz boli obsadene.. Takze radsej radim, tieto najdolezitejsie veci a aj salu si radsej zabezpecte cim skor, ostatne uz ma cas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
...noo my by sme tiez radi september :) ale piatok 13.9.2013 :D ..urobime si predlzeny vikend a brutalne sa nam paci ten datum :D
Odpovedať
Kocky, tak ako pokracujete? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fotograf, sála a kameraman zajednaní.. stále premýšľame nad farbou výzdoby a hľadáme nejakú aranžérku... kedy plánuje ísť vyberať šaty?
Odpovedať
Ahojte kočky :-) My uz mame foto, kamera, DJ, starejsi, sala... a do konca roka klud :-D Vy ako pokracujete? ;-)
Odpovedať
Takisto, foto, kamera, hudba, sála a tiež do konca roka pokoj :-N Aranžérku máme tiež, ale to len preto, že je to známa a vie, kedy máme svadbu... Neviem, ako to vyriešim so šatami, keďže na Slovensku nie som často, možno niečo popozerám už teraz...
Odpovedať
@pomme Jasne, ked tu nie si casto, tak popozeraj satky uz teraz ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte my sme chceli mat svadbu koncom augusta a začiatkom septembra, ale bohužial naša hudobná skupina už bola rezervovana až po 12 oktober a vela možností v týchto termínoch pre miestnostť v KE pre cca 100 ludi tiež nieje, preto sme si stanovili predbežný termín svadby na 19 oktobra 2013,kedy sme si predbežne zarezervovali našu hudobnú skupinu Family a ešte mame šancu vybrat si aj peknu salu :) tiež som si myslela, že rok v pohode stači. treba vybavovat tie zakladne veci aspon rok a pol dopredu.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som dnes volala na miesto kde by sme chceli mat hostinu a bolo mi povedane, ze to mam este cas , staci zarezervovat termin az zaciatkom buduceho roka a kalkulaciu mi mozu dat az v marci.........tak ja neviem, asi to prehanam :-N btw svadbu chceme 21,sept
Odpovedať
@dadisa s takym som sa stretla tiez, iba s rozdielom, ze mi skalkulovali podla terajsich cien, podla menu, ake som si dala len tak odoka nakalkulovat...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
My máme termín na 14.9.2013... síce sme chceli 7.9.2013 ale sála bola už na ten termín obsadená... okrem sály máme už zaplatenú zálohu aj za kameru aj fotografa + aranžérku a kapelu... no ešte treba toho "družbu" vybaviť a ostatné necháme po novom roku... či šaty si mám už teraz začať skúšať?
Odpovedať
@erijonka na zajednavanie konkrétnych ešte skoro, ale začať skusat mozes :-)
Odpovedať
@ejorinka. teraz uz budu kolekcie na 2013. potom ked sa ti dake budu pacit uz mozu byt zajednane a nedaju ti ich ani vyskusat :(
Odpovedať
Profilova fotka
my mame termin 21.9.2013. zatial mame salu a kapelu...ostatne planujeme po novom roku...snad to bude stacit
Odpovedať
Takze uz by sa mali ist skusat saty baby? Uz ste boli? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
My mame svadbu 14.9.2013 a uz mame salu, kapelu a teoreticky aj fotograta a kameramana mat nebudeme...
Odpovedať
@tinulikpn ja sa uz pomaly na to skusanie zacinam odhodlava. dakedy v novembri asi :D
Odpovedať
@livulienka :-D noooo a od decembra by mohli mat uz aj nove kolekcie :-D
Odpovedať
@tinulikpn co som kukala salony v BA, tak uz maju nove kolekcie
Odpovedať
@livulienka no pekne :-) ja zatial co som pozerala tak az od decembra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata nemali ste niekto svadbu v hoteli Elizabeth v Trencine?mame mat 60ludi na veceru a potom pride este asi 20..chcela by som vediet co Vas to tam vyslo...dakujem :-)
Odpovedať
Ahoj, my plánujeme svadbu 28.9.2013 a sálu máme dojednanú, no okrem toho nič :-) zatiaľ zháňam kontakty a hlavne čakám na výstavu Moja svadba v Nitre, kde sa môžem inšpirovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevesty. Pokiaľ ešte nemáte objednané služby svadobného kameramana alebo fotografa veľmi rád by som Vám dal do pozornosti našu firmu. Samozrejmosťou je vyhotovenie videozáznamu v HD kvalite. Novomanželom sme k dispozícii počas celého svadobného dňa. Sme z Krompách, ale veľa času trávime aj v KE, nemáme problém v prípade záujmu za Vami aj pricestovať. Čo sa týka ceny vieme sa vždy dohodnúť tak, aby boli spokojné obe strany. Ak sme Vás zaujali budeme radi, ak si pozriete náš profil, internetovú stránku. Môžete nás kontaktovať aj telefonicky alebo e-mailom. Boli by sme však veľmi radi, ak by sme sa mohli stretnúť aj osobne. Takto by sme mohli prebrať všetky Vaše požiadavky ohľadom Vašej svadby a videli by ste naše ukážky. Stretnutie je nezáväzne, takže nemáte čo stratiť, môžete len získať. Radi zodpovieme na Vaše otázky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak pripajam sa my mame termin 28.9.2013 velmi sa tešim.
Odpovedať
ahojte aj ja sa pridavam my mame zatial predbezne termin 12 oktober .. je tu nejaka aj nitra okolie ? baby a koho mate fotografa?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my máme termín 14.9.2013. Zatiaľ máme rezervovanú sálu, fotografa, video, hudbu. Musela som ich rezervovať s predstihom, lebo už bola bitka o termíny a rezervovať ich trochu neskôr, boli by už obsadení. V januári pôjdeme ešte do kostola a na matriku. A snáď by som už mala začať šaty obzerať, ale dáko sa mi do toho ešte nechce...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?