Menu Forum

Plánujeme svadbu na jún 2014. Je to skoro?

28. máj 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
kakavo
Registrovala sa 31. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Čadca.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
kakavo
Registrovala sa 31. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Čadca.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Čadca
 emoticon
31. jan 2013 o 09:47  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
bajana
2
Registrovala sa 15. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 321 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
bajana
2
Registrovala sa 15. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 321 príspevkov. Má 2 priateľov.
 rozhodne nie je skoro na rezervaciu super fotografa/kameramana/kapely a nejakeho specialneho oblubeneho miesta - pokial teda po niecom takom tuzis...rozhodne je ale skoro na vsetko ostatne....ale najdes tu aj vacsie extremistky v pripravach na svadbu, urcite si budete mat o com pokecat emoticon
31. jan 2013 o 09:52  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
soleile
2
Registrovala sa 28. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov a 1 album.
  • Svadba bola 24. mája 2014
    okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
soleile
2
Registrovala sa 28. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov a 1 album.
  • Svadba bola 24. mája 2014
    okres Košice-okolie
 My plánujeme svadbu na leto 2014 a uz dohadujeme sálu aj kameramana a hudbu. Vobec to nie je priskoro, dobre kapely uz maju obsadene terminy, ale este sa najde nejaka volna sobota, ale o par mesiacov neskor by sme uz mali smolu. Kameramani nam este neodpovedali, tak čakáme v napätí. Sálu nám zarezervovali, sme jedni z prvých. Ale ktovie ci by sa nám to podarilo tak o pol roka. Saty a menu a vyzdobu, prstene a dalsie zalezitosti budeme riesit uz neskor. Ale vsetko s predstihom a v klude, aby sme sa vyhli stresu emoticon
28. máj 2013 o 16:08  •  Svadba bola v máji 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
greenfrog
4
Registrovala sa 9. novembra 2012 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 25 príspevkov. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
greenfrog
4
Registrovala sa 9. novembra 2012 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 25 príspevkov. Okres Trnava.
 suhlasim s uzivatelkou bajana, na zajednanie fotografa, kameramana a DJ, datumu svadby, miesta obradu a hostiny skoro nie je...pripadne aj siat (aj ked tie kludne este pockaju)...ale trapit sa nad vyzdobou saly, pierkami, svadobnym menu a spol je naozaj priskoro...pol roka vopred je podla mna akurat...aj menej casu staci..
31. jan 2013 o 10:56  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tilenka
12
Registrovala sa 8. januára 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 5 príspevkov. Má 14 priateľov. Ladce, okres Ilava.
fotoportrét
fotoportrét
tilenka
12
Registrovala sa 8. januára 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 5 príspevkov. Má 14 priateľov. Ladce, okres Ilava.
 emoticon my sme začali v pondelok obehávať priestory- a dnes je štvrtok a máme už zajednanú: sálu, kostol, obrúčky, kameramana, fotografku, kapelu....a do svadby presne 100dni emoticon emoticon emoticon
31. jan 2013 o 15:01  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
weddsk
wedd.sk
wedd.sk PRO

Foto a video - Okres Martin
1

“..:: Svadobne video - www.wedd.sk - 399 € kdekolvek v SR ... plati iba na volne terminy a iba dnes do 24:00 hod. ::..”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
weddsk
wedd.sk
wedd.sk PRO

Foto a video - Okres Martin
1

“..:: Svadobne video - www.wedd.sk - 399 € kdekolvek v SR ... plati iba na volne terminy a iba dnes do 24:00 hod. ::..”
(Pred 3 rokmi)

neodkladaj na zajtra to co mozes spravit dnes emoticon ... urcite to nieje skoro .... hlavne vysnivane miesto.. to je len jedno
31. jan 2013 o 15:19  •  www.wedd.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dorenika
72
Registrovala sa 21. januára 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 171 príspevkov. Má 26 priateľov. London, Veľká Británia.
fotoportrét
fotoportrét
dorenika
72
Registrovala sa 21. januára 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 171 príspevkov. Má 26 priateľov. London, Veľká Británia.
 my tiez tak a uz nastalo prve sklamanie,moja vysnivana farma nas odmietla emoticon
31. jan 2013 o 16:19  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
meduzka18
25
Registrovala sa 30. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 360 príspevkov. Má 11 priateľov. Praha, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
meduzka18
25
Registrovala sa 30. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 360 príspevkov. Má 11 priateľov. Praha, Česká republika.
 no urcite nie je skoro na zajednanie miesta hostiny, kameramana a kapely (DJ). Co sa tyka obradu, tak zalezi kde. My sme ho zajednavali pol roka pred svadbou. No a ostatne veci staci ten pol rok pred terminom. emoticon
31. jan 2013 o 16:30  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barumienka
38
Registrovala sa 5. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 128 príspevkov. Má 24 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
barumienka
38
Registrovala sa 5. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 128 príspevkov. Má 24 priateľov.
 tiež si myslím, že na tie najdôležitejšie veci nie je skoro.. ale ani neskoro. tak akurát. ale my ešte počkáme, tak do leta :D
31. jan 2013 o 20:09  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
axia007 (26 r.)
9
Registrovala sa 25. apríla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov. Košice, okres Košice.
  • Svadba bola 5. júla 2014
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
axia007 (26 r.)
9
Registrovala sa 25. apríla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov. Košice, okres Košice.
  • Svadba bola 5. júla 2014
    okres Košice
 napíšem tu to, čo som už napísala do niekoľkých podobných diskusií. Veľmi záleží od toho kde bývaš, respektíve kde plánuješ svadbu, v akom meste. Niekde je úplne v pohode rezervovať napríklad sálu pol roka dopredu, niekde je aj rok málo a ostanú ti potom len "zvyšky". podobne je to aj s kapelou/DJom/fotografom a kemaramanom. Ja osobne som toho názoru, že radšej skôr ako neskoro a potom si vyrobiť zbytočné stresy emoticon
7. máj 2013 o 17:25  •  Svadba bola v júli 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
viktoriab
7
Registrovala sa 6. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 27 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Svadba bola 2. augusta 2014
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
viktoriab
7
Registrovala sa 6. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 27 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Svadba bola 2. augusta 2014
    okres Košice
 My planujeme takisto buduci rok v auguste, ale tiez som toho nazoru ze veci ako kameraman, DJ, sala radsej rezervovat skor, ako ked prides o tyzden neskor a tvoj vysnivany datum sa ti neujde. My sme si priali mat svadbu presne na nase vyrocie, chceme len jedneho overeneho kameramana a salu taktiez len jednu, tak sme si to radsej teraz rezervovali. A zistili sme, ze to vobec nie je skoro, nakolko niektori uz maju obsadenych vela terminov aj buduci rok emoticon
28. máj 2013 o 18:10  •  Svadba bola v auguste 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ksebejka
39
Registrovala sa 2. apríla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 232 príspevkov. Má 36 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 24. augusta 2013
    Košice - Cassovar Forma de Gusto, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
ksebejka
39
Registrovala sa 2. apríla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 232 príspevkov. Má 36 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 24. augusta 2013
    Košice - Cassovar Forma de Gusto, okres Košice
 My sme zacali planovat na Velku noc a berieme sa v auguste... ak chces nieco, po com je dopyt, zarezervuj si... ale ostatne naozaj staci par mesiacov pred...
28. máj 2013 o 18:25  •  Svadba bola v auguste 2013  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kacenka_1
12
Registrovala sa 21. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 230 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
kacenka_1
12
Registrovala sa 21. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 230 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Trnava.
 My sme začali rok dopredu a to sálu, kamera, foto, dj.... potom uz len tak pomalicky, a teraz ziadne stresy, pohodicka, doriesujeme co chyba.... (nocne mory a tak to mam, ale nie stresy ze to este nemam a to treba a tak...)
28. máj 2013 o 19:18  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
deniska96
5
Registrovala sa 20. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
deniska96
5
Registrovala sa 20. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Prešov.
 My sme sa zasnubili vo februari a svadbu planujeme buduci rok v juny. Tento mesiac sme zacali riesit veci ako kameraman, ziva hudba, chceli by sme si rezervovat aj salu, ale problem je v tom, ze sme v zahranici a domov sa vraciame az zaciatkom januara. Mam strach z toho, ze nestihneme rezervovat dobru salu, ale to nechcem riesit cez maily ako napriklad kameramana a hudbu. Predsa len tu salu treba vidiet nazivo. Z fotiek to nie je boh vie co. Na ostatne je este cas, aj ked nejaka ta predstava by uz bola.
28. máj 2013 o 19:51  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pepka66
20
Registrovala sa 4. marca 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 49 príspevkov. Má 35 priateľov. Okres Partizánske.
fotoportrét
fotoportrét
pepka66
20
Registrovala sa 4. marca 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 49 príspevkov. Má 35 priateľov. Okres Partizánske.
 ak mate problem so salou tak nie...inak sa ostatne da vybavit behom 2 mesiacov emoticon
28. máj 2013 o 20:00  •  Páči sa mi to