Brezno a okolie apríl 2008

Zobraz úvodný príspevok
najde sa niekto???
Odpovedať
Profilova fotka
pekne ranko aj vam vsetkym brezniankam ;-) uz som ti pisala do IP, caly ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano julienka :-D citala som.. akurat som si dala zdrave ranajky a chystam sa do prace na 10 hodku...dnes robime svadobku 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja teraz tiez byvam v brezne, svadba sice bude v kokave ale potrebovala by som nejakeho kameramana poradita brezno neni moc daleko. mata niekoho komu sa netrasu rucky:-) a nebude to stat mailand. a co DJ a starejsi,poradte prosiiiim. a aby toho nebolo malo tak aj torticku ak viete kde robia a nejaky obrazok keby ste mali. som nenarocna co:-DD dakujem kraaasne
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Katia ;-) Ja ti az tak velmi neporadim, lebo ja to vsetko riadim na dialku a vsetko vybavuje buduca svokricka ;-) Ale ostatné kočky budú určite ochotné ti poradiť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočky, kdeže ste sa vytratili?? žiaden príspevok.. nič :-S =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) katia...ja ti mozem odporucit skupinu ZBM ale neviem ci mas nejaku taku predstavu?? a strejsieho este riesim aj ja ale tam je cena okolo 5 tis. takze neviem este som mu nevolala... a kamera zatial tiez nic takze tak...to ma na starosti moj drahy ale neviem kedy sa mieni rozhybat :-D ak nieco budem vediet napisem do IP...skus aj sa aj V BB dievcat opytat :-D julienka.. som nemal net doma jeden a pol dna takze som tu nebola...bola som dnes na chirurgii s kolenom :-( ale nastastie tam nemam vodu len velku hrcu a tam krvnu zrazeninu...som mala v januari uraz takze pourazovy stav :-) ale idem na rehabku chodit a mastit to ;-) ty ako??? ako sa zacat tyzden :-) ??
Odpovedať
Ahojte kocky, ja nemam nic nove ale takto o tyzden budem konecne po roku doma na Slovensku a vybavovat svadbicku, ani si neviete predstavit ako sa tesim... Zanet vsimla som si, ze si popridavala pekne fotecky do albumu...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj marikaa...no nieco som pridala..sa ti paci vyzdoba?? sa inspirujem a potom podla moznosti.. :-)
Odpovedať
ta bordovo-oranzova je pekna a aj ta hneda nie je zla....ozaj akej farby budes mat vlastne vyzdobu? ruzovu?
Odpovedať
Profilova fotka
no taku skor staroruzovo-bordovo-hnedu....ale v podstate vsetko v takom tone ruzovom..objednala som si vazy hranate sklene aj taky tyl staroruzovy...no a mam bordove goralky, ktore chcem davat na pierka pre chlapov :-) a ty?? ak je tvoja farba svadby??
Odpovedať
bordovo-biela ale rozmyslam este ze tam pridam hraskovo-zelenu na ozivenie....
Odpovedať
Profilova fotka
to bude pekne :-) take svieze naozaj, ako sa na leto patri :-) uz si zistila nieco o sonice?? nechodi a zalozila temu :-) :-( ktovie ako sa ma a co pripravy..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Sona sa mi neozvala, fakt neviem co s nou je...dufam, ze je ok ved svadbu ma uz buduci mesiac....este jej skusim napisat IP...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,tak nakoniec budeme v kokave,starejsiu nam ponuka pan co u neho bude svadba,vraj s nou ma kopu skusenosti,je to zena a vraj to robi za 500 korun tak neviem,video som stale nezohnala.aka je podla vas normalna cena? vdaka dufam ze nevadi ze som sa sem supla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, po mensich technickych problemoch s PC som tu opat ;-) Caly, tak ty takto s kolenom? to sa musis dat rychlo dokopy, aby si vladala na svadbe tancovat ;-) Ved mas byt hviezdou vecera ;-) Kocky, Breznanky, poradte mi, kde by sa dala spravit svadba tak pre 65 ludi... chceli sme to v Omege, ale ta je na nas termin rezerve a vsetko, co obisli bud. svokrovci je tak do 55 ludi max... :-( Piste piste, nech sa inspirujem a telefonujem buducej svokricke,nech to ide omrknut ;-) Dakujem za vsetky navrhy!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
katia...tak to je super cena...ti mozem rovno povedat, ze mne povedali cenu od 3-5tis. :-| julienka.....ahoj moja, tak co ti poviem som sa dokalicila, tak musim niest nasledky...idem aj teraz k lekarovi na rehabilitaciu...inac je to de... poriadny...ma tam vcera nechal dve hodky vysediet a potom mi povedal, ze to co som doniesla za papiere mu nestacia,ked som ho poprosila, nech ma pozrie a da mi terminy rehabky, ze mu hned rano donesiem papiere ma poslal do kelu... o tej sale porozmyslam a napisem ti...idem uz prec teraz...
Odpovedať
Profilova fotka
Oki, tak drzim palceky, nech to s kolenom dopadne dobre. Co dobre, vyborne ;-) a potom napis nejake saly ;-) ked sa da, este dnes alebo zajtra, aby som v sobotu vedela povedat rodicom ;-) dakuujem. :-D
Odpovedať
Julienka, my sme povodne mali mat svadbu v hoteli na Rohoznej - je to sice kusok od Brezna ale je tam velmi mila pani majitelka a aj prostredie a priestory su pekne, len sme to nakoniec zrusili, lebo by sme sa tam nepomestili ani do konferencnej miestnosti ani ubytovanim...ale ked mate tak 65ludi tak by to urcite slo...
Odpovedať
Profilova fotka
julienka ahoj, hotel rohozna je fakt krasny aj ja som ho pozerala ale nas je kopec, a este u rytiera na namesti ste nepozerali, mne sa to tam zda dost velke ale kapacitu neviem,nemam predstavu ako vyzera 65 ludi pokope :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prosim vas a kto vam robi tortu a kolace? poznate tu niekoho kto by vedel taku peknu jak tu kvitnu v albumoch?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, dakujem pekne za napady. Pocuvam, ze na tu Rohoznu su dost dobre ohlasy, len nam osobne bolo povedane, ze taky pocet ludi sa tam nevmesti... Ale skusime este aj nieco ine. Zatial mame tu Fortunu... no uvidime ;-) Do septembra sa hadam pre nieco rozhodneme ;-)
Odpovedať
Ahojte baby-breznianky, som tiez z Brezna a moj priatel z Balogu. Svadba bude o chvilu 6.6.2008, juj tak sa tesim. Potrebovala by som kontakt na nejaku dobru cukrarku. Nastali take komplikacie v rodine, tak si musim vsetko vybavovat sama, ale nestazujem si aspon sa mi do toho nikto nebude starat. Mozete mi niektora z vas poradit, dohodit telefonne cislo? Velka vdaka.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj meggy.. poslem ti do IP...mne sa paci ta cukrarka tak uvidis :-)
Odpovedať
Caly8, si zlata, dakujem ti... P.S.: Ten moj Je Lubo Kostial zo zavodia..
Odpovedať
Profilova fotka
tak toho nepoznam takto po mene :-) mozno z videnia....ja tam nebyvam uz.. :-D tak popis co vsetko uz mas vybavene..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata. az dnes som si vsimla, ze je tu tato tema. aj ja sa budem vydavat v brezne. nie som z brezna, tak tiez vsetko vybavujem nadialku a viac menej cez buducu svokru. my budeme mat len taku malu jenoduchu svadbicku, max 20 ludi.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, opat som sa prisla kuknut, co noveho ;-) Ja sa uz tak tesim na svadbu ;-) Uz len vyckat do septembra hihihi
Odpovedať
Profilova fotka
tripplebi...tak to mate male mile :-D :-p a kde bude svadba?? julienka...ja som volaka zabrzdena..ani nad tym nerozmyslam a nemam nic doma okrem goralok na pierka...takze tak...cakam a cakam kym sa mi uraci ist do salonu do ZV skusit saty a tak...lietam len po lekaroch momentalne... ]-( vy ako v praci??
Odpovedať
Profilova fotka
caly - cele sa to zacne v evanjelickom kostole a potom sa presuvame do penzionu Ulicka. svadba bude v piatok a kedze vacsina hosti z mojej strany su moji dobri kamarati, nepojdu hned domov, ale zostanu este na vikend na chate na myte po dumbierom a domov pojdu az v nedelu. tak mozeme dlhsie oslavovat. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahhhaa..som si pozrela album...a to je kde ten penzion tam??? viem, ze je tam kvetinarstvo nejaky obchod ale toto som nepostrehla :-| mate chatu na Myte?? alebo si prenajmete?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?