Brezno a okolie apríl 2008

Zobraz úvodný príspevok
najde sa niekto???
Odpovedať
Baby my ideme teraz po Velkej Noci do velkych oblokov na oslavu tak to tam pofotim a poslem fotky aby ste vedeli ako to tam vypada...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... marikaa...myslim, ze pribudla julienka co som spozorovala a
Odpovedať
Profilova fotka
halooo kde ste?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, my budeme mat tiez hudbu ZBM su vyborny muzikanti, chceli sme len ich takze termin svadby som musela prisposobit im. V maji mali volne len dve soboty a to som si ich rezervovala uz v oktobri. Som rada ze su tu dievcata aj z okolia Brezna. Ja budem mat hostinu na chate Zbojska kedze som z Pohronskej Polhory.
Odpovedať
baby nestraste s tou hudbou, ja som im este nevolala
Odpovedať
Profilova fotka
janaxy vitaj aj tu :-) este ze som ta objavila na MS pocula som akurat minuly tyzden o Zbojskej, ze tam mate teraz velmi pekne...bazen a tak...je to pravda? budete to mat pekne romanticke...krasna priroda hmm ;-) marikaa...no volaj volaj...tak budes teraz na svk okolo Velkej noci mas kedy volat :-) hadam budu volní..
Odpovedať
Profilova fotka
janaxy...tie satky mas pekne...vidim dobre, ze su z ruzovou??
Odpovedať
No ja dufam, ze oktober je este daleko a tak by mohli mat volne.... Baby budete mat aj kameramana?
Odpovedať
Profilova fotka
ja ano...dufam, ze Riapos bude mat volne..este sme mu nevolali ale fotograf aj chalani, ze si mame jeho zavolat...takze uvidim ako povie drahy..on sa vyzna :-) a ty? mas uz toto zariadene, premyslene? :-)
Odpovedať
kameru este nie ani vlastne neviem kto v okoli toci svadby....Kto je ten Riapos?
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm..to keby som vedela...on je z Horehronia odniekial asi Helpa...neviem zistim napisem...
Odpovedať
super Janet, zisti a daj vediet, mne este tusim niekto doporucoval artvideo.sk a Plevu, ale ja fakt neviem...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj caly8,diky za pochvalu siat na obrazku su ruzove ale je ich budem mat v odtieni ivory. Na zbojskej je to fakt ine ako predtym teraz je tam krajsie.So svadbami sa im to tam rozbehlo, lenze problem je tam taky,ze kapacita je asi 60 ludi mi budeme mat mozno 80 ak vsetci pozvany pridu. Dufam, ze sa tam pomestime vsetci. Som rada ze chatar privrel oci a suhlasil aj s nasim poctom svadobcanov no museli sme ho dost dlho prehovat. Tym ze suhlasil s nasim poctom svadobcanov som musela upustit z mojich predstav o hostine, ziadne švedske stoli pretoze by sa to priestorovo nezvladlo.................... Ty uy mas vybrate saty? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
janaxy...ja mam milion predstav o svadobnych satach ale asi skusim ,,mansion,, od la sposa a ak mi budu ok tak ostanem pri nich...som zhodnotila, ze chcem mat nieco jednoduche pekne a asi nie princeznovske...pozri album mam ich tam :-) mi budeme mat tiez okolo 80 ludi a budeme mat hostinu vo Velkych oblokoch na Balogu...chcem tiez svedske stoly aj prasiatko pecene a tak..ovocie, jahody, ceresne no vsetko co sa len da v lete mat...dufam, ze mi to vyjde podla predstav ;-) kde si ides poziciavat satky??
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som bola len salone Valery v ktorom som si na prvej skuske aj vybrala. Skusila som asi pat siat podla strihu ktory by mi asi najlepsie sedel a to bolo vsetko. Hned som sa rozhodla, aby som nemusela chodit zo salonu do salonu a pravdupovediac som spokojna. Tiez som nechcela mat princeznovske saty, lenze tie typy ktore sa mne pacili a boli mojimi favoritkami, vobec nesedeli na mojej postave a vyzerali na mne otrasne. Zhodou okolnosti som o type siat ako som si vybrala nechcela ani pocut ,lenze realita je uplne ina. Na mojej postave boli prave tieto fajn. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mansion su fakt prekrasne, ak ti budu sediet a hlavne ak sa v nich budes citit fajn tak sa pre ne royhodni.Dlhe premyslanie nevedie k dobremu rozhodnutiu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlhsie som zaregistrovana na tejto stranke, ale len dnes som natrafila na debatu Brezno a okolie ;-) Ja priamo nie som z Brezna, som vychodniarka ako lusk, ale moj nastavajuci je Breznan. A kedze z nasej strany je malinko ludi, dohodli sme sa, ze urobime svadbu v Brezne, kedze oni su velka rodinka ;-) Takze tolko na uvod ;-) Som rada, ze je tu takato debata, aspon sa budem moct povypytovat na nejake vecicky, kedze tiez to riadime len tak na dialku prostrednictvom rodicov. PS: poradili by ste mi nejake super kvetinarstvo na kyticky a dobru fotosluzbu? Dakuuujem.
Odpovedať
Profilova fotka
chcem ich koli tom, ze budem mat vyrazne doplnky takze preto nieco jednoduche...ja som vyskusala asi 6 kusov alebo 8 a ak sa mi tieto nebudu sediet vyberiem mozno z tych...ale chcem taky material ako ma la sposa...lebo maggie no co ja viem...uvidim.... vo Valery som nebola nadsena pristupom...strcili mi do ruk album a odpinkali ma aby som si vybrala a tie si pridem vyskusat...a co ja viem ake sa mi hodia???? to bolo na zaciatku...ale kedze som uz nieco skusila v inom salone teraz uz viem co a ako...salon Tiara v BB je na namesti vedla starobystrianskej restiky.... takze tak o mojich satach.... vies ja nepremyslam nejako obzvlast bude co bude nakoniec...ale vyzivam sa v tom :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a co kamera a fotograf??? a este na starejsieho sa ta opytam?? myslim, ze to je dost dolezity pan na svadbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
julienka....tak kvetinarstvo ti mozem poradit paradne :-D som kvetinarka...hmmmm???
Odpovedať
Profilova fotka
super, super rad ;-) ja budem len rada ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
do IP ..julienka...
Odpovedať
Profilova fotka
aby to nevyzeralo ako reklama, tak kludne do IPcky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caly8 mas pravdu s tym pristupov v salone ani ja som nim nebola velmi nadsena ale co uz nemala som vela casu. Bola so doma len na skok kedye sme s priatelov v zahranici tak som sa musela rozhodnut rychlo.Uvidim aky bude ich pristup ked pridem v maji na skusku a budem ladit k satam ostatne doplnky. Fotograf z B.B meno z pamati neviem ale nam ho doporucila Gabika Halajova zo Zvolena. Videli sme jeho pracu aj fotky, priatelovi sa pacila jeho robota tak sme sa pre neho rozhodli, dufam ze nebudeme lutovat. Kamera este neviem ale asi nie ked je uz teray digitalne foto ale ak predsa len ano tak kamoska ma brata robi videa, tak mozno on. Starejsieho nebudeme mat, budeme mat jednu nasu blizku osobu - kamarata ktory sa postara o prihovor atd........ Mila julienka kvetinarstvo ti neviem doporucit pretoze sama som sa este nerozhodla ktore bude to prave, moyno ti poradim neskor, svadbu mas ay v septembri to uz budem vydata
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Janaxy ;-) nevadi, nejako si uz len poradime.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som kedysi pred dvoma rokmi bola v salone Valery s kamoskou a bolo to uplne ine...nie tiez bohvie co ale ine.... teraz napr.ked si tam rezervujes saty musis dat hned zalohu...kdezto v inom salone im povies ok tak tieto by som brala ale este to nie je moje posledne rozhodnutie a oni v pohode ti napisu termin a je to...vsak co ak im este nieco pride krajsie :-) neviem...ako to mas ty ci si uz platila zalohu??? je to tak?? mam dobre info??
Odpovedať
Profilova fotka
Julienka ty si vychodniarka a z ktorej casti vychodu? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
janaxy...nechodil tvoj mily na priemyslovku do BR?
Odpovedať
Profilova fotka
Mas velmi dobre info ja som musela zaplatit celu sumu za saty!!!!!!!Co uz musela som sa rozhodnut aj ked mi to prislo velmi cudne......uvidim ako budu ku mne pristupovat v maji....................................................... Som zvelmi zvedava............?
Odpovedať
Profilova fotka
Ano chodil, preco? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?