Brezno a okolie apríl 2008

Zobraz úvodný príspevok
najde sa niekto???
Odpovedať
Profilova fotka
baby kde steee??? :-)
Odpovedať
tu som :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no aka som rada :-) marikaa tak co hovoris na moj postreh ohladom svadobných priprav a moznosti tu v BR?? :-D
Odpovedať
Lamka: oznamko pridam ale az ked bude vo finalnej podobe, zatial este nie su vytlacene...robila som si ich sama, chcela som nieco uplne jednoduche a to co mi bolo ponuknute firmami sa mi nepacilo...inak to, ze sa niekto urazi ak ho nepozves vobec neries...ved ked to nie su uplne blizki pribuzny tak by to snad mali pochopit...drzim palce... Caly: Ty budes mat svadbu na Balogu? si odtial alebo polovicka je z Balogu? Ozaj no a na tu cukrarku mi prosim posli kontakt do IP, ja som co sa tyka sluzieb uplne zufala, lebo Brezno poriadne nepoznam...hudbu sme este neriesili ale asi do polnoci chceme klasicku zivu hudbu a po polnoci DJ aby si prisli na svoje aj mladsie rocniky 8-)
Odpovedať
Caly tak na tu otazku ti odpoviem tak za mesiac....ja totiz nie som z Brezna a este k tomu byvame mimo SK takze vsetko vybavujem nadialku...ale o mesiac sa chystame na tyzden domov povybavovat co najviac tak ti potom napisem skusenosti....sama som zvedava ako dopadneme...
Odpovedať
Profilova fotka
no co sa tyka tej hudby spomínaní ZBM ti zahraju cokolvek a da sa s nimi dohodnut aj na pustani nejakych cd...boli sme na plese kde ked mi zahrali na zelanie Kabat Pohodu som skoro odpadla..ako presvedcili ma okamzite aj ked som nemala pochýb :-D asi ta to vyjde lacnejsie ked budes mat len ich...no necham tak ;-) cukrarka je z Balogu a sme s nou spokojní u nas doma akdufam, ze sa dohodnes.. inac z Balogu som ja ale uz 10 rokov byvam v Brezne... tvoj milý je z ktorej casti? ak to nie je tajomstvo :-p :-D
Odpovedať
moj mily je z Balogu :-D mozno ho aj budes poznat...byvaju nad Velkymi Oblokami :-D z ktorej casti si ty? No a tu cukrarku mi urcite posli, aspon by sa to nemuselo daleko prenasat....
Odpovedať
inak teraz som sa draheho pytala na tu hudbu a to ZBM pozna...tak ak mas na nich kontakt tak sem s nim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takze opat cez ip.. :-D
Odpovedať
ako je to v Brezne so svadobnymi salonmi? ja budem mat saty od nas z TN ale ak by mi na poslednu chvilu nieco chybalo da sa pozicat nieco aj v Brezne? My mame hostinu v Brezne v Dumbieri, mame vela hosti co budu na svadbu cestovat (asi 35 ludi) tak sme ich museli aj ubytovat a chceli sme to na jednom mieste a Dubmier mi prisiel ako najrozumnejsie riesenie...inak my ideme do Velkych Oblokov o mesiac na oslavu 60tky tak som zvedava este nikdy som vo vnutri nebola...
Odpovedať
Profilova fotka
no ako pozeram sonice tu davno nebola.. :-( co to sa povyzvedat o sluzbach v BR od nej by nebolo na skodu.. marikaa..chces si kupit svadobne saty alebo si pozicias??a farba svadby??
Odpovedať
No o Soni uz dlho nic neviem, naposledy sa mi ozvala niekedy v novembri, asi pred 2 tyzdnami som je pisala email, ze ci je vsetko ok, ale neozvala sa, tak dufam, ze len nema cas koli pripravam... Saty planujem poziciat...a ty? Ozaj a pisala si, ze si robis vyzdobu sama??? si kvetinarka???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja tiez urcite pozicat...nevidim dovod preco by mi to malo stat v srini... ak by som sa rozvadzala musela by som ich postrihat :-D :-p no stoji to za to?? :-D ale nie dufam, za sa nebudem ;-) ano som kvetinarka uz pomaly 10 rokov :-) a tie Velke obloky musim najako skulturnit :-D preto som si vybrala jul, ze je vsade plno kvetov...aj ked kazdeho trapi, ze sa kazia kolace :-D nech..
Odpovedať
Profilova fotka
v albume mam par svojich prac..vsetky okrem tych ruzových kyticie su moje..
Odpovedať
no s tym kazenim kolacov sme si aj my vytrpeli, povodne sme mali datum 19.7 ale nakoniec sme to posunuli az na oktober a tiez niektori riesili, ze sa budu kolace topit..to by bolo asi najmenej co by ma trapilo... Ja si vyzdobu tiez planujem robit sama (teda okrem kvetov)...predstavujem si nieco uplne jednoduche...2 zakladne farby biela a bordova... Presne aj aj som to riesila s tymi satami, ze nechcem aby mi doma zbytocne zavadzali v skrini...a uz mas nejake saty vybrate???
Odpovedať
pekne paci sa mi ta kytica na auto...
Odpovedať
Profilova fotka
no mam zatial rezervovane tie shannon-maggie..ale mam kopec dalsich ktore chcem skusit v BB je novootvoreny salon Tiara kde ma tuto znacku aj ked som na to musela prist sama pretoze saty tam nema oznacene :-S nijako len cislami... ale to ma cas do leta...teraz sa este trapim vo fitku musim nieco poriesit so sebou :-D ja to este sto krat zmenim aj ked uz mam predstavu...len to mozem mat ked sa mi bude hodit uplne nieco ine a v inom sa budem citit fajn... moja farba svadby bude staroruzova..tak som sa nakoniec rozhodla.. inac ta tvoja farebna kombinacia uhmmm :-) to sa mi tiez paci velmi
Odpovedať
Profilova fotka
to je len velmi malinka cast...sto ludi sto chutí..nebolo to nic extra ale nemoze sa clovek realizovat vzdy podla svojho :-D
Odpovedať
staroruzova je nadherna...ja som sa nevedela rozhodnut medzi bordovou a svetlozelenou ale nakoniec som sa rozhodla pre bordovu, lebo to je dominantna farba v tej sale v Dumbieri...zatial som si doma urobila pierka, musim ich odfotit a pridat do albumu a tie oznamka ale este nie su vytlacene....
Odpovedať
Profilova fotka
no ved toto...oznamka si budeme robit tiez sami ..a pierka tesne pred..chcem zivu zelen do nich a take malinke penove ruzicky...ale kyticku mi urobí kolegyna, aj ked by som to najradsej sama ale vraj sa to nesmie :-| Dumbier?? to koli ubytovaniu? obloky sa vam nepacia? ;-)
Odpovedať
no ja som nakupila stuzky a pierka boli hotove za 2 vecery...uz len do nich natrhat v lese nieco zelene a hotovo... Dumbier sme dali hlavne koli ubytovaniu, budeme mat aj kopec malych deti tak aby to ludia nemali daleko z hostiny do postele
Odpovedať
Profilova fotka
aj na Balogu je teraz pekny penzion nový...drahy mozno bude vediet..jeho sused co staval...ma to tam nadherne :-) ja este uvidim co budu mat dodavatelia v ponuke mozno nieco vymysli ine ale toto je klasika a bude ma to stat par supiek... no nic musim do postele, moj milý ma terorizuje :-p sme chorí no ja uz ani nie ale on este papa antibiotika :-| tak zajtra ak sa ukazes ;-)
Odpovedať
no ak myslis ten zeleny penzion naproti zeleznicke tak tam sme boli asi pred 2 rokmi na masazi a odvtedy to volame "u ladoveho medveda" :-D Ozvem sa az v stredu, lebo som od zajtra mimo dosahu internetu :-D
Odpovedať
dobru noc
Odpovedať
Profilova fotka
marikaa...nemyslím ten..ten uz podla mna nie je nový....ako dlho ste neboli na Balogu?? :-p je to penzion co staval Pardupa bola som tam pozriet je to pekné, nove..skoda, ze sa tam zmestí najviac 30 ludí inac by som tam mala svadbu :-) uvazovali sme vyuzit to na ubytko pre hostí lebo budeme mat takých aj my..no mozno jednu izbu tam rezervujeme pre prípad ak by starkovci mojho milého nevládali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie su ziadne Breznanky pritome?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vsimla som si, ze nam pribudli dve nevesticky.......tak napiste nieco baby :-D
Odpovedať
Kto pribudol?
Odpovedať
Ahojte baby, sa tu rozprudila riadna diskusia :-D . Sa teším...Tu kapelu chcem aj ja, pocula som od vela znamych, kt. hrali, ze su super, len su dost obsadeni, nakolko su dobri, ci nebude problem potom, aby boli este volni. Nevies caly8 kolko ich dopredu treba rezervovat? O velkych oblokoch rozmyslam este stale aj ja, aj ked nie som z balogu, alebo potom este rohozna, neviem este.Ja som tiez este nikdy nebola dnu vo velkych oblokoch a kedze to tam asi normalne neni ani otvorene, tak ani nemam sancu, ale budem sa tesit na tvoje fotecky ked pridas do albumiku... :-), aby som si mohla kuknut, ako to tam vyzera. A kolko Vas bude? A mohla si si vybrat jedlo ty, alebo ponukaju oni nieco, ako to je? A co sa tyka kolacikov - ja vobec neviem, kto taketo veci robi, caly co si vravela, ze ta pani z balogu pecie kolace, tak to len sama, alebo ma dake pomocnicky este? Nevies, ci spravi komplet kolace...? A torticku ti bude kto robit? Boze, tolko otazok naraz som vychrlila :-) , ale sa tesim, ze nas je zase viac....zase sa dozviem nieco viac...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lamka... takze idem na odpovede :-D no podla mna najlepsie je ozvat sa hned ako budes vediet termin svadby..mi sme ich oslovili na plese kde hrali v januari takze 6 mesiacov dopredu ale myslim, ze problem by nebol ani keby 2-3 mesiace ;-) ak sa hces ist pozriet do velkych oblokov skus ist normalne z predu ak nebude otvorene tak zo zadu ale to je sluzobny vchod vacsinou tam byva veduca do tej jednej obeda a dohodnes sa s nou...ona ti ukaze vsetko co budes chciet...salu,satnu a tak...jedlo sme zatial nevyberali ale maju aj teply pult takze chceme urcite ako druhu veceru svedske stoly aj pecene prasiatko :-p :-D bude nas okolo 80 kusov :-D vies ako to chodi na Balogu :-D ale nebude to typicky balocka svadba ja nie som tak postihnuta Balogom ani zvykmi.. ta moja znama cukrarka pecie sama a v pohode to zvladne kolko len chces kolacikov a akekolvek...su chutne a je sikulka...ale moja mamina spekuluje inu niekde na Rohoznej ae neviem lebo to si robi zatial prieskum podla mna...toto som nechala na nu jedine... :-D inac vsetko si sami chceme s milym zariadit..tortu neriesim...kto donesie donesie...ja chcem skor jahody a ceresne a nieco osviezujuce kedze bude lettooooo :-D a teraz napis ty co a ako planujes :-D poznas Balog?? aj ludi odtial?? ja tam uz 10rokov nebyvam ale chodim tam casto.. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?