Brezno a okolie apríl 2008

Zobraz úvodný príspevok
najde sa niekto???
Odpovedať
Profilova fotka
Ty si tiez chodila, vsak? Martinovi si sa zdala na fotke nejaka znama? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano chodila :-D tak preto sa mi zdal znamy :-D no tak vidis aky je svet maly...a co robite vonku??
Odpovedať
Profilova fotka
Pracujeme a zarabame a nas spolocny zivot. Ja som predtym robila zdravotnu sestru na gyn- por v Brezne ale nebolo to nic moc ak by sme si chceli zalozit rodinu.Teraz sa trapima v Anglicku....
Odpovedať
Profilova fotka
jejeeej tak si mala pekne zamestnanie :-D ale tak sa hadam k tomu este vratis casom?? a co tam robis?? ty aj mily?? ja som tu v BR a uz 10 rokov kvetinarka :-) ale teraz by som chcela zacat s vlastnym obchodom...dufam, ze v maji to zrealizujem k spokojnosti :-D mojej a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
no a samozrejme chcem aj rodinu a sme si to na tento rocik vsetko naplanovali :-p tak sa uvidi :-D
Odpovedať
baby vidim, ze sa tu rozprudila riadna diskusia...
Odpovedať
Janaxy, aj my sme v UK...kde presne ste vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to mas odvahu v jeden rok obchod ,svadba aj dietatko. Dufam, ze ti vsetko vide ako si zelas. U nas na Polhore si jedna holka otvorila tiez kvetinarstvo a myslim, ze jej biznis celkom ide. Je velmi sikovna, otvorena ludom a to je dolezite ze sa snazi vyhoviet poziadavkam, ma dobry vyber interiarovych kvetov, hnojiv crepnikov, ikeban proste je super.Dokonca sa podielala aj na vyzdobe svadieb. Velmi sa tesim ked sa vratime na Slovensko. Ja sa budem moct vratit k mojmu zamestnaniu ktore mam velmi rada , zboznujem ho................. Ja robim vsade mozne kde sa da hlavne s potravinami, pizzerii atd a Martin v Tescu.
Odpovedať
Profilova fotka
Janaxy, ja som presne z Humenneho, ale zijem v Kosiciach...
Odpovedať
Profilova fotka
janaxy..tak to je super super...ze sa chces venovat svojmu zamestnaniu :-D opat...ja som tiez stastny clovek, ze robim co ma baví :-D a tak to ma byt :-) teraz sa rozsirili tie kvetinarstva po dedinach...ale je naozaj dolezite aby to robil clovek ktorý ma k tomu vztah :-) co bude robit Martin ked sa vratite? uplatnil niekde svoju strednu skolu?? :-D ci tak ako ja :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Caly8 Martin svoju skolu neuplatnil nijako, predtym Podbrezova, potom mozno nejake podnikanie uvidime. Julienka, ja som chodila na vysku do KE takze vychodniary su my blizky a mala som kolegynu v Brezne v nemocnici z Humenneho. :-) Ma mozno tak 28 najviac. To len tak pre zaujimavost :-N
Odpovedať
Profilova fotka
janaxy...no s tym podnikanim to bude poriadna drina tuna v tejto hladovej doline....ale aj ja dufam, ze mi pojde a som v ocakavani velkom...a hlavne sa staviam pozitivne k tomu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
marikaa.........my sme vo Walese. A vy? caly8........neboj kvetinarstvo vzdy ide ked je v nom sikovna, flexibilna a hlavne podnikava kvetinarka :-) Baby dnes som sa viac menej rozculila, pretoze nase maminky mali stretnutie a zacali polemizovat o tom co by bolo dobre na nasej svadbe a co sme vymysleli zle, co by bolo dobre............ Proste hroza............dnes asi nezaspim. Dolezite je, ze nase maminky stale tvrdia ze rozhodnotie je na nas, vsetko bude ako povieme MY, lenze samozrejme maju zbytocne reci. Este ze sme prec a pocuvame to len sem tam cez telefon :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) pre Janaxy: noo mozno aj poznam tu babu, ktovie ;-) Humenne nie je tak velke mesto a k tomu je moja sestra tiez zdravotna sestra a otec uci na SZS ;-) tak urcite by sme poznali hihi. Inac, moja buduca svokricka robi v nemocnic v BR ;-) A co si studovala v KE? A si predstav, ze nas caka take stretnutie rodiniek buduci vikend v sobotu ;-) Tak sa uz "tesiiim", co to bude ;-) 6 hlav dokopy... moj drahy sa uz vyjadril, ci pri tom musi vobec byt ;-) ;-) Ale hadam to dopadne dobre ;-) viac-menej sme sa uz skoro na vsetkom podstatnom dohodli - uz ostali len detailiky ;-)
Odpovedať
Janaxy, my sme v hlavnom meste :-( Inak baby s tymi pripravami a rodicmi, ja sa snazim tych nasich co najmenej do toho zapajat, lebo kolko ludi tolko napadov a chuti a nezavdacis sa nikomu, su z toho potom zbytocne hadky v rodine. Janet, divala som sa na tvoj albumik a normalne uvazujem, ze vyuzijem sluzby tvojho kvetinarstva...mas tam pekne veci...
Odpovedať
Profilova fotka
TO Marikaa: co sa tyka priprav s rodicmi - je jasne, ze sa nasi chcu stretnut - jednak sme z inych miest a nejake detailiky treba podoladovat ;-) a musim poklopkat po stole ;-), ze doteraz nasi rodicia akceptovali vsetky nase nazory 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby :-) dnes som mala perno behacky po meste a urady :-| bola som kuknut v jednom svadobnom salone ti v BR no nic moc :-( ale su lepsie na okoli BB a ZV dufam... no co sa tyka rodicov, moja mamina sa chytala do veci, ktore som jej povedala, ze si zariadim sama s milym a taktiez svokricku sme upovedomili, ze nech si oni nechaju na hlavach len kolace a take veci ostane mi sami...tak to dufam pochopili :-D moze sa stat, ze to este prepukne pesne pred svadbou :-p ta iniciativa co dufam, ze nie :-p julienka...vy to budete mat zaujimave :-D vychodniarske svadby su poriadne...jedla, pitia :-D marikaa..kludne... budem rada, ak ti mozem pomoct :-) s kvetmi..ak nieco chces vediet kludne do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Caly ;-) nooo nasa svadba asi nebude na ten pravy vychodniarsky styl - bude to taky mix horehronskej svadby s vychodniarskou ;-) ;-) dufam, ze to bude hlavne v kludne a pohodicke 8-) a najkrajsie je, ze tam bude mix ludi - vychod, stred i zapad ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julienka..tak celoslovenska :-D mne zije teta na vychode sa tam pred sto rokmi vydala :-D a to ti poviem tam je vsetko ine...vsak vies byvas tam :-D :-p ale su to taky v pohode ludia...vypijuuuu ojojooojj aspon ty nasi tam :-D :-p ale tak ked im chuti... co vsetko si ides este tu vybavovat??ohladne svadby??budete mat v kostole??
Odpovedať
Profilova fotka
jáááj, tak vychodniarska svadba je jedno a napr. rusnacka svadba - tam je to už zaujímavejšie :-P nooo a čo ideme vybavovať? zatiaľ máme predbežne zajednanú sálu, ešte mi treba fotoslužbu, kvety už mám ;-) a čo ja viem... ešte nás hádam čosi potom napadne ;-) a svadba bude na úrade. pred dvomi týždňami sme boli na matrike zajednať termín ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak fotografa pojdem navstivit buduci tyzden...dohodili nam ho kamosi ktory robia co to okolo zvuku a svetiel na festivaloch a tak...takze som zvedava...ale bol zlaty, lebo mu moj mily povedal, ze to nechame na neho ale samozrejme na inspiraciu mam nejake foto stiahnute takze....ale chcem urcite nieco zaujimave... :-) no mi nemame vobec nic..buduci tyzden obrucky uz dufam pojdeme dat vyrobit a potom pokracujeme...budeme sa aj stahovat koncom mesiaca :-( do vacsieho bytu..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj julienka, ta kolegyna sa volala Martina Becova a je lekarkou na gynekologii. A tvoja svokricka kde robi konkretne, pretoze v Brezne sa viac menej tiez vsetci poznaju? My sa tiez snazime rodicov nejako nezapajat do priprav lenze oni nas napriklad chcu presvedcit aby sme mali obret v kostole aj s omsou.To mi nechceme. Dalsia vec ktora sa im nepaci, je to ze nechceme mat typicke pytacky. My si to s Martinom predstavujeme tak ze vsetci pojdou do kostola pred nami, tam na nas pekne pockaju.Nasi by chceli typicke pytacky, ale mi na to nepristupime.To je nas problem cislo jedna.
Odpovedať
pytanie od rodicov nebudeme ani my robit, my spolu zijeme uz 5 rokov, takze mi pride blbe aby ma teraz pytal - to mal urobit pred piatimi rokmi :-p Janet jasne, dohodneme sa, ved casu mam este kopec...
Odpovedať
Profilova fotka
marikaa..veru kopec :-) aj ked si zober, ze je to uz o styri mesiace ;-) mate uz aj obrucky??nepostrehla som ci si to pisala
Odpovedať
Janet 6 mesiacov :-) obrucky nam urobi moj ujo, je zlatnik v Zlatokove....a co vy uz mate obrucky??
Odpovedať
Profilova fotka
ale tak to mate paradne :-) no mi sme sa rozhodli, ze si dame tiez urobit nejaka pani tu robi na Mazorniku a vybavila nam to jedna znama ktora ma skusenost s nou takze aj cena bude dobra...dame si zlato zlte a urobi nam z bieleho...tak uvidime... :-) buduci tyzden tam pojdeme aj za fotografom :-) a co saty? mas pekne v albume uz si nieco skusala??
Odpovedať
no tak to mate dobre, ze vam ich urobi biele za zlte zlato, tak potom budete platit len za robotu nie? Saty este nemam, o dva tyzdne ideme na Slovensko na tyzden vsetko povybavovat tak sa chystam u nas v TN obehnut salony tak uvidim...pisala si, ze si bola v BR v salone a nepacilo sa ti...preco? slaby vyber?
Odpovedať
Profilova fotka
no za robotu a nejaky rozdiel medzi bielym a zltym zlatom zaplatime..ale to nebude vela myslim...no urcite nie 12 800Kč ako nam vyratali za tie co chceme...takze nam urobia take iste a lecnejsie ovela.... pisem si s jednou zlatou babou z TN ale veru neviem ci si nevyberala saty v BA o tom sme sa uz davno bavili :-) zistim...v BR nemas co pozerat je to hroza... saty EddyK.par kusov a Maggie by jej mali udajne prist 3 kusy...takze...na ja nie som narocna ale tam som si nenasla podla mojho vkusu... :-| mne sa pacia mansion-la sposa takze ich pojdem skusit do ZV..
Odpovedať
Profilova fotka
caute caute, akurat citam prispevok od Caly ;-) Saty Eddy K a Maggie - dobry vyber ;-) Ja mam tiez Eddy K., len s malym detailom, ze ja ich budem tahat do Brezna az z Kosic ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko.. :-) julienka..praveze ja som si tam nenasla to co by som brala :-p ten typ..ale jedny od Maggie mam rezervovane v BB konkretne ,,shannon,, ale no co ja viem...uz som si nieco ine vymyslela zase :-D esteze mam kedy :-D :-p ako dnes v praci??? co vlastne robis??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?