August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
to: pipi1211 jasne, cinkni tam...oni ti povedia, ci take sluzby robia
Odpovedať
Profilova fotka
no akurat som pisala do temy boj.zamok a jedna babena mi tam napisala ze sa to neda :-| ale neva :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: pipi1211 z toho si nic nerob...ved aj na zamku to budete mat krasne...ono to strasne zalezi od matrikara - ci sa mu uvedene miesto zda byt dostatocne dostojne (pretoze tam musi byt moznost upevnit statny znak)...napriklad starosta v Beckove nepoklada priestory zrucanin za dostatocne repzrezentativne a svadby na hrade odmieta (podla mna sa mu nechce slapat hore!)...ako je to po komunalkach - neviem...povodne sme to chceli mat v Beckove, ale takto sme sa rozhodli pre BA
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko... a kde v ba? normalne na matrike?
Odpovedať
ahojte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: pipi1211 hej...ale aj to je este boj, ze na ktorej...chceli sme v Devine, ale ta mestska cast nema svojho matrikara - tak nesobasia...teraz je tam taka starostka, ktora by aj chcela sobasit, tak si zistuje co a ako...ak nebude mat na to pravomoci, tak sa ma vyjadrit, ci povoli pouzit uradne priestory inemu matrikarovi, aby nas prisiel zosobasit (nech nemusime trepat celu pereput prenajatym autobusom)...ak ano - treba ukecat nejakeho matrikara...ak nie, musime ist na matriku inej mestskej casti :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko a nazdo ;-)
Odpovedať
ja som minuly tyzden napisala na nas urad a este mi neodpisali 8-( tomu sa hovori flexibilita a sme tu pre obcana
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko nic si z toho nerob...inak v Cadci som bola kamoske na svadbe pred par rokmi...tusim v aprili 2001...ale oni mali svadbu v kostole
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuu gaia tak to ti drzime palceky aby vam to vyslo x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
taaak ja som vam uz asi pisala ako sme sa mali s tetou matrikarkou my...ci nie :-N :-.
Odpovedať
Baby ako sa volá tá skladba, ktorá sa hrá pri odčepčení nevesty?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
fu tak to teda neviem... atinkaa co ste mali s tou matrikarkou? =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky Augustove nevesty Ake bude pocasie 16.augusta....????Dufam ze pekne a nie velmi teplo....Ako tak citam tak vy uz to mate vsetko s pripravami riadne rozbehnute...
Odpovedať
Profilova fotka
caveski ;-) do doladujeme, co ty? vy? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pipi kuk sem...uz som objavila, kam so to pisala :-N http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko.... tak dnes som sa moc dobre nevyspala mala vymyslala ako blazniva a v noci okolo jednej sa zobudila a nie a nie spat ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: pipi1211 no dufam, ze sa to nejako vyvrbi konecne :-| to: rachel to by som aj ja chcela vediet - ako bude...my sa trochu bojime dazda...Devin vzdy zatopi (mestsku cast), ked su prilisne lejaky...a clnky sa mi zhanat nechce :-|
Odpovedať
Profilova fotka
boze baby v auguste musi byt krasne inak ma porazi :-| :-| :-| :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to: pipi1211 nuz draha astro, to sa neda vediet :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no treba sa modlit :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
é, to sa neviem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak co mame nove? augustovky? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa ide ma hrdlo boliet :-|
Odpovedať
A ja sa trápim doma s Bc. prácou :-(
Odpovedať
Profilova fotka
a ja som vcera zhodila kosik s prave kupenymi vymalovanymi vajickami... ide ma porazit - samozrejme, tie co sa nerozbili, su puknute... to sa moze stat len mne... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
teda kocky....same exidenty tu su :-N idem si k vam uvarit kafco nech mam daaku silu ;-) to vobec citat ;-) adi pjeknee vecicky v albumiku :-)
Odpovedať
Antikaa ďakujem....
Odpovedať
Profilova fotka
to: parvitas a na tych puknutych je to moc vidiet?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte augustove zienky... my sme teraz na bode mrazu, ale buduci tyzden sa chystam na matriku v Prahe pre ten hlupy papier, ze sa mozem vydavat na Slovensku, tak som zvedava, ako dopadnem, dufam, ze pani bude ochotnejsia ako si mala ty Ati :-D no nic, musim ist makat, som po 2 tyzdnoch v robote, tak stol mam plny papierov a neviem, z ktorej strany zacat :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?