August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
to: luko ahoj, ak si spravis fotoknihu sama, tak to nestoji viac ako 2500sk. Dam ti do IP kontakt ak chces...da sa z tej stranky stiahnut program do ktoreho si to povkladas ako chces, das si tam komentare, odosles a za par dni si pojdes po knihu;-)
Odpovedať
ok, mozes mi dat, aj ked ja lenivec.... :-N :-N :-N vdaka ;-)
Odpovedať
to: luko poslala som:-)
Odpovedať
maaam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: ajty aj ja...aj ja
Odpovedať
si predstavte ze nejaky zlaty clovek, Cech my poslal na mail podklady k sladbe od Kolara jeste ze te lasko mam, aby mohla nasa kapelka nacvicit...dnes este ziju zlati ludia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko pfiha...to sa fakt divim
Odpovedať
ajty: tak fotograf bol super, urcite si dam tu knihu u neho urobit, ja som myslela, ze to bude svadobny album a to normalna kniha, v peknej vazbe a uzasnymi fotkami....vybrala som si verziu za 3tis, tam bude 70 upravenych fotiek...on robi krasne momentky...dokonca pride do Turzovky si pozriet miesta kde by sme sa mohli fotit a kedze chce, aby boli rozne, tak navrhol nejaku luku, mesto a uvidime,a ke zakutia este najdeme :-) inak som sa rozhodla ze drahy k 33-ke dostane aj nejake moje foto pekne, necham sa nafotit u neho, mi ukazoval fotky kamaratiek....no je vyhoda mat kamarata fotografa :-D
Odpovedať
kocky, co noveeee??? ATI, ty si kde zmizla? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko a kolko pyta? chodi aj do BA?
Odpovedať
Profilova fotka
no hlasim sa po dlllheeej pauze...luko tu som mojik ;-) ajty..aj ja sceem ip s takou vecou albumikovou ;-) diik gaius co nove? co zubky? ja som kocky skoro nasla boty..ale mali len jeden ks a poskodene taze nist z toho...patra sa dalej, satky nic..nic, nic 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
luko to budes mat super..ja som na fotecky myslela.....ze by som dala milacikovi ..teraz na 30ku ale uz asi nestihacky ;-) a mas to super, ze je to kamarat :-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj ati :-) gaia, on pracuje v BA ;-) za celus vadbu 6tis. v cene aj predsvadobne fotenie a kniha od 2000-4000. co sa fotiek pomimo tyka, book, kalendare a tak, to neviem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko hm...a nemohla by si mi poslat na neho kontakt, plz? nevies, ci ma nas termin este volny?
Odpovedať
gaia vravel, ze uz je uz dost plny, ale vsak mu napis mail a on ti povie ;-) kontakt ti pisem v IP x-)
Odpovedať
ahojte ;-) vidim, ze rozoberate fotografov, luko ten tvoj ma super cenu.. my platime 12 000 + cestovne do miesta konania svadby
Odpovedať
no vies, on to este nerobi profesionalne, ma vystudovanu historiu a este studuje pravo...ale nakolko sa vyjadril, ze hot o vlemi bavi, ma pozitivne odozvy (sa necudujem, tie foto boli super) a pravo ho nebavi, tak by sa tomu chcel zacat venovat naplno.
Odpovedať
peti v podstate to bude 6tis.+3tis, za knihu
Odpovedať
no mi v tej sume mame aj svadobnu knihu, takze to nemame osobitne vycislene.. ale zahrna to fotenie priprav, exterierove (prip. aj nejake pekne interierove) fotografie, fotenie obradu + zaciatok svadobnej hostiny.
Odpovedať
ja myslim, ze ked to bude robit profesionalne tak si cenu zvysi
Odpovedať
luko, myslim ze na vzdelani v tomto smere az tak nezalezi.. ked ma talent a cit pre detail a moment tak nie je o com. podla mna su fotografie o atmosfere + zachyteni momentu
Odpovedať
ano presne tak, to sa mu dari, len si myslim, ze preto ma aj nizsiu cenu, lebo to nerobi na "plny uvazok" :-N
Odpovedať
http://www.zahumensky.com/temp/svadba... mne sa pacia x-) ale videla som este krajsie co robil
Odpovedať
no ja som si fotografa nevyberala podla ceny, aj ked som dufala, ze trafim co najnizsiu :-N ale pozerala som si fotky a ked som nasla take, ze sa mi skutocne zapacili zacala som zistovat dalej..
Odpovedať
ja ked som videla jeho fotky tak som bola rozhodnuta a uz som nepozerala, ked mi napisal cenu, tak v pohode a ked som sa s nim stretla, tak to len moje predpoklady k spokojnosti potvrdilo x-)
Odpovedať
tak ja si idem kupit nieco pekne do Yves rocher x-) pa pa ...mi dosli kupony na zlavy 40% a 30% tak nekupte si nic, ze? :-D
Odpovedať
jaaaaaj no Yves Rocher Je Yves Rocher ;-) tam viem stravit aj hodinu "onuchavanim" vsetkych veci co tam maju :-N tak pekne nakupy prajem ;-)
Odpovedať
to: atinkaa poslala som ti ten link na knihu:-) to:petocka aj my mame foto za 12000Sk...ale je v tom uz nastastie aj doprava a to bude cestovat dobrych 300km :-N foto ma super a pristup tiez tak snad to vyde ok...mame sa este stretnut a dohodnut podrobnosti ale to az ked bude vsetko vybavene aby sme to cele vedeli zladit...inak je to Daniek Humenansky (www.dafo.sk)....ma tu stranku v kontaktoch firiem. to:luko co dobreho si kupila? mne tiez dosli kupony tak tam musim zbehnut:-) ;-)
Odpovedať
ajty: k nam bude cestovat 250 km, takze som rada, ze nas neodmietol :-)
Odpovedať
Ahoj,mozem sa spytat co v tej cene fotografa je?Su v tom aj fotky?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?