August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa aj tu ma nejake vyzdoby zlatave http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovedať
Profilova fotka
gaia ti dam :-N :-D :-D :-D :-D tu a kde :-N ju inak aj zaujimave fotecky s papanickom by sme mohli zacat zbierat...tu ma celkom zaujala ta syrova ruza..mnamiky x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa toto je ten prvy link http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovedať
ano ati, ja tiez zbieram len pre ich predstavu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to. atinkaa aj tu ma nejake na zaciatku http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovedať
ja mam tiez par zlatych kuskov v albume ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko ja to ani nedavam do albumu...naco 1000x tie iste fotoze
Odpovedať
ja len preto aby som to mala vzdy na nete po ruke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko tie, co sa pacia mne pre mna, tie si stahujem do kompu rovno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaia a pre koho mas tie v pripravnom albumiku :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa to boli pociatocne inspiracie...uz sa mi to nesce :-D :-D :-p :-D
Odpovedať
ahojte, ale sa to tu rozbehlo, nestihacky mam v robote.-) pre luko: saticky nemam..a ani nejdem skusat...kedze nas bude len 12 zda sa mi zbytocne davat 15000za saty..chcem si dat nieco usit....sestra ma kamosku ktorej znamy nosi z turecka latky pre svadobne salony tak snad neico zozeniem...ale to tak mozno v juni:-)))))))))))) a z tie oznamka uz aj viete ktore? my chceme spravit oznamka pre najblizsich..pozveme ich osobne a potom z fotiek spravime oznamenie ze sme sa vzali pre zvysok tych kotry o tom nevedia... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ozaj, tie co mate fotografa..na aku cenu ste sa dohodli?...neviem si vybrat a neviem kolko fotiek si dat vobec spravit:-(
Odpovedať
Profilova fotka
fotografa zozenies od 3-30tis. zavisi od vas, vasho rozpoctu, narokov...toho, co vsetko chcete nafotit...ci to bude len cca 20atelierovych a obrad..alebo vsetko od odobierky az po koniec dna ;-)
Odpovedať
no tak ja co mam cenove ponuky tak od 8-10 000..je tam fotenie v zahrad ekastiela, v kastieli..obrad a hostina ale mame malu svadbu tak len par fotiek...a preto sa mi to zda dost :-|
Odpovedať
ajty: my to mame s fotografkou dohodnute tak, ze nam urobi garantovane minimalne mnozstvo fotiek (uz upravenych..) ked si najdeme na fotenie viac casu, tak bude i viac fotiek a ja som s takymto riesenim spokojna.
Odpovedať
Profilova fotka
no ak ti to pride vela..tak skuste ateleir...kde vam urobia menej foteciek...za menej penazi.....ako som pisala rozhodnut sa musite vy;-)
Odpovedať
ajty, jasne, to mas pravdu, aj usite mozu byt krasne, co mozu, urcite budu ;-)
Odpovedať
no baby...dnes sme zase na cisle 45..ach jaj...u nas sa to meni co tyzden to novinka...a to som si myslela ze do mesiaca mam vsetko vybavene a pokoj..ale kdeze..takze najpr to bolo45 ludi, potom 40, potom skoro 50 potom 12 + kamarati na chate a po dnesku sme zase na 45....chcem setrit, ved mame kde dat peniazky ale zistili sme, ze jedlo je ta najmensia polozka..ved foto chceme...a zabavit sa to by bolo super...no je to na maslu:-) do 30.8 mam o program postarane:-))))))))))))) antikaa: atelier je mozno fajn ak prsi, ale ak nie tak nie...nechcem na foto setrit len sa mi proste 10 000 zda dost...ale vsak je to len raz, nie?:-) luko: pozerala som tvoj album...nadherne satky si si vybrala:-) seknu ti:-) ja tie moje neriesim ako som pisala, ale ktovie ako nakoniec skoncim:-)))))))))po vsetkych tych zmenach co sa deju:-))))))))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
...no ako som ti pisala vyssie...zavisi na vas..a na tom, kolko do toho chcete vrazit koruniek....to ja neviem..to musis vediet ty:-) ..mne pride 10ok suma...je cely den s vami, venuje sa vam...vyfoti fil....urobit fotecky..pohrat sa s nimi....dat ich na papier..cd...dla mna je to ok ;-) ...v ke je atelier nostalgia...kocky su s nim spokojne..nefoti len dnu...prejde sa asi pan fotograf i po meste s nimi..akurat to nie je foto zo svadby a obradu..ale tych par ks asi urobit vie..cenu netusim ale predpokladam, ze je to lacnejsie ako objedanie fotografa, ktory uz ma i meno a nadherne fotecky :-) ju a ak budes sciet, tak pisni aspon meno...alebo daky udaj o sebe a drahom....ja som atka ;-) ta antika vas daako zlaka vzdy :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
jaaaaaaaaj...prepac..zle citam:-))))))) ja som Ala...byvame pri Blave ale povodom som z vychodu a drahy z liptova:-) ty si odkial? a kde budes mat svadbicku? myslim kde v KE? mam tam segru tak mi to mozno nieco bude hovorit.-) inak termin ktory mas ty tak vtedy budem aj ja na svadbe...vydava sa mi spolubyvajuca z vysky...sa tesim...lebo to bude nieco co sa nezaziva kazdy den..myslim ze okolo 150-200ludi:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ali..ja som z ke-obaja sme z ke...s milacokom byvame v prahe..a aby sme si to skoplikovali uplne krasne, tak svadba bude vo fricovciach..kuk do albumiku ;-) kamoska chysta paradne veliku oslavu...kolko ludi planujete vy? my 100, rovnu 100vku x-) x-)
Odpovedať
ano..my tiez komplikujeme kde sa da:-) tak mi budeme bud 45-50 v jeden den...klasicka svadba, alebo 12 vecera a druhy den chatas kamaratmi...ale neviem ako to nakoniec skonci kedze co vik to zmena:-))))))))))))))) album..teda vsetky 3 som pozrela:-) krasne...:-) tiez budete mat zaujimave cislo:-)sa teda poriadne o polnoci vytancujes:-) ako dlho ste uz v Prahe?
Odpovedať
Profilova fotka
uz 5 rok..prave som minule kockam vravela,..ze som tu nabrala 20kil za tie roky :-N 8-( sa s tym snazim cosi urobit :-N a co papanie..viete co budete mat?
Odpovedať
ala vdaka :-) som sa prave zobudila a nemozem spat :-N
Odpovedať
ja som vam celu nos nespala, do druhej som pozerala TV a celu noc som sa prehadzovala :-| buduci tyzden sa mam stretnut s fotografom...poslala som mu nejake linky kociek, co mali pekne fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte augustovky...peknunke fotecky ste popridavali do albumikov... :-)
Odpovedať
ahojte ;-) atinkaa:jedlonemame..a to z dovodu, ze nevieme ako ta svadba bude vobec vyzerat...snaaad, duuufam, ze tento vikend ideme zabezpecit sobas uz aj s papiermi a tak snad uz doladime konecnu verziu svadby:-))))))) potom dam info ako to nakonec bude:-) ale ak ty mas menu tak kludne posli cez IP...potesi akakolvek inspiracia;-) a kila riesim aj ja...priebezne uz 1,5 roka.-)))))))))))tazke ale celkom to ide..aj ked zacala som este predtym ako som tusila o svadbe...skoda ze som nezacala aspon o rok skor:-))))))))))))) luko: a ako to ze nevies spat? svadobna horucka zacala nejako zavcasu, nie :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: ajty my budeme upresnovat pocet ludi az tyzden pred svadbou...vyzera to tak, ze sa nam pomaly ale isto "skresavaju" sami od seba...
Odpovedať
Profilova fotka
ste tu niektora? luko? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?