August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
atiii, tak stale sa favoritky nenasli? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nenasli...ale odvtedy sa ani moc nehladali ;-)
Odpovedať
jaaaj, takze davas sit alebo cez net?
Odpovedať
Profilova fotka
niee, este planujem ist skusat :-)
Odpovedať
aha a kde?
Odpovedať
Profilova fotka
no este mam cosi v prahe a cosi v presove ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa a to by si si vliekla saty z Prahy?
Odpovedať
Profilova fotka
gaia urcite;-)ak to budu tie prave tak ano ;-) uz som na streke praha - ke a spat vliekla aj ine veci..tak toto bude malina a pohoda jazz v jednom :-D :-D :-D :-p len ich dakde vystrachat tie prave :-N =-) :-. :-x :-x
Odpovedať
ati, no obdivujem tvoje odhadlanie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
myslis na skusanie, alebo na dovoz/odvoz siat :-N :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
aj aj ;-) ale hlavne ze to bude stat v konecnom efekte za to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa a to by ti ich na ako dlho pozicali? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
maggie pozicaju, vraveli..ale sak scem kupit ;-) 8-)
Odpovedať
jaj ati, tak ty takto, ze kupit :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no plan mam ;-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa ako sa hovori v nasich kruhoch: "koho si zabila???"
Odpovedať
ahojte, co nove? ja pozeram kytky, vyhrava u mna biela, len neviem, ci ruze, tulipany alebo kaly...alebo ine?
Odpovedať
Profilova fotka
cauki ..bola som dnes skusat ;-) obehanych 7 salonov :-D :-D :-D :-D kuk mi do albumiku ;-)
Odpovedať
tieto su supeeer: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... mam slabost na kvietky :-N a ten top bol wawwwww vilovske sa mi tiez pacia ;-) sukienku mali prekrasnu http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a tie s maslickou...tak tie by tiez mohli byt, maslicky skratka mooozem, kraaasne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo musiim ti povedat, ze mi ten saloon riadne zamiesal kartami :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
konecne nieco ine ako Maggie alebo Pronovias ;-) aj ked nic proti, vsak ja pronovias milujem :-D a kde si bola? mna inak zas velmi oslovila kolekcia Jesus Peiro z jedneho salonu v Brne, ale uz sme tam neboli, ked som nasla mansion.
Odpovedať
Profilova fotka
pani ich sije alebo nechava sit..predpokladam, ze su domace od ceskych navrharov, ale slecna na predajni nevedela presne...i butik bol paradny....v praze, studio bridit ;-) x-)
Odpovedať
no, je fajn vidiet aj iny styl siat ;-) takze zvazujes? a ktore ti sadli naj?
Odpovedať
Profilova fotka
anicka mi buchne moje fotecky a hodim ich tu....no zvazujem najma tie prve s tym kvetom...boli nadherne x-) x-)
Odpovedať
vsetky boli krasne takze zalezi len ako si sa v nich videla ty a hlavne citila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lindusko kde si? holky =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko a co takto aj biele frezie s bielymi ruzami? no dievcata, vcera som bola zase u zubara...mam krater jak svina (musel mi dat von tu plombu) a antibiotika...este si zazartoval, ze ved dnes sa znovu uvidime...skoro som ho zavrazdila...ked anesteza odznela, myslela som, ze sa vyskriabem na stenu...bolo to o nieco lepsie - nebolelo ma to od sestky (zlej) az pod jednotku a nevystrelovalo pod klucnu kost...ale mala som pocit, ze sa mi "zaziva" hrabka v dasne po akokeby vytrhnutom zube...o pol tretej som upadla do niecoho ako spanok...rano som sa zobudila a necitila som uz nic - iba to, ze v hube mi plava este kus "malty" :-D ...teraz to trochu pobolieva, ale oproti predchadzajucim dnom je to 100 a jeden...len zostava dufat, ze antibiotika zaberu, nezhorsi sa to a v pondelok by ma mali "zacapat"...
Odpovedať
Profilova fotka
Gaia nezavidim ti, ked som citala tvoj opis bolesti, citila som ju aj ja, brrr..... Ja sa stale obavam, ze v svadobny den sa stane nieco taketo, ze napr. mi opuchne sanka, budu boliet zuby, alebo ze mojmu drahemu sa zapali slepe crevo a bude musiet do nemocnice na operaciu alebo co ja viem co vsetko sa este moze stat. Ja som taka smoliarka, nemozem sa na nic tesit, lebo to obvykle nevyjde. Vy nemate taketo pesimisticke vizie?
Odpovedať
gaia, no moja, tak to nezavidim s tymi zubkami :-. frezie som este nekukala, lebo neviem ako vyzeraju :-D ale pozriem, vdaka za tip ;-) alika, ja mam len optimisticke vizie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dík, ze so mnou spolucitite...ja uz fakt neviem, co bude dalej...modlim sa za tie lieky, ale nejako specialne nemam pozitivne pocity... :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?