August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
co?
Odpovedať
uz som videla.. :-) ;-) mna z teba porazi... ;-) to kolko tych celeniek chces mat?? :-D holky idem.. musim ist von nieco povybavovat, potom pojdem dom lezat.. kolegyna na mna dala asi nejaku chorobu.. zabijem ju ! ]-( caute a pekny vikend..
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi - shak to po polnoci :-D - pekne sa liec a skore uzdravenie
Odpovedať
Profilova fotka
katus paa ;-) gai ake celenky, ty maniacka :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa hehe...ze maniacka...ved mam iba 1 korunku - k sv. satam a 1 celenku - k popolnocnym :-D
Odpovedať
Profilova fotka
...gai vela robotky bolo, som ani nestihala kliknut, ze pekny vikend ....obom, tak dodatocne ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
...bre ranko moje, tak co je?...nejako meskame dnes, nie? =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute rybky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no meskas milacku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa viem, viem... ;-) ...este som aj inde vypisovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..sak kukam ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa xexe ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
..katus kde si? =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, kde si?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte mozem sa k vam pridat kedze sme sa konecne rozhodli ze budmem mat svadbu v auguste 2008 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kocky konecne som si nasla cas precitat aj zvysok popisaneho tu vo fore. riesili ste niektore miesto sobasa a hostinu, konkretne Penzion Pegas. do albumiku mojho Nechtiky... som hodila par foteciek so svadby netere maminej kolegyne, tak sa mozte mrknut, mala to tam vazne kraaaaaaaaaaasne. tak ale zase je pravda, ze ona si to mohla dovolit...
Odpovedať
Profilova fotka
to: anjelik33 vitajkooooooo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to tu dnes nikto nie je? nepamatam si presne, kto ste zhanali organzu, vlizelin a take veci, ale ta galanteria pri justicaku neni moc dobra, velmi malicka, lepsia je ked vystupite na legionarskej a prejdete kusok peso smerom k tescu po lavej strane, blavacky vedia. len ci tam maju aj toto netusim, ale podstatne vacsi vyber tam je. a este aj v tescu starom maju nejake latky, teda aspon som tam nieco vydela... jo a atinkaa, skusim sa pohrabat vo svojich veciach a nejake tie orchidejky ti najst, hodim potom do albumikov svojich
Odpovedať
Profilova fotka
to: macinko321 juuuuj, diky moc...to ja som zhanala...pojdem sa mrkenzy... ;-) (aj ked si celkom nie som ista, kde to presne je :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
nemas zac gaia, rado sa stalo ;-) inak co tu je dnes tak mrtvo?
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj a gaia do albumikov som si pridala fotecky dake, modre popolnocne satky a torticky do modra, len uz neviem do ktoreho som to davala, tak pohladaj. a atinkaa hodila som tam aj tebe par veciciek, zialbohu viac nemam...
Odpovedať
Profilova fotka
to: macinko321 ja neviem, kde sa obe podeli... diky za fotecky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo haloooooooo je tu niekto? kde ste vsetky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte moje..netusim kam nam zmizla katka, ja som sa dako nelucila...som v madride a pisem tajne ;-) 8-) 8-) ...kym ma milacik nenajde, nevypne a nezabavi notebook a pristup k netu :-N =-) =-) ...zdravim jak anjelika tak macinka, holky mena, plany, mena milacikov, ;-) ;-) nech o vas cosi vieme....sa divim, ze vas gaia nechala takto v klude :-D :-D tooo katus...uz sa vazne objav, nech sa o teba nebojime too gaia.. :-D :-D too macinko ..dik kuknem na to a to all bozcok madridsky slnieckovy posielam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak ja som Lubka a moj milacik sa vola Filip.Rozhodli sme sa ze svadba bude v auguste ale nevieme ci to stihneme vsetko vybavit kedze sme v zahranici a domov pojdeme az vo february a aj to len na tyzden.A potom az pred savdbou asi tyzden takze uvidime ci vybavime a ci nie :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no ked predstavovacka, tak dobre. takze ja som Monika, moje kuratko sa vola Peter, s Katmi sme otvarali toto augustove forum, len ja som tu dlhy cas nebola, kedze som cez leto s milacikom robkala v Irsku. my sice este svadbu neplanujeme na nejaky urcity datum, ale vieme, ze raz by sme chceli mat kraaaaaasnu svadbicku a kooooooooopec deticiek. len na to treba peniazky a dokoncit najskor skolu...
Odpovedať
Profilova fotka
to: macinko321 ja strasne srofikujem (t.j. - makam) :-( to: atinkaa fiha, ty tak tajne? :-D to: anjelik33 neboj, pomozeme, poradime...a aj rodina urcite pomoze/poradi ;-) ...stihate
Odpovedať
Profilova fotka
inak kocky ako ja viem, ze ma do toho nic, ale pouzivat v praci internet na ine ucely ako pracovne, to jest napr. pisat maily, chatovat a pod., by sa nemalo, aspon som tak raz citala. ja len ze bacha ked sem pisete, bola by skoda, keby ste sem kvoli takejto somarine prestali chodit. ;-)
Odpovedať
Ahojte augustove nevesticky, tak ja sa k vam pripajam, lebo v auguste roku 2008 budeme aj my mat svadbu. Volam sa Andy a moj drahy Vladimir, ale volam(e) ho Ladik ;-). My sme uz vlastne manzelia, 18. oktobra budeme mat prve vyrocie 8-) - brali sme sa na ambasade v Indii, kde ja este stale prebyvam. Drahy sa uz vratil do EU, momentalne je spat na Slovensku a je uzasny, lebo vsetky vybavovacky zvlada perfektne a s usmevom 8-). Velkou pomocou je aj moja draha sestricka, ktora sa tiez vratila domov po dlhej dobe z Pariza a tak obaja "objavuju" domace slovenske prostredie a sluzby :-p . Su to moje take sikovne predlzene ruky ;-). Takze my sme sa rozhodli, ze bude aj slovenska svadba, pretoze to bude uzasna prilezitost ako sa stretnut s rodinou a priatelmi po takmer 3 rokoch, ufff :-p . Urcite to bude nadherne - vidiet ich po tak dlhej dobe a zaroven si zopakovat ten jedinecny den :-) Ak mate cas, mrknite na Yonatankin album: http://www.mojasvadba.sk/album/album.... Takze nam vsetkym prajem krasny a pohodovy cas do augusta (a este krajsi po nom ;-) ), aby vsetko islo hladko a bez stresu a hlavne s velikanskou LASKOU ;-) . andy
Odpovedať
Profilova fotka
to: macinko321 ak nas neudas... :-D to: aduliena no vitajko...a ten obrad na SVK budete mat znovu na urade? je take nieco mozne? ci budete mat v kostoliku?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?