August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa myslela som si, ale nebola som si ista ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano babulky, dufam, ze ste sa vsetky vyhajali do ruzova
Odpovedať
Profilova fotka
to: macinko321 cavesik...no ja som bud chora, alebo ma zdrapla nejaka alergia ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to gaia: no tak to mas dve moznosti - bud sa veeeeeeeeeela vela cajickovat aj s medikom a citronikom a lezat, alebo ist pozret tetu alergologicku. a preco sa vlastne neliecis, ale si v robotke? haloooooooooooo kde ste vsetky?
Odpovedať
Profilova fotka
to: macinko321 lebo okrem trosku chyteneho nosohltana mi defacto nic nie je...keby som ostala na marodke, tak nemam z coho privat zaplatit...a dovolenky mam uz presne iba na vianocne sviatky (nam to sefka vzdy tak rozkaze, aby nam nezostavali dni a nemohli si ich vybrat vtedy, kedy chceme my a nie ona)
Odpovedať
Profilova fotka
to gaia: no s tou dovolenkou ma presne takyto problem aj natka. lenze im to nekaze sefka, ale z riaditelstva im to tak prikazali. nejak to maju stanovene neviem ci kazdy mesiac alebo kazde tri mesiace vybrat si urcity pocet dni dovolenky. je to na trt
Odpovedať
Profilova fotka
to: macinko321 mi hovor...teraz v lete to bola total kalvaria, lebo som potrebovala 2 dni navyse (skor 3 som potrebovala, ale tie som nedostala)...no to boli boje... ]-( 8-( ako pokracujete vy?
Odpovedať
Profilova fotka
to gaia: s cim myslis ze ako pokracujeme?
Odpovedať
Profilova fotka
to gaia: jaj ci to si myslela tak vseobecne pre vsetky ako pokracujeme?
Odpovedať
Profilova fotka
to: macinko321 shak svadobne, nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to gaia: jaaaaaaaaaaj sak uz mi bliklo cvaklo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
..ahojte moje, dnes nebol cas vas ani pozdravit, tak dodatocne :-N teraz ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to: macinko321 hehe, ze "blik, Edison" ;-) ...takze ako pripravy? to: atinkaa ja ta tak tufnem! ]-( ...kde si sa flangorila??? ]-( :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to gaia: no u mna su pripravy na bode nula, kedze este s milacikom neplanujeme. teda presnejsie on este neplanuje, ja uz mam v hlavicke takmer ucelenu predstavu o tom, ako by to vsetko bolo ak by niekedy bolo. inak baby ako si pozeram tie albumy tu a citam vo forach, vsetky asi mate dost velky problem zohnat si dekoracne predmety podla vasich predstav ze? no lebo sa bojim toho, ze raz ked tu svadbu ozaj budeme s milacikom chystat, tak budem mat kopec behaciek kvoli vyzdobe a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
to: macinko321 - ja som tiez v hlave vsetko mala...ten prvy sa od toho distancoval (bal sa slovo "svadba" vyslovit, akoby to bolo "mam AIDS"!)...toto moje zlatinko sa pozrie na moje predstavy - nieco odsuhlasi, nieco zamietne, ale vo vseobecnosti mame dost podobny vkus...takze sa vacsinou na vela veciach dohodneme/dohodli :-D - ja uz vyzdobu defacto mam doma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no inak moj tiez nejak moc to slovicko nevyslovuje. i ked mi vravel, ze rad by sa odstahoval z domu, osamostatnil sa a byval so mnou. ale o svadbe nehovoril sam od seba zatial nic. a ja ked zacnem o svadbe alebo o detoch hovorit, tak povie nieco v tom zmysle, ze ano je to pekne, ale mame na to este cas. v podstate aj ma pravdu, sme este mladi, studujeme, peniazkov nemame teda vela. len ked ja sa taaaaaaak strasne chcem vydat raz za neho. najradsej by som aj hned
Odpovedať
Profilova fotka
to: macinko321 niektori chlapi sa toho slova boja...akoby si mysleli, ze svadbou stracaju slobodu ci co...pritom clovek je slobodny duchom...okrem toho, akonahle niekoho milujeme, tak sa o neho bojime a uz to na zvazuje... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ci sa boji, neviem... mozno mu je len take cudne vyslovovat to slovo. ale ked som mu nedavno povedala, ze mam z neho taky pocit, ze on by sa zenit nechcel, povedal, ze to tak nie je, ze ma k tymto veciam pozitivny vztah a ze raz by sa chcel ozenit, ale ze este je na to skoro.
Odpovedať
Profilova fotka
kocky tak ja idem, skola volaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
to: macinko321 a kolko mate rocikov? ;-) ...nech sa ti dari ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to gaia: obaja 21
Odpovedať
Profilova fotka
gai, macinko...vy ste sa ale rozpisali;-)betarky ...ale hlavne gai, ze si nasla toho pre teba praveho ;-) .....musis uznat, ze sa oplatilo pockat ;-) ...a vlastne i planovat, bo teraz mas riaden naaskok ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: macinko321 krasny vek...je vsak pravdou, ze dievcata dozrievaju skor - preto tvoju tuzbu chapem...nenahanaj a tes sa zo vztahu - vychutnavaj si ho ;-) to: atinkaa - shak ked si tu nebolo? museli sme si nejako pomoct... :-D - oplatilo, neoplatilo...ja to neviem takto hodnotit...je to krasne a basta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
...taze basta oplatilo :-N ....gai a tebe je kolko? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa ja budem mat tento rok Kristove roky :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy 33bude? ;-) ...strelec si ale predsa len, je tam daky rozptyl v mesiaci ;-) ;-)
Odpovedať
caute holky.. len na skok,kym tu nieje sef.. tento tyzden robime audit pre jednu spolocnost,tak ma ide trafit.. furt len nejake zmluvy sa robia a posudky.. uz mi z toho hrabe.. adi pozeram ze zmenena fotka ;-) dobraaa siiii... :-p :-D ;-) idem este chytro nieco zhltnut, lebo inak budem zas cely den hladna.. :-S tak caute holky zatial a pekne tu posluchajte ;-) adi mas tot u na starosti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
katus diiik ;-) ...i za pochvalu, madridska fotecka, to tu nahadzujem od siestej, mam proste talent na techniku a som rozhodne rozhodna...sa tu fotky menili...si mala byt uz za ranky, by si nestacila sledovat, tie zmeny :-D :-D ...ju a postrazim i temu neboj lepsie jak admin ;-) 8-) :-D :-D ...s gaiou samozrejme, sak uz ju daky tyzden strazime ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to gaia: ja sa tesim zo vztahu, len ked uz sme spolu dost dlho a chcela by som aj nieco viac, i ked si aj sama uvedomujem, ze mam na to este cas
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa dieta, ja som ti narodena 13-teho v piatok, na Luciu! (cize 13.12.) =-) to: katmi tak nech ta tolko nemorduju a dobre to povychadza... to: macinko321 ja ti verim...prezivala som nieco podobne, len my sme boli obaja starsi...nakoniec sme sa rozisli... :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?