Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
Profilova fotka
Susan- DJ p.Chobot - kolega Igora Suchého , keď sú na svadbe spolu zábava a hudba všehochuť Vlado Mikloš je to typický mladý DJ, hráva aj v Pd v ROKo clube a old-e skús ;-)
Profilova fotka
zuzi tak o mesiac ;-) mate uz vsetko?
Profilova fotka
o mesiac? keď odrátaš velkú noc tak o tri týzdne a práve dnes som sa v aprílovkách stazovala, ze je toho ešte velmi vela, čo nie je :-(
Profilova fotka
ale zuzi neboj, vsetko dobre dopadne ;-) a co vam este chyba? hlavne, ze saty mas krasne
Profilova fotka
šaty áno, ale tie veci čo riešiš vlastne až pred, tak ich je dosť naraz, aj keď len také somariny.. solárko,kaderník,kozmetika, autá,matrika,výslužky,alkohol......
Profilova fotka
hehe my ideme aj s jednou babou tuto z webu buduci utorok vyskusat to striekanie opalovania.. kadernicku predsa mas, ved v albume uz mas aj fotecky ;-) vysluzky nam bude balit rovno cukrarka, skuste sa opytat, ci by vam nenabalili, hned mas o starost menej.. ake auta, motorkyyyyy... urcote nebude prsat 8-)
Profilova fotka
no mám veci zajednané, ale teraz vlastne začínam realizáciu,skúška natvrdo so závojom, dojednávať počty závislé od počtu hostí a tak podobne. Proste už úplná konkrétna podoba svadby ako takej ;-) a motorky sú fuč ]-(
Profilova fotka
zuziii fakt budete bez motoriek?? teda taka smola :-| ale taketo skusky su uz len prijemne, neboj, vsetko dobre dopadne ;-)
Profilova fotka
Ahoj Bezaz. Mohla by si mi napisat, kde sa ides dat striekat tym "bronzom"? :-) Ja som sice z PD, ale uz dlhsiu dobu tam nebyvam a kedze svadba bude v PD, tak by som to aj ja chcela vyskusat.
Profilova fotka
mirka ja som tiez mimo PD, robim v BA, takze ideme skusit tu.. budem informovat, ako to dopadlo :-) ktovie, ci to v prievidzi aj robia? hmm
Profilova fotka
jaaaj....no, tak skusim pozistovat u znamych v PD, ci o tom nevedia. ja budem pred svadbou v PD, tak sa chcem ist dat striekat tam...
Profilova fotka
mám pocit, že buď yukaya alebo dudášik na tom boli. ale netuším kde by to v PD mohlo byť. bezaz, hoď zajtra info, ako to vlastne pôsobí, lebo ja si to fakt neviem predstaviť
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuzi idem az buduci tyzden, ale urcite dam info.. zatial prevazovali pozitivne skusenosti.. vraj ta nastriekaju nejakym "farbivom", to trva par minut a ides domov, nemozes sa cca 8hodin sprchovat, resp. ked ti to moc chyti, tak sa odporuca zmyt si to.. malo by to vydrzat nejaky ten tyzden.. je tu aj diskusia o striekani bronzu, mozete si precitat :-)
Profilova fotka
Ahojte nevesticky. Tak som tu zas. Citam citam a nestiham. Tak pekne od konca. Veru na striekani som ja urcite nebola a o yukayi veru neviem. Ale v Prievidzi som o tejto metode veru este nepocula ale mozno to je niekde zasite. Ja som taky prirodny typ, tak radsej vsetko len tak jednoducho bolo. Mzuzka, netrap sa vsetkym co vam prijde do cesty. Stale opakujem, toto je len jeden den, ktory ubehne ako voda a potom bude zivot opat pokracovat a ver tomu,ze pridu inaksie problemiky. Tak hlavu hore, vsetko sa deje tak ako maaaa ;-) . Tk si to prosim nenechaj nicim a nikym pokazit. Drzim palceky. Pa
Profilova fotka
dik dudasik. už som si asi tie stavy depky "vybrala", už ma to tak nebere. :-D a to striekanie robia vraj v PD v solárku na terasách
Profilova fotka
tak, už môžete porovnať, ako sa vydarili obrúčky, podľa obrázka ;-)
Profilova fotka
Mzuzka, uprimne take prstienky som este nevidela. Su zaujimave, jedinecne a krasne jednoduche. Dobry vyber.
Profilova fotka
ďakujemeee ;-)
Profilova fotka
dakujem za info o striekani.pojdem to tam omrknut, ked pojdeme do pd... tie obrucky su fakt zaujimave...
ozaj mzuzka velmi pekne obrucky. my sme volili klasiku.
Profilova fotka
prievidzanky, kde ste? veď len na apríl je nás tam 8?
Profilova fotka
tu sme...len tazko pracujeme, teda aspon ja...robim v uctovnej firme a teraz mame take rusne obdobie, takze.... :-)
Profilova fotka
kedze som v robote od rana do vecera sedem dni v tyzdni tak este vybavovat veci okolo svadby je dost narocne...ale ako zazrakom nam to zatial vychadza a mame skoro vsetko...este cakame na obrucky...dufam, ze budu take ako sme chceli, kedze sme si ich dali robit na zakazku a podla 3 obrazkov... :-)
Profilova fotka
držím palčeky, inak i ja som v robote dosť veľa a teba úprimne ľutujem ak máte takých "nezodpovedných" klientov ako som ja, tak och. ja idem ešte teraz pretriediť poličky pre účtovníčku na daňové a to už mám pre ňu peknú hŕbku na 1/4r. DPH :-(
Profilova fotka
no, tych klientov mame dost a kopec je nezodpovednych, lebo si myslia, ze doklady nie su dolezite. ale ty nie si az taka nezodpovedna, ked uz teraz davas doklady k stvrtroku. moji klienti sa budu zobudzat tak niekedy v prvej polovici aprila, ze treba donasat doklady aj to po mojich neustalych telefonatoch, nech donesu doklady, ze odovzdavanie DPH je 25.4.. :-( ale co uz. nejak to prezijeme...my teraz mame hlavu v smutku z danovych priznani :-S uz sa tesim na 2.4.2007 kedy toto sialenstvo skonci a ja sa konecne vyspim... :-)
babky, boli ste na dovolenke v taliansku? niekde hore v benatskej oblasti...?
baby počúvate fanko???? súťaž o svadbu all inclusive 05.05.2007 vám zaplati KIKA nabytok pošlite mail do fun radia na svadba@funradio.sk do predmetu napiste: ano ja chcem a odpovedzte na otazku prečo prave vy by ste mali vyhrat svadbu snov všetko je na http://www.funradio.sk/9_temp_kika.php rychlo na to..... je to super šanca, aj ked uz mate takmer všetko zajednane.... to nevadi aj tak sa to stale oplati keby ste vyhrali....
držím palce, ja by som teda fakt neváhala....
Profilova fotka
je to sice lakave, ale ked uz mame vsetko zajednane. uz aj oznamka mame porozosielane... :-( snad nabuduce...ale keby bola sutaz o svadobnu cestu, tak nevaham ani minutu, lebo mi asi nikam nepojdeme, lebo tato svadba nas dost financne vycucala a to este ideme robit upravy na dome, takze... :-) ale si zlata, ze na nas nevesty myslis :-)
Profilova fotka
no my sme nad tým uvažovali, ale ak to nevyjde, tak prídem o môj piatok 13teho :-( tak sme to radšej zavrhli

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?