Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
ahoj bdjanka, La Sposu máš aj v Bojniciach
ahojte bdjanka, v salone Milady tie saty maju. Ja som si ich skusala tiez. Naposledy ich mali v Novakoch. Pobocku maju aj v PD tak by ich tam mohli previest keby si potrebovala. ;-)
Ahojte baby, no mozem potvrdit, ze v tom salone Milady sa daju vybrat saty. (Mam z tadial aj ja saty :-)) maju aj stranku
Profilova fotka
Ahojte. Aj ja som bola na veltrhu a mam podobny nazor ako mzuzka, ze to bolo hlavne o satach. My sme tam ale aj nakupili-svadobnu kravatu pre mojho milacika, ja som si kupila bizuteriu,podvazok a objednali sme si pohare. A este som vyhrala dalsi podvazok, ale to az po tom, co som si kupila jeden a vyhrala som aj svadobne saty. Ale na svadbu si ich neobliekam, lebo tie, ktore uz mam zarezervovane su moja srdcovka... :-)
Profilova fotka
wuaw - mirka gratulujem
Profilova fotka
dakujem :-) :-) :-) :-)
no ja som mala saty z novak z milady a straaaaaasne ma sklamali tie ženské!!!! mali mi šaty skrátit a vobec to nespravili, takže som celý den behala tak ze som ich musela mat v ruke a dvihat si ich aby som nespadla na ňufák a pri tanci ani nehovorim, šliapala som stale po nejakej handre, no tak aj vyzerali, špinave ako prasa.... no proste ako som sa postavila na parket na prvy tanec tak som mala naladu pokazenu... kravy.... sorry ale inak im neviem povedat len horsie....
Ahojte, dakujem Vam za typy, skusim sa po nich pokukat aj tu na dolniakoch :-) Neviem sice ci sa hodia aj na jul, ci mi v nich nebude moc teplo, ale ja nemam velmi pekny dekolt ani chrbat, tak sa mi celkom paci ze je to take trosku pozakryvane.... =-) No musim poskusat.... dakujem Vam velmi....
babky prosim vas neviete ci sa da nastavik, ze ked sa prihlasim na forum na tuto stranku aby mi to ovorilo posledný prispevok (teda rovno stranu 21).... nechce sa mi to furt preklikavat...
Yukaya, ak ides na temu, neklikaj do laveho okienka na nazov temy, ale do uplne praveho okienka - na posledny prispevok a hodi ta to na poslednu stranku. Ja som sa tiez na to jedovala, ale potom som na to prisla :-D
no parada dik
ahoj ikabl, tie šaty čo mala dudášik, nie sú z Milady, mala ich zo Žiliny, pozri si jej príspevky. Milady La Sposu nemá, to bola kolekcia 2006. Takže určite jej ich nestiahnu, iba ak podobné ;-)
Článok sa načítava...
ahoj seila, tak sa ti ospravedlnujem za tu chybu, vyzeraju skoro tak isto. Boli asi podobne.
Profilova fotka
ahjojte Prievidžanky, mám pre vás radu, pre tie , ktoré nemáte ešte šatky, príp máte zajednané v salone v PD. Ak zavoláte do Prieboja(čísielko pošlem do IP) aby ho adminka nezmazala, tak v Prievidskom sv.salóne máte 50% zľavu na požičanie šiat. Podmienkou je fotka v šatách v Prieboji. čo mám teraz robiť? mám už kúpené šaty a jedni sa mi veľmi páčili v Bojniciach ale videlo sa mi veľa dať za ne 12 000,00 Sk a teraz ich môžem mať za 6 000,00 asi ma porazí!
Profilova fotka
No zlatik s tym mozes spravit len,to, ze ich zrusis a padne ti zaloha, co neviem kolko je v tvojom pripade a to bude cena vysledna za tvoje saticky. Ak tak velmi po nich tuzis, pozicaj si ich a kasli na peniaze, ved je to len raz v zivote,tak nech to stoji za to. no nie. fakt lebo realita zacne skoro po svadbe, je to velmi kratky dnik, tak ho treba uzit naplno.
Profilova fotka
A este k tym satockam, trosku som vypadla, som marodila... Presne ako vravi Seila, satocky som mala zo Ziliny. Je to La sposa a tie veru pokial viem v Prievidzi nemaju. Iba v Bojniciach. voolali sa Galatea. Janka dakujem za pochvalu :-D a drzim palce aj tebe,aby vsetko vyslo ako maaaaaaaa, teda super.
Profilova fotka
ja práveže nemám zajednané , ale kúpené.
Profilova fotka
Jaaaaaj , slepa som. Tak ich skus predat. Musis sa v tych svojich vysnivanych citit fajn, to je najdolezitejsie.
mzuzka, dudášik má pravdu, pokiaľ aa Ti veľmi páčia a budeš slávna budeš v novinách! ;-) To nemôže povedať každý :-) Skús sa ísť tam pozrieť, ja som tiež skúšala v bojniciach a čo viem, už tam majú kolekciu 2007 a 2006 je lacnejšia. Ktoré Ti tak padli do oka ? 8-)
Profilova fotka
šatky som dala do albumu, sú to gisela bola som si zobrať u kamošky tie moje, a oblečiem si tie, potom aj tamtie a uvidím :-(
Profilova fotka
Ahoj Mzuzka, tak ak su to tie prve saticky, tak mas u mna patsto hlasne ano, su nadherne, krasne, bozske. Aj ja by som take xela. Tak nevahaj, a teda nech to dopadne ako maaaaaaaa. Neboj, ona sa to vyvinie po svojom. Pa
Profilova fotka
dudasik už je to v albume skonkretizované, tak kuk a "babo" raď. ale otvorila som si tému v oblečení a všetky nevestičky sa prikláňajú k tým mojim, takže asi s kľudom na duši oblečiem predsalen tie vysnené moje :-)
Profilova fotka
Mzuzka.Aj ja sa priklanam ku nevestickam,ktore ti radia saty,kt.uz mas kupene. Aj tie ostatne su super - saty magnifica c.3 som velmi chcela aj ja, ale tie tvoje nemaju vobec chybu. Ale vyber si saty, v kt.sa budes citit skvelo. Ani ja si neobliekam saty, co som vyhrala, ale tie, kt. som chcela od prvej chvile a do kt.som zalubena a sama sebe sa v nich pacim, aj ked dam za ne kopec penazi za pozicanie... :-)
Profilova fotka
myslím mirka že máš pravdu. Dákujem všetkým, ktoré ste mi napísmenkali názor. Budú to tie moje, tie pravé.
Profilova fotka
Ahoj, tak som kukla tie fotecky, vidis to bol vyborny napad, odfotit sa v nich nazivo, lebo predsa len kazde saty sadnu kazdej dievcine inak, a specialne na modelke. takze sa priklanam k nazoru ostatnych,ze tie tvoje co mas uz kupene sadnu tebe najlepsie zo vsetkych. Ale aj tak som ti vravela,ze sa to vyvinie ako sa maaaaaaaaaaa. Neboj.
Profilova fotka
dudášik si zlatučkááááááá
Profilova fotka
prievidžanky, kdeže ste sa vytratili? Nič nové? Ja už mám hotové svadobné noviny, pierka a začíname s menovkami. Už vlastná výroba začína biť na poplach :-|
ahojte babenky, nemate nahodou kontakt na nejakeho dobreho starejsieho, ak by ste mali poslite mi prosim kontakt do IP.dakujem
Profilova fotka
nevestičky, bude ďalší veltrh. Mňa síce už nenapadá, čo by som si z neho odniesla, ale ak ste niektorá nestihli ten predošlý, tak máte šancu ;-) WEDDING 1. špecializovaný prezentačno - predajný svadobný veľtrh 25.02. - 27.02. Milí vystavovatelia pozývame Vás na 3.medzinárodný veľtrh obuvi a koženého tovaru LEDER MODE 2007 a súbežne prebiehajúci 1.špecializovaný prezentačno-predajný svadobný veľtrh WEDDING
mzuzka, kde??

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?