Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
Profilova fotka
klobúky budú na motorkách namiesto bábik a kvietkov,ako ozdoba
Profilova fotka
topánočky nevadí že sú strieborné a šatky biele?
Profilova fotka
zuzi podla mna vobec, zalezi ake budes mat aj doplnky a kvety.. ale podla fotky nevyzeraju moc strieborno ;-)
Profilova fotka
som rada, ale ako sa vraví 100ľudí, 100xutí keď má aspon niekto takýnázor ako ja, už mi je lepšie :-N
Ahojte!!!Aj ja som si chcela kupit presne tieto topanky,ale 37 mi boli velke!!! :-( Tak ma to nahnevalo!!!
Profilova fotka
hmm, ja nosím bežne 38 a tieto sú 37čka, je to taký väčší vzor
Profilova fotka
normalka... poliakom asi narastli nohy, lebo ja mam bezne 35-36 a 35 su mi celkom volne
jake male labky máte..... :-D
Profilova fotka
sa ti smeje, ale ked nemaju pre teba napr. cizmy.. 8-( kupujem v detskom.. tenisky normalka detske, clovek aspon usetri ;-)
Profilova fotka
jaaaaj,trochu som sa s tymi klobukmi sekla,ale aspon si sa na tom urcite zasmiala. :-D
No ja nosim tak 36 alebo 37,a som bola taka rada ked boli 37 ze mi budu dobre,a to vyzerali ako 39!!!No nie je to nic moc mat male labky!!!
babky, preco nemate albumy..... nech vidime co mate zalubom
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hehe yukaya zvedava ;-) veru baby, sem s vasimi inspiraciami..
No ja nemam este nic,tak asi preto,ale uz sa pracuje na oznameni,tak mozno coskoro bude aj album!!!
odkial ste??
Profilova fotka
ahojte prievidžanky, kdeže ste nás nechali zapadnúť až na druhú stranu? ja už mám za sebou generálku sv. účesu, tak keď zmenším fotočku, hodím kuk do albumu
Profilova fotka
mzuzka a ako si bola spokojna? tesim sa na foto ;-)
Profilova fotka
no, foto už je pridané :-) v podstate sme to mali takú generálku svadby, lebo ples bol v DK kde bude svadba, DJ bude aj na našej svadbe, starejší tu bol programový riaditeľ a kameramana pre TV robil tiež náš kameraman. V podstate som sa aj s prevádzkárkou už dohodla na menu a švédskych stoloch a tak. :-N takže pravé spojenie príjemného s užitočným
Profilova fotka
uces je super.. a budes mat aj zavoj alebo co budes mat "v hlave"?
Profilova fotka
na svadbe bude ten drdol vyššie nad temenom hlavy, zboku budú 2 asi 7cm kalie, po hlave také malinké kalinky a zospodu závoj
Profilova fotka
zuzi riadne komplikovane.. vydrzi ti to na motorke? ;-)
Profilova fotka
no , tak to teda neviem, ale v podstate teraz to bolo rovnaké do rána, do šiestej a mala som len lak, a vravela, že na svadbu dá najskôr vosk a potom aj lak. a v najhoršom prípade spustím romanticky viať do vetra ;-)
Profilova fotka
hehe jasnacka, budes rozevlata motorkarka :-D
Profilova fotka
ale do poslednej minutky si želám, nech to tak nieje, nech neprší, nesneží a nefučí aa aa ;-)
Profilova fotka
nuz nechaj sa prekvapit aprilovym pocasim ;-) ale ked je teraz v januari takto premenlivo, ktovie ako bude potom...
babky planujete aj svadobnu cestu?
Profilova fotka
planovat planujeme, ale ci budu financie..
a kam?
Profilova fotka
za segrou do sydney :-D kedze na svadbu sa ani neuraci.. ale na taku cestu velmi pravdepodobne mat nebudeme
Profilova fotka
ahojte, vidím že už cestujete ;-) mne segra a svedok "pracujú" v Anglicku, takže svadobná cestička asi tiež bude poriešená tak, že pôjdeme na pár dní tam, s nimi, keď sa budú vracať a potom hádam niečo v lete, ak dovolí práca.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?