08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
barborao: ja letim v utorok a drahy s anglicanmi dojde vo stvrok, dovtedy stihnem manikuru, pedikuru, kozmetiku, melir, nakupit alko, dohodnut finalne menu a nejake detaily s kvetinarkou..ked odjde dame este rychele streto s dj-om a fotografkou a ide sa na to :-D tie sviecky proti komarom uz je neskoro - pani co mi robi vyzdobu ma uz nakupene aby nam to pekne ladilo a ako pisala zelnikova - vsetko proti komarom je vypredane takze zajtra pojdem nakupovat repelenty tu v uk a potom ich dam na stoly namiesto darcekov pre hosti :-D :-D :-D
cauky dievcata, tak uz sa nam to poriadne blizi, uz to mame ozaj len zapar....uz mate vsetko hotove? stormie: tu v uk predavaju aj take plugs do zasuvky proti komarom, tak aj to mozes pozriet, zevraj to dopuzduje komarov a aj pomaha...
no lenze mi budeme mat hostinu na terase lode, v pripade dazda sa strany daju zatiahnut ale bude teplo tak to bude otvorene takze tie zastrckove repelenty by boli asi aj tak na nic....ale nasi mi vcera hovorili ze sa nemam co bat , ze uz zacali s postrekmi a zevraj uz komare nie su ??
Profilova fotka
Ahojte babule: Ja za hodku koncim konecne v praci a uz iba Holiday 20 dni to je ako sen pre mna:-) Musim zacat balit lebo zajtra odchadzame a este som na to nemala cas takze drzte nam palceky zajtra nas caka dlha cesta a dufam ze tu nic nezabudnem lebo to by ma asi porazilo prajem pekny vykend a ozvem sa ked dorazim a to budem uz na Slovensku :-D Stormie: neboj niako to uz bude ja si osobne myslim ze ked zacali s postrekmi tak to pomoze a do svadby uz ziadne nebudu :-) Hlavu hore :-D
baby dobra sprava, teda ak to bude pravda: http://www.cas.sk/clanok/125829/video... dnes sme konecne kupili sosky na tortu :-D teta v predajni ostala v miernom soku ked sme jej povedali ze svadba je za tyzden, chcela nam objednavt sosky s katalogu s dovozom vo svrtok :-D , znovu som urobila menovky a mena na zasadaci poriadok, zajtra to mozem stihat a lepit a musim sa etse zbalit (drahy uz je zbaleny, mal to za 5 minut...) a takisto sme sa dohodli na menu, cukrarka konecne pochopila aku tortu chceme (to bol teda boj ]-( ) a....trenovali sme prvy tanec :-D bude orginalny, nechem to zakriknut tak neprezradim :-D a na komare kaslem, kamarat mi povedal ze alkohol ich odpudzuje tak sa nemam coho bat :-D :-D :-D
Ahojte, tak ako som pozerala predpoveď počasia rovno som zrušila živý kvet do vlasov a bola si včera kúpiť krásny umelý :-) a asi aj menu na obed idem troška prispôsobiť tým horúčavám. Ešteže sa nejdeme fotiť pred obradom, to by sme asi nezvládli ;-) ale na druhej strane sa teším, že budeme mať krásny slnečný svadobný deň :-) Stormie, s komármi je to už naozaj lepšie. Sem tam sa nejaký vyskytne, ale včera sme boli aj v lese, aj pri vode podvečer a bolo ich minimum.
čo plánujete ešte vybaviť a spraviť posledný týždeň pred svadbou? ;-)
vejkaamejka8: :-D :-D :-D takto si ma pobavila svojou otazkou - idem domov v utorok a hned posledna skuska siat, dorobobit resp. vyrobit menovky a zasadaci poriadok (pomoze kamaratka),v stredu ist na miesto hostiny a dohodnut rozmiestnenie stolov - uz sme boli dohodnuty ale som to zmenila, nahlasit im finalny vyber menu, mnozstvo nealka a dohodnut detaily - co, ako a kedy, potom chvilka pre mna - kozmetika, pedikura, nechty :-D stvrtok stretnut s dj-om aj ked on uz vacsinu aj tak vie, nakupit alkohol a vecer stretnutie s kamaratmi, piatok vyzdvihnut saty a dat si spravit melir este medzitym podbit topanky lebo sa mi strasne smykaju, docvicit prvy tanec a vyzdihnut obrucky (robila kamaratka, uz sme ich videli len nam ich gravirovala) dufam ze som na nic nezabudla...
Profilova fotka
ahojte babulky, tak ja som uz na Slovensku, dnes bolo v Bratislave tak teplucko, ze som si normalne vravela ze priprava na svadobnu cestu :-D co sa tyka tych teplot myslim. mam za sebou uuuzasnuuu rozlucku so slobodou, moja sestra je najlepsia na svete!! prekvapila ma vo velkom style :-N od zajtra na to idem v plnom pracovnom style s pripravami :-) baby, ja sa tak uz neviem dockat! motyliky v brusku sa zvacsuju :-) stormie, stastny let v utorok!
barborao: dakujem, este zajtra do prace a domov...
Profilova fotka
aj ja mam rozlucku uz za sebou, bolo to uuuuzasne, mali sme babsku jazdu a potom prisiel drahy s chalanmi, cely podnik len pre nas a zaaabava skoro do rana, uzasne. nad moje ocakavania.. :-) dnes mam na programe vymysliet, kolko alko a nealko treba objednat, to bude tazka matematika.. baby, 5 dni!!!
neuveriteľné, že 5 dní :-D
Článok sa načítava...
felinka tak potom posli vypocty alka a nealka ... mi sme nad tym uz sedeli ale nejako neviem kolko by nam stacilo
Profilova fotka
Ahojte babule" takye po 22 hodinovaj ceste sme uspene v nedelu rano dorazili na SK. Moja rozlucka je zajtra takze sa uz tesim. Dnes sme boli na matrike este kvoli mojmu OP a potom som mala skusku u kadernickz a vecer mame hodinu tanca takze sa uz tesim :-) zacinam si to uzivat :-D
Profilova fotka
ahojte, no neviem či sa niektorej z vás stalo to čo mne, ale som totálne na nervy. Včera som sa dozevdela, že sa na mňa vybodla moja kaderníčka/vizážistka a to mi fuchtla nedala ani vedieť, iba ma proste ignoruje... mám v pláne jej tu urobiť krásnu reklamu. A to mám svadbu za pár dní a nemám čas koho zháňať, pretože musím byť až do štvrtka v práci!!! pekne to začína... a ináč máte už všetko?
andrejusa: to mi je ľúto :( držím palce nech niekoho zoženieš
andrejusa, tak to je veru neuveritelne neprofesionalny pristup... urcite o nej napis tu na fore, ako vystrahu aj pre ine kocky. Fakt sila niekedy tieto sluzby... drzim palce, aby sa ti podarilo zohnat nahradu :-) Mne vcera "vybuchlo" auto, s DJom som sa este nevidela, rodi mu priatelka, a nemame vybranu hudbu na obrad ani na party, ale uz sa len nad vecami smejem ;-)
Profilova fotka
no, alko a nealko sme teda konecne vyratali :-) takze: Hruškovica: 20 fliaš Borovička: 9 fliaš Fernet citrus: 10 pollitrovych + 1 litorva fľaša Fernet: 1 l Červené víno: 20 fliaš (7,5 dl) Biele víno: 30 fliaš NEALKO: Kofola: 6 x 1 l, 17 x 2 l Coca Cola: 6 x 1 l, 9 x 2 l Mirinda: 6 x 1 l, 7 x 2 l Sprite: 6 x 1 l, 8 x 2 l Džús: 14 l Minerálka: 6 x 1,5 l, 16 x 2 l (13 perliva, 3 neperliva). Budeme mat 40 ludi, + okolo 10 pride pred polnocou. Dufam, ze to bude stacit, radila som sa aj s kamaratom, ktory mal teraz nedavno svadbu a mal rovnaky pocet ludi ako my, takze dufam, ze je to tak akurat. :-)
konecne doma a problemy zacinaju = skuska svadobnych siat dopadla hrozne, saty mi cez prsia rozsirili na maximum a stale su male takze zajtra o ideme skusit zase s inou podprsenkou-narychlo kupovanou, musi byt tenka, bez vypchavok, ziadne cipky lebo saty budu aj tak natesno a cipky by bolo vidiet = som na nervy lebo su to moje vysnivane saty a ine nechcem!! (len pre info mam 164cm/53kg a velkost siat cez prsia 40 mi je malo..) prasa na hostinu konecne zajednane, aj dovoz zakuskov a torty, topanky podbite - protismykova podrazka alkohol nakupeny, pridavam pocty: 4x fernet citrus 3x gin 1x tequila 1x KBS 1x Baileys 2x Maibu + bude domaca slivovica a whisky zo zasob mojho tatu vino mame vramci ceny a to bude 15L bieleho a 10 cerveneho a este bude capovane pivko a mimochodom prvy tanec dufam ze uspesne natrenovany a do soboty ho nezabudneme :-D
a ak sa cudujete co tak neskoro, tak prave som dosla od svojej dlhorocnej kamaratky (pozname sa od plienok) sme si super pokecali a bolo to lepsie ako akakolvek ina rozlucka so slobodou :-D
Profilova fotka
Ahojte, pridam aj ja svoj rozpocet alka + nealka, my mame 50ludi, a ked pozeram na tie vase rozpocty, tak neviem, ci nejdem este nieco dokupit Alko: 50L biele vino 15L cervene vino 5 x 5L súdky piva 9x 0,7L KB 24 x 0,7L spiš hruska original 2 x 0,7L vajecny liker Nealko: Coca - cola 4x(6x2L) Fanta 2x(6x2L) Sprite 2x(6x2L) mineralka 8x(6x1,5L) takze teraz mam chrobaka v hlave, ci mam ist este nieco dokupit, alebo to bude stacit? poradi niekto?
mrstrue: mi mame necelych 60 ludi a zda sa mi ze mame toho menej ako ty :-D v kazdom pripade sme dohodnuty s nasim soferom, ktory potom bude aj rozvazat hosti ze keby nieco v priebehu vecera dochadzalo zajde do 24hodinoveho tesca..ja som sa skor bala aby som vyhovela kazdemu, preto to mam take pestre a na druhej strane aby mi toho nezostalo prilis vela
ahojte baby, ako máte rozplánovaný deň D? teda myslím kedy vstávate, o koľkej idete ku kaderníčke, kozmetičke, kedy sa idete obliekať kedy príde pre Vás drahý, o koľkej máte obrad..... ja už niečo spísané mám, ale stále mám strach, že niečo nestihnem
vejkasmejka: ja som tiež už spísala kompletný harmonogram celého dňa a dala ho sestre, mojej družičke a koordinátorke, aby to ona potom riadila a my s drahým si mohli ten deň nerušene vychutnať. Kópiu dostali aj všetci dôležitý ľudia, ktorí majú počas dňa nejakú úlohu. Odporúčam :-)
tak to máš fajn :)
saty 3 dni pred svadbou uspesne vymenene za ine :-D
Profilova fotka
Caute babule" Ja som snad zmenila vseto co sa da na poslednu chvilu uces, kyticu, hudbu k obradu atd.. Ale inak saty uz mam doma a zajtra uz len malickosti. dnes mam kozmetiku a nechty takze super a vy ako :-p
ja mam dnes vecer posedenie s kamartmi, dosli nam uz aj anglicania tak sa pojdeme niekam zabavit a v piatok melir, nechty a vyzdvihnut saty, kamartka mi doraba menovky :-D a uz mam vsetko
ahojte, vidim ze riesite mnozstvo pitia, tak vam napisem svoj zoznam co sa popilo, my sme mali svadbu teraz 1.8. vsetko to boli 0.5 l flase/pivove pohare: 15 flias fernet citrus 14 flias hruskovica 6 flias vodka 55 pollitrakov capovaneho piva 30l vina + domaca slivka, hruska (netusim kolko, mala ale velky uspech, takze cca 15 flasiek) Nealko: mineralka: 130 l capovana kofola: 35l tonic: 10l dzus: 6l to vsetko sa realne popilo.
sifonik este ta poprosim o info kolko ste mali ludi?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?