08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
a ludi sme mali 65
Profilova fotka
Ahojte baby, lucim sa s vami so statusom "slobodná", my mame svadbicku uz dnes, tak vam zelam vsetko dobre, aby vam vsetko dobre dopadlo, vy ked budete mat svadbu my uz budeme oddychovat na hoteli, ale budem na vas vsetky myslet :-)
mrstrue: nech to aj tebe super dopadne, uži si to a gratulujeme! :-)
mrstrue: drzime palce a tesime sa na fotky! :)
mrstrue: tak nech to mate podla predstav a uzite si to
držme si palčeky nech to každej z nás vyjde podľa predstáv a možno aj lepšie užime si to na 110% :-D
baby, tak veľa šťastia zajtra a najmä si pamätajme, že ide o náš deň a malé zádrhely si nikto nebude potom pamätať, ale my si budeme pamätať ako sme sa cítili a ako sme si to celé užili. Nech nám to všektým dopadne na jedničku :-)
Profilova fotka
Babule tak pekny dnik zajtra dufam ze to vsetko dobre dopadne prajem pekny dnik a drzte sa :-D
Ahojte baby, tak ja som práve dožehlila :-( budúcim svokrovcom oblečenie na zajtra (lebo prídu hodinu pred obradom ked tu už budú všetci hostia) - a im je to asi jedno :-( ale kašlať na to, TEŠÍME SA NA ZAJTRA, všetkým Vám prajem krásny zajtrajší deň - a možno sa niekde stretneme pri fotení :-D
baby..zajtra na vas myslim,aby to dopadlo tak,ako ste si vysnivali a naplanovali :-) a si ju uzivajte plnymi duskami :-)
Aj ja sa pridavam, aby vam vsetko vyslo podla vasich planov, predstav a splnili sa vsetky sny... krasny a slnecny dnik zelam a vela pohody od rana az do dalsieho rana ;-) ;-) ;-) Myslime na vas.... tak good luck ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
08.08.09 bol najkrajsi den v mojom zivote!!! :-N pocasie bolo uzasne, cely den nam svietilo slniecko, zacalo prsat az po polnoci, a to tak na hodinku, krasne vycistilo vzduch a mohlo sa zurovat dalej :-) ;-) baby verim ze nam to vsetkym vyslo krasne, vsetkym vam gratulujem!! tesim sa vzjomne na nase/vase fotecky (moje oficialne budu cca za mesiac naskor) dnes rano letime na svadobnu cestu, tak sa este letim balit!!! majte sa krasne vsetky babulky osmickove!! 8-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby este som chcela napisat, ze sme mali uplne plny kostolik (to bol moj sen) a vraj neostalo ani jedno oko suche x-) mne sa niakym zazrakom podarilo neplakat :-) asi kvoli make-upu :-D bolo to fakt krasne!
ahojte kocky, dufam, ze ste si nadherne uzili svoje svadby, rovnako ako aj my. Ta nasa predcila moje ocakavania, aj sny a uzasne sme sa zabavili. Vsetkym Vam gratulujem a hadam, aby sme si pomaly zvykali na manzelky zivot a nove meno :-)
Profilova fotka
baby ako? hovorte rychlo zazitky..... my sme mali svadbu v piatok(inak az po svadbe sme sa dozvedeli, ze to bol magicky den, ktory sa opakuje raz za 1000rokov, lebo o 12:34:56 hod bolo 07.08.09 = vsetky cisla v postupnosti) a v sobotu som si veru aj trosku poplakala, ze to tak rychlo ubehlo. vsetko vyslo uplne super, nad nase ocakavania, fotky uz budu zajtra hotove, tak ich sem hned hodim a tesim sa na vase fotky a zazitky ved my uz sme mladé pani:)) tesi ma, ja som pani PRAVDA
ahojte, pre nas to bol najuzasnejsi den, skoncili sme o 5 rano a vsetci strasne chvalili, pytali kontakty na vyzdobu a dj, plakala som od dojatia 3 krat a dokonca aj moj uz svagor vyronil slzicku a to on nikdy neplace a vtipny zazitok = prvy krat sok sa podpisla novym menom policajtom na blokovu pokutu, dosli riesit rusenie nocneho kludu :-D :-D :-D zajtra poisem viac
jej babulky...gratulujem..uz sa na vas hrozne tesim, aj na vase fotky.... :-D
ahojte tak aj ja sa pridám :-) sobota bol úžasný neopísateľný a neopakovateľný deň a mám tiež vtipný zážitok, keď sme odchádzali od nás z domu a moj oco nasadal do auta, (ešte si ani nesadol) a povedal: "už je po svadbe" roztrhali sa mu nohavice na zadku :-D tak rýchlo utekali domou zašívať, ale nakoniec sme všetko stíhali, sobáš začal len trošku neskor :-) pridávam sa ku gratuláciam vám ostatným želám veľa lásky a porozumenia
Ahojte to bol ten najkrajsi den v mojom zivote. Vsetci sa dobre bavili, no bolo to neopisatelne uz sa tesim na video a fotky. Sice som ich uz videla, lebo ich fotil moj otec este s fotografom byvalym kolegom, ale nie su este hotove. Tak ked budu nejake pridam. Dufam ze to vyslo aj Vam ostatnym podla Vasich predstav. ;-)
Ahojte baby, pridávam sa :-) svadba bola úžasná, všetko dopadlo super - až na to že sme meškali na sobáš :-) Snažila som sa neplakať, ale ked sme už ostali sami, dali sme si jeden tanec a vtedy som si aj od dojatia poplakala ;-)no a v nedelu oslava s kamošmi dopadla nad moje očakávania, tancovalo spievalo a hralo sa na terase (my sme obidvaja hudobníci), susedia museli mať riadnu show. Mimochodom, počas fotenia sme stretli asi ďalšie štyri páry - a nie som si istá, ale asi aj Stormie - pred divadlom ? Tak Vám všetkým prajem krásny manželský život (a nech čoskoro klebetíme na modrom koníkovi :-D :-D :-D )
Profilova fotka
baby uz maaaaame fotky!!!!!! :-D uz som vam sem nejake hodila, tesiiiim sa jak male dieta ked mu kupia lizatko ;-)
mrstrue: uz som ti pridala gratulaciu, bola si krasna nevesta. my sme mali svadbu tyzden pred tebou a stale nemame fotky ]-(
Profilova fotka
dakujeeeeem, citala som. no nasa fotografka fotila este v piatok nasu svadbu a v sobotu dalsiu a sranda, ze obidve v mierove:)) jaka nahoda x-)
mrtrue - ahooooj .... gratulujem k super svadbicke, dufam ze si si to poriadne uzila a vsetko bolo super podla predstav ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
radlinka: ahoj, jasne ze uzila, ale v sobotu poobede mi aj slzicka vypadla, lebo mi bolo luto, ze uz je po tom a v sobotu okolo obeda, ked sme isli do hotela na svadobnu noc, tak sme stretavali po meste svadby a mi tak prislo luto, ze oni si este uziju ten krasny den amy sme uz mali po...ale nelutujem, som si pripadala jak v rozpravke
super... som rada, ze bolo neopakovatelne, veru...skoda ze sa nesvadbuje 3 dni vkuse ako napr. v rumunsku :-D tam skoncia az v nedelu...do piatku :-D A ako inak make-up, tvoja plet a chrbatik ? vsjo bolo okej ? dufam, ze si nebola v solarku, po tom liecive, myslim, ze si ma citala predtym, ci nie ? ;-) ;-) ;-) ale make-up ti spravila krasne, aj vlasky boli super. :-D
ala85: mi sme zacinali fotenie pred divadlom o 13.30 tak mozno som to bola ja :-D inak nasa fotografka z nas nechapala, nestihala fotit a cely cas nam nemusela hovorit co robit, par krat nas dokonca musela poprosit aby sme nieco zoopakovali lebo fakt nestihala tak som zvedava co z toho bude a takisto nas dj uz pocas hostiny povedal ze je malo svadieb kde sa tak dobre ludia bavia, nasu vyzdobu si na lodi fotili a daju ju ako propagaciu, pytali kontakt na tety co to cele spachali a aj dj, anglicania boli nadseny a domaci chvalili ze vsetko bolo nenutene a zopar nasich kamaratov co ich svadba iba caka povedalo ze presne takto si to predstavuju aj oni od a po z, prvy tanec mal velky uspech - ludia vstavali, tleskali a povzbudzovali (tajili sme to do poslednej chvile, tancovali sme hriesny tanec samozrejme ze v upravenej podobe :-D) moja kadernicko vizazistka mi spravila uplne iny uces ako na skuske a bol este lepsi, splnil sa mi sen a mala som kyticu z kalii - krajsiu by som si ani nevymyslela, torta bola atypicka, presne ako som chcela a navyse s ohnostojovou svieckou, hostia si ju fotili a pri jej krajani nam hrala krasna hudbe ze ich aj zopar plakalo, vynechali sme vsetky tradicie - okrem taniera ale aj tak som tancovala sladacik s tatom tak som si aj poplakala a jemu tiez vela nechybalo ja som este stale v takej euforii a ked som dnes videla prve foto od kamaratov tak sa mi tisli slzicky do oci
Profilova fotka
radlinka: make up vydrzal az do nedele, a to sme posvadobnu noc zo soboty na nedelu travili v hoteli albrecht v ba, kde som s make-upom boola aj v saune a v bazene a pohoda, a to ma licil chlap :-) nie, do solarka som nesla, sice musim sa priznat, ze som nad tym uvazovala, ale nakoniec mi aj tak neostal cas takze nie, a myslim ze ani nebolo treba
mrstrue - super... ze vsetko tak nadherne vyslo.... ;-) ;-) stormie a ostatne holky - gratulujem dodatocne :-D
Profilova fotka
pridavam sa k radlinke: Žite si ako veľká matematika, násobte si radosti, delte si starosti, umocňujte lásku, odmocňujte nenávisť. A ked to všetko spočítate v starosti, vdačte za to svojej krásnej mladosti. Gratulujem! :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?