Menu Forum

Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
dora
Registrovala sa 4. mája 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 573 príspevkov a 2 albumy. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 4. augusta 2007
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
Registrovala sa 4. mája 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 573 príspevkov a 2 albumy. Okres Zvolen.
    Zvolen, okres Zvolen
 ahojte divcata... aj ja prajem veselu velku noc a vela vody emoticon
lucka, dufam, ze si este zatial stale tehotna ... emoticon
sunny, to ma tesi ze sa ti v praci paci.. a co s tou bankou??? no tak vcera tu bolo uplne nadherne ... prekvapivo pre tuto nadmorsku vysku emoticon
ivka RP
6. apr 2007 o 13:29  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
Registrovala sa 11. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1638 príspevkov a 3 albumy. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 4. mája 2006
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
Registrovala sa 11. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1638 príspevkov a 3 albumy. Okres Zvolen.
    Peterborough
 ahojte babule ako si uzivate vodu,kupacov a dobroty? emoticon
dora ako sa mate s majom?konecne zas spolu.....

lucka som si album pozerala mate peknucky kocar,nie som si ista ale sintia ma velmi podobny dokonca tam ma aj oranzovu a 3kolku.A kde to bolo fotene,asi u vas,no mate pekne zariadene,parkety,teple utulne farby,velmi prijemne a cisto .Kedy mozem prist na navstevu??? emoticon

Mi sa hystame tiez velke zmeny robit v dome,ideme preburavat kuchynu,kupelnu a studio,nova podlaha,kabinety do kuchyne,ale este neviem co s kupelnou.Lebo mame velku kupelnu na poschodi,ale ta je vedla nasej spalne,tak som rozmyslala dole len nejaky maly zachod spravit,a kuchynu potiahnut aj cez kupelnu aby bola vacsia,lebo teraz je malicka,aj ked ziskame asi 1m navyse preburanim do haly,aj s kupelnou by bola pekne velka,a spratal by sa tam aj ranajkovy pult.No proste ja sa nudim,tak planujem
emoticon
Muz mi spi,maly ranajkuje,ja zas soplim,ale poobede ideme na obed s muzovimi kamosmi k jazeru,tak na to sa tesim.
Takze babule uzite si velku noc pa pa emoticon
9. apr 2007 o 10:17  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 ahojte žienky,
ako ste sviatkovali??mne bolo uplne super, tak sa mi nechcelo ist domov emoticon zase bez draheho ... ale to uz nejak tie 2 tyzdne vydrzim ... emoticon
lucka, este si cela???
sunny, aky bol piknik ??? emoticon a ako je v praci???
ivka IP
10. apr 2007 o 09:27  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monika23
Registrovala sa 1. septembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 541 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 6. mája 2006
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
monika23
Registrovala sa 1. septembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 541 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 6. mája 2006
    Zvolen, okres Zvolen
 Ahojte. Tak ako v práci po Veľkej noci? Aj Vám sa táák nechce ako mne?
Peťa - to už je fotočka od Gabiky? Spokojní ste? Táto vyzerá veľmi pekne.
Čo sa týka tej zálohy v Centrume - je to síce od nich nie veľmi fér, ale nič nenarobíš - 07.07. je naozaj veliký nával a chcú si byť istí. Nemôžeš to porovnávať s inými termínami svadby, lebo 07.07. je svadobný boom emoticon
Lucka ako???
10. apr 2007 o 09:31  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 ahojte zienky
dora to si viem predstavit ako je tazke odchadzat os milovanej osoby,ale uz to dako vydrz,a teraz pride on?a to uz nastalo?
lucka ty si ako sviatkovala?S lukaskom v brusku,ci v naruci? emoticon
ja zas idem do prace vo stvrtok ,piatok a sobotu,potom zas pondelok utorok a v stredu a potom nic az do dalsieho stvrtka.Crlkom mi to tak vyhovuje.Este idem volat do banky,a idem odmietnut aj to druhe interwiu,proste ma to tam nelaka a citim ze to nechcem robit.Ponukaju malo hodin a akurat hodiny cez obed,co by znamenalo platit za skolku ako za cely den,nie len za ano aleb.poobede.A platovo,uplne smiesne,fakt len o trochu viac ako co mam teraz,a to pracujem bez stresov.
10. apr 2007 o 10:19  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 ahoj sunny, no ano teraz pride on 20.4 a uz nastalo ... jupiiiiiiiiiii emoticon tak to mas dost v pohode ked robis len par dni a mas aj dost volna, tak to je super .. som rada, ze sa tesis .. emoticon
10. apr 2007 o 10:35  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 jeeeej na stalo,to tie 2 tyzdne zvladnes,na tvojom mieste by som si ich vychutnala emoticon
a co idete robit?blava?
10. apr 2007 o 10:39  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 no budem musiet ich zvladnut, ked som zvladla 4mesiace, tak 2 tyzdne by som mala hravo. ... emoticon vychutnavat???bez neho??? to mi moc nejde ...
uvidime co bude dalej, nechame sa prekvapit .. emoticon
10. apr 2007 o 11:09  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 to som len zartovala emoticon ,jasne ze ti chyba,a ze je to tazke
ale 2 tyzdne uz budu hracka,oproti tomu co ste uz presli,a co bude dalej,no ved uvidite,hadam daco rozumne vymyslite emoticon
dnes je tu dako pod mrakom,a veterno,a to som sa radovala ze uz je tu leto emoticon
inak v pondelok muz nezabudol,mi hovori pod sa pozret ako som zahradu upratal,a ja cela rada ze konecne daco spravil a on n mna pohar vody vysplechol emoticon ,daklujem pekne emoticon a sa mu to pacilo ,ale nedostal po vajci,nemala som ziadne pripravene tak bol smutny emoticon .....inak som sa tento vikend fakt prejedla sladkosti,uz ich nechcem vidiet aspon 2 dni emoticon
10. apr 2007 o 11:19  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikushka1
Registrovala sa 25. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 138 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nikushka1
Registrovala sa 25. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 138 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojte baby tak sa k vám po dlhej dobe opäť pripájam
10. apr 2007 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
Registrovala sa 2. júna 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3370 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov. Okres Detva.
  • Svadba bola 1. septembra 2007
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
Registrovala sa 2. júna 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3370 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov. Okres Detva.
    V Detve, okres Detva
 Pekný dník Vám prajem? emoticon Ako ste sviatkovali? Ja celkom fajn, až na to, že som zbodla všetko, čo mi pod ruky prišlo a celú noc som nespala, ešte aj teraz mi je blbie emoticon .
Dori, IP emoticon
10. apr 2007 o 11:45  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 no aj mna chceli vcera velmi oblievat... ale som sa nedala..bola som zamknuta v izbe doobeda a potom ich to uz preslo... sila, v anglicku dodrziavat hlupe slovenske zvyky, ma to normalne nahnevalo ... emoticon
10. apr 2007 o 12:00  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
 Dori a teraz si už na Slovensku? Kedy si sa vrátila? emoticon
10. apr 2007 o 12:06  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 ano ivka, uz som tu emoticon bez draheho ... priletela som vcera vecer ... a teraz este 2tyzdne nejak vydrzat a potom uz bude snad lepsie .... ty si sviatkovala len doma s drahym???
10. apr 2007 o 12:15  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
 Neboj sa, tie dva týždne ubehnú ako voda, ani sa nenazdáš emoticon . My sme sviatkovali doma, aj na chate sme boli pozrieť a návštevy, veď to poznáš emoticon . Koľko si bola v UK?
10. apr 2007 o 12:29  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 ... to dufam, ze ubehnu...este by som si chcela dovtedy dokoncit vizazisticky kurz, aj ked pochybujem ze za dva tyzdne to stihnem... som poriadne ani nezacala.... emoticon
bola som v uk 5 dni .. nie dlho ale aspon nieco...
tak ty si ani moc neodychovala..a ozaj uz mas vysledky???
10. apr 2007 o 12:43  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
 Jééj, Ty budeš vizášistka? Super. emoticon
Nie, výsledky ešte nemám, už ma to štve a poriadne. Asi tam budem volať, lebo takto sa nedočkám emoticon .
Ja od Vás dnes odchádzam, idem si ľahnúť, lebo mi je fakt zle. Prajem Vám pekný dník emoticon
10. apr 2007 o 12:54  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katkadz
Registrovala sa 10. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 2 priateľov. Pezinok, okres Pezinok.
fotoportrét
fotoportrét
katkadz
Registrovala sa 10. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 2 priateľov. Pezinok, okres Pezinok.
 Ahojte babenky, mate niektora skusenosti so svadobnou hostinou v hoteli Kralova?
My sa chceme sa s drahym brat v septembri v kaplnke Zvolenskeho zamku a ako tak pozeram, nie sme sami...
Ako zvladate pripravy? Tiez vam do toho vsetci kecaju? emoticon emoticon
10. apr 2007 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
Registrovala sa 23. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3125 príspevkov a 3 albumy. Má 40 priateľov. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 13. mája 2006
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
Registrovala sa 23. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3125 príspevkov a 3 albumy. Má 40 priateľov. Okres Zvolen.
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 ahojte. ja som ešte v kope. emoticon práve som sa vratila z poradne a vraj som otvorena na spicu prsta a krcok je už uplne skrátený. takže vraj je to už na dobrej ceste. emoticon

sunny možes prísť na navstevu hocikedy. aj teraz. emoticon a ten kocik je iny ako ma sintia. ja mam chicco.

dora neboj 2 tt vydržís aj keby co bolo. emoticon

ivka aj ja som sa v sobotu tak obžrala že som nespala ešte 2 noci.brrr emoticon
10. apr 2007 o 13:44  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 jeee ahoj lucka,tak si este v kope? emoticon ale nie na dlho,joj uz sa ti to bliiizi,prajem nech ti to rychlo a bezbolestne ubehne emoticon ozaj mas aj epiduralku?ci uvidis?
no ja len ze tie kociky vyzerali podobne,teda maju 3 kolesa a podobne farby,ale obidva su velmi pekne emoticon
ja som sa tiez riadne obzrala ale len cokolady o to horsie,zle na zaludok,tucnotu a na moje ubolene zuby emoticon

ahoj katkadz,vitaj medzi nami
na Kralovej som praxovala,ale to bolo asi 6 rokov dozadu,ak nie viac,ale bolo to tam pekne porobene,ale malo o tam jednu nevyhodu,v strede saly bol stlp,co dost podla mna zavadzal,ale zalezi kolko ludi mas,a mozno ho uz aj odstranili.Inak som tam dlho nebola,tak neviem poradit.Ja uz mam po svadbe,brala som sa v UK,najprv sme chceli druhu svadbu tu na SK,ale nakoniec za korunky sme si vybrali pekne honeymoon.Kedy planujes svadbu?
10. apr 2007 o 13:50  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 lucka, tak to ti drzime palce... aky je to pocit tesne pred porodom???ja by som sa taaaaaaaaak bala... fuuuu
10. apr 2007 o 13:53  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 sunny veru bliži. ja ani neviem ci sa tešiť a ci sa bať. emoticon epi si chcem rezervovať pre pripad ale až pri porode sa rozhodne či si ju dam alebo nie. dakujem za pochvalu kocika. ved aj ja sa nam neviem vynadivať. už aby som s nim brazdila zvolenské namestie. emoticon
10. apr 2007 o 13:54  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 co povedat lucka,kazda sme ina,kazda mame iny porod.....mozno len psychicky sa priprav na bolest,ktorej sa podla mna nevyhnes [ak tak z epi] ale zas moze to byt znesitelna bolest,a porod easy.Dufam ze to tak aj bude.
Ja kebyze mam druhy krat rodit tak len z epi emoticon ....i ked som mala porod kratky.
A ani sa nenazdas a budes brazdit zvolen s kocikom,a este rychlejsie bude brazdit lukasko tvoje nervy ked zacne chodit emoticon
Ale je to najkrajsia vec v zivote mat dietatko,tvoju krv,tvoj poklad,tvoje vsetko-uz len aby muz neziarlil emoticon
dora to je dobr ze budes vizazistka-mam daku zlavu? emoticon
10. apr 2007 o 14:04  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 ja sa ani tak nebojim bolesti ako toho vsetkeho dookola. emoticon ale musim to zvladnuť. nič ine mi neostava. emoticon

je to zvlastny pocit raz radosť raz strach. a ešte zvlastnejsie to je ked si pomyslim že o chvilu budem mama a moj zivot sa od zakladov zmeni.
10. apr 2007 o 14:10  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 sunny, no jasneeeeee .... len uz neviem kedy vyuzijes moje sluzby ... emoticon
10. apr 2007 o 14:17  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katkadz
fotoportrét
fotoportrét
katkadz
 Ahoj sunny6, dakujem emoticon
boli sme sa tam uz pozriet, cize viem ako to tam vyzera - tusim to prednedavnom prerabali a paci sa nam tam, len by som chcela vediet, ci su seriozni, aka je obsluha atď...
Svadbu planujeme v septembri - len s terminom su problemy - vies, chceme sa prisposobit vsetkym a jeden nemoze vtedy, druhy vtedy a tak... a to chceme len malu svadbu (cca. 50-60 ludi)... lutujem, ze sme sa nerozhodli vziat tajne len my dvaja a svedkovia ...
10. apr 2007 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 dora,na to bude vela prilezitosti vsak mi sa stale planujeme prestahovat na SK,ja uz pozeram aj na nete dake domy,ale este mame vela vybavovaciek okolo uveru a tak...
lucka to mas 100 % pravdu,totalna zmena zivota,ale i tak oplati sa emoticon
pocity radosti a strachu budu teraz omnoho castejsie,budes sa stale obavat ci je to ok,ci je maly v poriadku,prvy den v skolke.....a samozrejme ti bude kazdy den prinasat radost,co je krasne emoticon a potom pridu surodenci emoticon
10. apr 2007 o 14:22  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 no tak to ma tesi sunny, dorobim si k tomu este nejaky kadernicky kurz a budes moja stala zakaznicka ... emoticon
10. apr 2007 o 15:03  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
 Ahojte,
Lucka, pozerala som si Tvoj album a ten kočík je fakt krásny. Takže oplatilo sa čakať, hmm? emoticon
Sunny a kde plánujete kúpiť domček? emoticon
Katka, vitaj medzi nami emoticon . Pozri sa, naplánujte si termín Vy podľa seba a kto bude chcieť prísť, príde a kto nie, nepríde. No nie? Podľa mňa.
10. apr 2007 o 15:21  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petullia
1
Registrovala sa 6. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov. Má 26 priateľov. Okres Zvolen.
fotoportrét
fotoportrét
petullia
1
Registrovala sa 6. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov. Má 26 priateľov. Okres Zvolen.
 Cawte krasky. Ahoj Katka, suhlasim s Iwuskou, ja som to tiez xcela zo zaciatku zabalit... esteze tu mam Iwus emoticon ... Ries si veci sama a uvidis ako sa veci zrazu zacnu riesit same emoticon .
Monicka- ano ta fotka je od Gabiky, sme velmi spokojny, dnes mi ma kamarat poslat navrh oznamiek, ta som zvedava. Cakame ako na spasu emoticon .
10. apr 2007 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš