Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
fuuu až teraz nám spustili net . už som sa zlakla že budem musieť pracovať celý den. :-p :-D
Odpovedať
Luci, ahoj a ja som sa zlakla, že tu budem sama.
Odpovedať
Monika: pošli mi foto Gabiky v akcii, si spomínala, že si ju niekde cvakla
Odpovedať
Profilova fotka
sama, ale kdeže. ja som tu ako starý inventár. :-D ty ešte pracuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
kedy mi pošleš tu koláž? :-N
Odpovedať
no ano, som ešte tu ]-( , ako na potvoru. A nikto mi nevie povedať ako ešte dlho. Jeden povie do zajtra, jeden ešte do konca mesiaca, tak ja neviem a nechcem tu už byť.
Odpovedať
Profilova fotka
a máš tam aspoň čo robiť? a už si hladaš niečo iné, či si dáš oddych.
Odpovedať
Lucka: ako kedy. Niekdy mám čo robiť, niekedy s nudím ako pes. A hľadám, hľadám, ale ja nechcem robiť to čo som študovala a to čo som doteraz robila. Ja som tvorivý človek a potrebujem niečo kreatívne(torty, výzdoba,foto). No neviem ako k takej nejakej robote prísť.
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, krááásne foto! Tie fotky mám doma, stačí, keď Ti to pošlem dnes večer? Už máme konečne PC aj net :-) . Čiže už všetky izby kooooneeečne zariadené.
Odpovedať
Monika: Ok, pošli mi to večer, alebo aj zajtra. To stretko 20.10. platí, nie? prídete dúfam.
Odpovedať
Profilova fotka
U mňa platí, dúfam, že aj u ostatných..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak sem nakuknem kým sa mi dá ;-) . Zunka už máte všetko zariadené v domčeku?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
S tou robotou je to dosť ťažké, ja mám aj vysokú školu a je to tu oničom nájsť niečo čo by človeka bavilo (chcú len konštruktérov, technologov... to by som aj mohla robiť mám nato vzdelanie len to nieje práca pre mna) Ale zatiaľ musím byť spokojná s tým čo mám kým nadobudnem aspoň nejakú prax a potom huráááááááááá na materskú :-D
Odpovedať
Profilova fotka
u mna tiež. a už sa neviem dočkať x-)
Odpovedať
Janka: zatiaľ máme len spálňu a mini pracovňu-kanceláriu. Už tam nie je až tak strašne veľa roboty, ale majstri, čo majú prísť stierkovať nemajú nikdy čas, tak to stojí na nich.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jajuš. tak na tvoje foto sa už veeelmi teším. :-) a kolko chceš tu prax nadobudať?
Odpovedať
Janka, nemáš fotky na CD? prečo ich nepridáš? kde Vás fotila , som zabudla.
Odpovedať
Profilova fotka
baby v stredu idem do polska. jupííí. konečne si niečo nakúpim. x-) lebo moj šatník sa tehotenstvom značne obmedzil. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som bola pred 2 týždňami a nič som si dokopy nekúpila.. Normálne veci sa tam už vôbec neoplatí kupovať. Akurát kostými sú ešte lacnejšie. A záclony.
Odpovedať
Lucka, už Ti teda bruško podriastlo, čo? nemáš ho odfotené? aj kočík si kupite teraz? ja som si tiež v PL kúpila záclonu.
Odpovedať
Profilova fotka
nie na kočík je ešte skoro ale ani ho v polsku nebudem kupovať. ja ho radšej kupim tu. už mám vybratý jedem ale stojí 23 tis. tak ešte zjednávam s manželom. :-D tak ked nekupim nič na oblečenie tak aspon nejaké veci do kuchyne.
Odpovedať
Profilova fotka
idem sa trochu prejsť von lebo je tam tak krásne a v kancli ja teká kosa. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak to Ti schvaľujem, že kočík tam nejdeš kupovať. Sú to riadne šroty. Na manželíka hádž poriadne oči, aby ste kúpili ten, čo si si vybrala. Je to síce dosť peňazí, ale oplatí sa. ;-) Aj ja chcem ísť na slniečko..
Odpovedať
Monika, ty si si dávala u Gabiky robiť fotky-kópie, vieš tie po 25,-?
Odpovedať
Profilova fotka
Áno.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka tak tú prax by som chcela potiahnúť tak asi 1 rok to by malo stačiť a potom sa posnažíme o Sofinku. :-D Juuuuuuuj ja by som chcela miminko aj teraz no manželík dupol a vraj najskôr o rok ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
janka ved 9 mesiacov miminko nosíš v brušku tak o 3 mesiace sa možte snažiť a bude najskor o rok. :-D monika ja mám jeden argument proti ktorému nič nemože. on chce strašne kupiť plazmový televízor na stenu, tak mu poviem, dobre ale ked tolkko investujeme do telky tak možme aj do nášho drobca. x-) a nebude mať čo na to povedať takže bude musieť súhlasiť. :-D som geniálna. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka bola si fakt nádherná nevesta tá krajčírka je teda ozaj šikovná klobúk dole. Strašne sa teším na stretko som zvedavá na fotky. Svadobné fotky mám aj na CD ale prinesiem ich na stretko nemám čas ich v práci sem hodiť. No čas by sa aj našiel no mám kancel so šefom ]-( . Su aj dosť veľké a musela by som sem inštalovať program aby sa dali zmenšiť a načo ukážem Vám ich na stretku. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka asi prídem ku tebe na školenie v presviedčaní, pretože mne to nejak nejde. ;-( Ved ja som mu to vravela že akurát bude čas kedy mi budu predlžovať zmluvu po roku a ja už nepredlžim nič a pojdem na materskú. No mala so počuť tie argumenty tak som radšej rezignovala a radšej súhlasila s tým o rok, aby si to nerozmyslel a neboli z toho dva- tri.
Odpovedať
Lucka, janka: ja mám skôr opačný problém :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?