Menu Forum

Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
Registrovala sa 23. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3125 príspevkov a 3 albumy. Má 40 priateľov. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 13. mája 2006
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
Registrovala sa 23. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3125 príspevkov a 3 albumy. Má 40 priateľov. Okres Zvolen.
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 ahoj marfuška. emoticon no už som sa zotavila len si to nesmiem predstavovať a pozerat na tu ruku kde ma pichali emoticon ale inak o.k. len už teraz sa desím dalšieho odberu. neboj zajtra to zvládneš, ved si to zvladla už tolko krát. emoticon
beriem si dovču lebo si musim konečne poupratovať bejvák. a po robote sa mi nechce a ten víkend tak rýchlo prejde že ani nestihnem začat riadiť. emoticon emoticon
28. sep 2006 o 12:55  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

Foto a video - Okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

Ahojte.
Marfuša a Lucifuk......... emoticon pekné
28. sep 2006 o 13:10  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenka75
Registrovala sa 3. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 34 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 30. septembra 2006
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lenka75
Registrovala sa 3. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 34 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 30. septembra 2006
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 Ahojte dievčatá,

tak finišujeme a nestíham ani nič. emoticon Zbehla som ešte rýchlo do práce tak som sem nakukla. emoticon Priložila som Vám do albumu to naše oznámenie. Marián práve išiel pre obrúčky. U kaderníčky žiadna sláva tak ešte si idem dnes dať prerobiť melír. emoticon Držte mi palce, po svadbe zahlásim priebeh. emoticon
28. sep 2006 o 14:45  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 lenka držim palčeky aby ti všetko dopadlo podla predstáv. určite to bude pre vas najkrajší den v živote. poriadne si ho užite. emoticon
28. sep 2006 o 14:47  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

Baby, dnes som asi posledný deň v robote. Možno bude z toho nakoniec aj celý október, ale pochybujem.
29. sep 2006 o 08:31  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
Registrovala sa 11. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1638 príspevkov a 3 albumy. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 4. mája 2006
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
Registrovala sa 11. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1638 príspevkov a 3 albumy. Okres Zvolen.
    Peterborough
 ahojte babule,
zunka a to je dobre ci zle?mesiac odychu,jeeee brala by som,z manzelikom si aspon spravite honey moon emoticon
Ja som sa dostala do stareho systemu hundrania na vsetko,-ani to dlho netrvalo,ale vyhoda je,ze mam viac chuti do roboty a realizovania ,,planov,, emoticon lucka uz nam rasties?
sintia pisala som ti mail,som zvedava na foto
29. sep 2006 o 10:04  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
Registrovala sa 2. júna 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3370 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov. Okres Detva.
  • Svadba bola 1. septembra 2007
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
Registrovala sa 2. júna 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3370 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov. Okres Detva.
    V Detve, okres Detva
 Ahojte babuľky emoticon ,
Lucka, určite Ti už Mirka povedala, že sme pozerali Tvoje DVD zo svadby. Bolo to úžasné, nevedela som sa na to vynadívať. Začiatok som si pozrela dokonca dvakrát emoticon . Aj drahý trošku pozrel, keď prišiel z práce a že si bola pekná nevesta emoticon .
Ináč, nové info žiadne? emoticon
Zunka, tomu neverím, že dnes končíš emoticon , minimálne ešte mesiac pobudneš, nie? emoticon
Lenka, prajem Ti vydarenú svadbu emoticon
29. sep 2006 o 13:17  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

tu je to ako v blázinci. Všetci prchajú domov, každý si odnáša plné tašky. Iba ja a ešte kolegyňa musíme prísť aj budúci týždeň. Vštci majú povinné dovolenky emoticon . Atmosféra ako bič. Ja to znášam v pohode, ale niekdy by tu mohol kľudne infarktovať, ...fakt. emoticon
29. sep 2006 o 13:40  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

niekdy=niekto emoticon
29. sep 2006 o 13:41  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
 Zunka, to chápem, že tam musí byť dosť dusná atmosféra emoticon . A zase na to doplatili nevinní ľudia. Zase viac nezamestnaných emoticon .
Ako sa ináč cítiš ako vydatá manželka? Už bývate u manžela? emoticon
29. sep 2006 o 13:54  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

Iwka: byť manželkou je super emoticon Cez týždeň som doma a cez víkend u neho, zatiaľ, kým chodím do práce, ale potom sa to vymení.
29. sep 2006 o 13:58  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

no, už idem domov, papa
29. sep 2006 o 13:58  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
 Maj sa krásne a pekný víkend, papa emoticon
29. sep 2006 o 14:04  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tweety22
Registrovala sa 22. augusta 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 166 príspevkov.
  • Svadba bola 1. októbra 2005
    Bratislava, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
tweety22
 cafte kocky,

srdiecko, tak mame konecne pripojenie z domu tak mozeme kecat a kecat... ako sa mas??? co nove??? ja furt doma, pomaly sa mi to vlecie... oddychujeme, uz mame take velke brucho ako svet emoticon

lucka, ako sa citis? co mas nove s fazulkou?

sunny, co nove???
29. sep 2006 o 14:34  •  Svadba bola v októbri 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 ahojte babulienky emoticon
tweety noveho vela neni,maly uz zacina pomaly chodit,ale drzim ho za rucicku,potvorka lepsie sa mu stvornozkuje-lenoch jeden.Ide mu dalsi zub,ale zvlada v pohode,a trochu je aj umrncany,lebo na SK mi ho nasi rozmaznavali,vkuse len na rukach,dlhe prechadzky,ked trochu zmrncal uz bol zas na rukach-a teraz musim nasadzovat zas tvrdy rezim emoticon
A ty ako rasties?Dufam ze je vsetko ako ma byt?Uz vies pohlavie?
iwus s tebou som uz nekecala vecnost,mas uz daky job?ak nenajdes,daj sa na deticky emoticon
tak aj vam prajem pekny vikend pa pa emoticon
29. sep 2006 o 21:54  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
 Ahoj Sunnyinka, veru veru sme už dávno nekeceli emoticon . Mrzí ma, že sme nestihli urobiť stretko, kým si bola na SK. Ale veď hádam nám to už raz vyjde, hmm? emoticon
No tak prácu ešte nemám, stále chodím po pohovoroch, tak verím, že šťastie sa unaví emoticon . Teraz vo štvrtok som bola na jednom výberovom konaní, aj som vyhrala, ale na koniec som to nechala tak, odvolala som to, lebo to nebolo podľa mojich predstáv a podmienky tiež neboli najlepšie. Ale som rada, že som sa otestovala a niečo dokázala. Aj to poteší emoticon . Detičky ešte nie, ešte sa veľmi na to necítim emoticon , aj keď ja som vždy po nich túžila a chcela som ich čím skôr. Teraz to posúvam ďalej, asi je to tým, že chodím opatrovať, tak mám toho dosť emoticon . A povedali sme si, že až po svadbe, lebo svadbu si chceme vychutnať emoticon . Tak tak nejak. Ale som sa rozpísala emoticon .
A Ty máš čo nového? Ako ste sa mali na SK? emoticon
30. sep 2006 o 20:05  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 iwus,neboj usmeje sa stasticko,len neprestaj dufat emoticon
na SK bolo super,len kratko,strasne rychlo to uslo,to co som mala v plane som musela zminimalizovat len na niektore hlavne veci,inak by som si ani neodychla.
Aspon Bojnice som stihla,muzovi sa hrozne pacilo,ved pridam aj fotky,ale neviem kde,lebo uz som dostala napomenutie,ze mam 3 podobne fotky z muzom v albume co tam nemaju co hladat v pripravnom albume emoticon
Skor ich dam na modreho konika,potom poviem emoticon
Iwus a vy uz neplanujete svadbicku,ci si este nechavate cas?Najprv byt a tak...ozaj ako sa vam spolu zije?Uz mate elektiku? emoticon
30. sep 2006 o 20:51  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 ahojte. tak opäť v práci. blééé. emoticon mne sa tak strasne nechce rano vstávať že až. a to chodím spať o pol 9 najneskor. emoticon

tweety teraz sa citim fajn, nevolnosti nastastie presli ale namiesto toho som strasne ospala. ale dufam za aj to prejde.o týžden idem na druhy ultrazvuk tak budem vediet viac. a ty ako?
2. okt 2006 o 07:32  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 ahojte kocky emoticon
fuu maly bol zas budicek,ale aspon ze je teraz usmiaty emoticon
inak spravila som dalsi album zo sintiinej svadby tak kuk emoticon
vcera sme mali z muzom debatu,ze ak zacne od zajtra pracovat v novej robote [este to neni iste] maleho dame do skolky emoticon ,ja neviem ma len rocik,ale zas korunky teraz potrebujeme a je to len na 3 dni po 4 hodinky do tyzdna-cize 12 max.16 hod.tyzdenne.Ja stale neviem,na jednej strane bude v kontakte z detickami,co je dobre lebo sa nauci od skoreho detstva,ale zas dat ho do cudzeho prostredia,bez maminy,je to tazke.Uvidim,budem sa rozhodovat ked to bude konecne a muza zoberu. emoticon
Inak ako ste vikendovali?
2. okt 2006 o 09:38  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
 Ahojte emoticon ,
Sintia bola krásna nevesta emoticon .
Sunny, či plánujeme svadbičku? Zatiaľ len o tom debatujeme, čo a ako a tak emoticon , ale budúci rok by sme to mali spáchať emoticon . Ale ak, tak len v septembri, tak zatiaľ nechcem tak skoro vhupnúť do príprav, lebo sa aj zbláznim emoticon .
Hmm, to budeš mať fakt ťažké s malým, keď má len rôčik. A škôlka vyjde lacnejšie ako napr. au-pair? Nad tou možnosťou si nerozmýšľala?
No ja som víkendovala o ničom emoticon . V sobotu som mala upratovací deň a včera sme boli na Poľane. Takže fakt o ničom emoticon
Lucka, nič bližšie si nezistila o robotke? emoticon
A ozaj, dáš si aj zistiť, čo to bude? emoticon
2. okt 2006 o 10:04  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 ahoj iwus,
ved prave skolka bude preplatena statom 70% az viac,takze je to asi najlepsie riesenie,kebyze mam za nu platit,ostanem doma emoticon
2. okt 2006 o 10:10  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tweety22
fotoportrét
fotoportrét
tweety22
 cafte kocky, lucka pre mna tie prve tri mesiace tehotenstva boli najhorsie, v jednom kuse ma z niecoho napinalo, co som sama navarila to som nemohla ani citit, brrrr, spala by som aj medzi kolajnicami no proste hruuuuza, ale pockaj ked budes citit prve pohyby, je to uplne genialne to ti to vsetko vynahradi, mne sa vcera malinke odrazalo z jednej strany na druhu, cvicilo spartakiadu, no nemohla som ani zaspat ale bolo to cool a to mavam kazdy vecer takto emoticon baby, dnes ideme kupovat kocik, uz sa ho neviem dockat

http://i16.ebayimg.com/01/i/06/90/66/e8_1.JPG
2. okt 2006 o 10:19  •  Svadba bola v októbri 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 ahoj tweety.
kocik je suprovy,a aku farbu kupujete-ci vies co to bude? emoticon
2. okt 2006 o 10:22  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
 Sunny, tak to je super, že škôlka je preplácaná. Fakt Ti neviem poradiť, čo robiť s maličkým. Je ešte malý, ale na druhej strane máš pravdu, že bude od malička v kolektíve a to mu prospeje emoticon
Tweety, kočík je krásny emoticon
2. okt 2006 o 10:27  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tweety22
fotoportrét
fotoportrét
tweety22
 caf sunny, tu je cela troj kombinacia...

http://www.ebabycom.it/images/Trio_SpeediSX_Deep_Red.jpg

vobec neviem co cakame pretoze malicke robi caviky o sto dusu a stale sa otaca chrbatikom, spaja si nozicky a neviem co vsetko, zajtra mame ist na 3D ultrazvuk tak som zvedava... ale kocik musime kupit dnes, pretoze nam ho drzi jedna pani v kompletnej vybave za 11tisic po pol rocnom dietatku a normalne v obchode stoji 30litrof... takze mi je to jedno v akej bude farbe... emoticon ako sa mas? co malicky?
2. okt 2006 o 10:31  •  Svadba bola v októbri 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 tweety kocik vyzera chutne,uz len babo do nho emoticon
ako sa mam?ani neviem,akurat ma zacala chytat depka,lebo neviem co z malym,prisli sme z SK,a zas sme v stereotype,zas ma muz plan do marca odist na SK,ale on bude pracovat v UK,takze 4 dni v UK ,3 dni SK-neviem si to ani predstavit-neviem kam sa mam zaradit,co mam cakat,co bude s nami,kedy sa prisposobit-takze mam sa tak vseliako... emoticon
maly nam robi radost,i ked dnes ma zobudil uz daco po 7,vcera spal ukazkovo do pol 10,pomaly zacina cupkat za rucicku,vie zakyvat bey bey aj pa pa,krutie hlavickou ked povien nie,nie-takze je zlaty aj ked ma svoje chvilky.
2. okt 2006 o 10:40  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tweety22
fotoportrét
fotoportrét
tweety22
 sunny a to on by dochadzal na tie 3dni na slovensko??? fuuha, nebude to dost narocne? to moj manzel tiez vymyslal, ze ja pojdem s detmi do zvolena, ze tam kupime poriadny bejwak a ze on bude na vikendy chodit domov, ze ja nemusim robit, lebo , ze jeho plat nas uzivi, ale to sa mne teda vobec nepozdava... ja tu uz mam kamosov, kamosky a vobec... mame tu tiez byt, do ktoreho som uplne zamilovana a ja xcem zacat robit od buduceho roka vo viedni tak raz dva krat do tyzdna aby som nebola furt doma s malym\malou a mne by hrozne chybal keby bol od nas stale tak daleko, ved sme rodina emoticon
2. okt 2006 o 10:54  •  Svadba bola v októbri 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 tweety a co by si robila vo Viedni ?a co male,bude chodit s tebou?
2. okt 2006 o 10:56  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tweety22
fotoportrét
fotoportrét
tweety22
 sunny, mam tam jednu ponuku chodit sa starat o jedno dievcatko 2x do tyzdna za celkom slusne money a mozem zobrat so sebou aj moje male ked uz teda bude na svete, ale este to zvazujem, je to este dost daleko a tak ci tak sa pol roka xcem venovat len mojmu a potom pojdem do viedne, bud sa pojdem starat o nejake deti alebo budem chodit s jednym znamym tlmocit, ale kazdopadne do mojej prace kde som robila doteraz sa vratit nexcem kvoli tomu pracovnemu casu, to by som nevidela ani dieta ani manzela...
2. okt 2006 o 11:14  •  Svadba bola v októbri 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 to mas pravdu,ja som sa tiez kvoli prac.casu nevratila do poslednej prace a teraz ked ma maly rok zvazujeme tu skolku,ale vnutri citim ako mi stahuje srdiecko ked ho mam dat k cudzim tetam,ja fakt neviem...
musim ist ,idem na prechadzku do parku vyvetrat hlavu a unavit krpca maj sa krasne pa pa a davaj pozor na bambino emoticon
2. okt 2006 o 11:22  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš