Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
jajuš ja ked si niečo zaumienim tak beda. :-D nikto nemá šancu. :-D a hlavne pri mojom drahom to musím často praktizovať. on je proste ten typ čo nič neplánuje. ved keby som nanho nezatlačila tak doteraz nemám ani snubný prsteň. :-D ale on v konečnom dosledku aj tak vždy pochopí že som mala pravdu a že je to fajn takto ako to je. :-D ja som argumentovala tým že máme bývanie a ja mám prácu, ktorú mám len na dobu určitú. a v podstate ani neviem ako ale čakáme bábo. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, ako sa máte? :-) U mňa stretko jasné, že platí, veď ako ináč? ;-) . A už by sme mohli dohodnúť aj hodinu a miesto, lebo dnes chcem písať Gabike, tak jej pripomeniem aj stretko ;-) . Lucka, idem Ti napísať IP :-) , kuk ;-)
Odpovedať
Iwka: ahoj stretko v DT v pizzerii - ako vždy nie? alebo niečo iné? Gabika bola tento týždeň chorá, ale dufajme, že ju to prejde.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre, ja som za ;-) , môže byť :-) . A čas okolo 17tej, ako vždy, nie? Ale snáď jej to prejde. Zunka, máte nádherné fotky ;-) ;-) ;-) . Zunka, tá pani z Mýtnej nemá aj stránku na nete, že by som pozrela aké má šaty?
Odpovedať
iwka: nemá www stranku. Nejaké má vystavené aj v DT, tam kde som si bola dať robiť nechty.
Odpovedať
Profilova fotka
To viem Zunka, ale je ich tam málo :-S . Babenky, tak to stretko 2o. októbra v pizzerke o 17tej? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne vyhovuje aj miesto aj čas. len dufam že tam nebude moc nafajčené, lebo cigaret. dym mi nerobí dobre. normálne mi potom ostane ťažko. :-p a ivka by tam mohla rezarvovať stol pre istotu. slubila sa aj moca aj arim tak dufam že prídu. :-)
Odpovedať
mne to tiež vyhovuje
Odpovedať
ahojte. ja sice do piatej robim, ale posnazim sa odist skor, alebo ma muzik dovezie autom. no uvidim. budem sa snazit, ale mozno budem meskat. a nie je nahodou ta zadna cast pizerky nefajciarska? to by bolo super keby bola :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa celkom zdá, že tá časť, kde sme sedeli aj predtým, bola pre nefajčiarov :-) . Rezervovať kľudne môžem :-) . Arim, vidím, že si mala korunku, nebudeš ju predávať ;-)
Odpovedať
iwka: sa už riadne zásobuješ ;-)
Odpovedať
iwka, paci sa Ti? velmi rada ju predam, ale az neskor, lebo viem, ze segra si ju chce pozicat na nejaky skolsky ples, ktory neviem kedy je. nebyt segry, uz by som ju davno predala. mozem Ti ju dojst preventivne ukazat na stretko
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Super Arim, po plese mi to bude stačiť ;-) . A jasné, že ju môžeš doniesť. Zunka, áno a bojím sa, že mi z toho prepne :-D , ale ja som raz taká a všetko chcem vedieť čo najskôr a všetko vyzistiť, overiť atď... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
arim ti tajnostkárka. ja som o tebe niečo čítala na MK. =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne to vyhovuje tak 20.
Odpovedať
Lucka :-D no svadobna cesta v kupeloch mala liecive ucinky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
upss tu hrubku si nevšímajte. :-N hambím sa. :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Arim, nechceš nám niečo prezradiť? :-)
Odpovedať
ked ja som taka ticha, hanbliva :-) som majovka ako Lucka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak si srdečne gratulujéééééééééééééééééééééééééééééééééém. x-) a ako to zatial zvládaš?
Odpovedať
Profilova fotka
fuuu ale normálne som sa bála či som niečo neprezradila :-D
Odpovedať
dakujem pekne, aj ja Tebe :-) zatial fajn, az na grganie z kazdeho jedla mi nic nie je :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Arim, srdečne Ti blahoželám ;-) . Som rada, že sa cítiš fit :-) . Kedz to presne bude? Lucka, Ty si májovka? =-) Lucka, dúfam, že Ty už nemáš stavy ;-)
Odpovedať
Iwka, dakujem :-) malo by to byt posledny majovy tyzden, alebo prvy junovy, este som si neni uplne ista.
Odpovedať
caute babule :-) takze aj ja sa pripajam ku gratuilacii-gratulujem k baby arimzv,zelam nech ti cele tehotenstvo prebehne supis,a nech mas zdrave babo :-) ja som dnes akurat bola pozerat skolku,je strasne pekna,deti tam vyzeraju stastne,moj maly ma skoro rok a tam je jeden rocny chlapec,a dve 4 mesacne babetka.,takze sa j ma kym hrat,poobede z babetkami zidu dole medzi 2 a 3 rocne deti a hraju sa spolu,tam chodi aj sestrin chlapcek takze sa poznaju,tak dufam ze to tam zvladneme.V piatok tam ide na skusku,hodinu so mnou,a hodinu bezo mna . Aj ja by som sla do Polska,nasi sa tiaz chystaju ja som tam vzdy rada chodila,to boli nakupy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám tiež dva termíny. podla poslednej MS 24.4.2007 a podla ultrazvuku 5.6.2006. takže patrím skor k májovkám lebo podla uzv je to presnejšie.bola by sranda keby sa narodilo 13.6. to by bolo presne do roka a do dna. x-) zle mi už nebýva ale isté jedlá nemozem ani cítit. Napr. pizzu. :-p
Odpovedať
Sunny dakujem krasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, som rada, že sa Ti škôlk páči. To je základ, aby si v práci bola spokojná a vedela na 100%, že maličký je v dobrých rukách :-) . Ešte uvidíš ako v piatok to dopadne, ale dobré je aj to, že tam bude poznať bratranca ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
sunny neboj drobcovi sa tam bude páčiť. ved bude s detmi. ;-)
Odpovedať
iwus ,take bolo aj moje rozhodnutie,ak maly bude plakavat ,ostavam s nim doma,ale aj teraz ked som sa tam bola pozret,dobre ze ma nesotil aby sa odo mna dostal co najdalej a prestudoval celu skolku :-D kebyze odidem ani si nevsimne a mozno ani dom ov nebude chciet ist :-. ake je inak doma pocasie,tu je vseliako ako na jesen,vacsinou prsi a pofukuje,raz za cas vykukne zubate slnko.....no uz sa blizi zima brrr nemam ju rada,ja som teplomilna zienka-slnko,teplo,tielocka,bryyyle... 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?