Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Prosím Ťa, dávaj si pozor na gramatiku!!! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
krke :-. :-. :-. lenka presne tieto sny som mala aj ja. ale nejak to samá prešlo. :-D Prajem šťastnú cestu bez nehôd. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Este sa vrátim k blízkemo okoliu, oblasť Kremnice okrem blázinca je tam mincovňa a výroba a múzeum mincí dobré kúpalisko blízko sú Krahule kde je geografický stred Európy odtial pohodová turistika na Suchú horu je tam TV vysielač a odtial sa da zísť do B.Bystrice. Skutočne veľmi pekne je ako spomínala Monika na Orave Oravský hrad, múzeum Oravskej dediny v Zuberci nmá chybu, možnosť splavovania plte na Oravici,turistika Roháče (náročnejšia) Roháčske plesá sú krásne, kúpanie autom sa dá prejsť do Bešeňovej, Tatralandie,na Lipt. Maru. Sú tu aj nejaké jaskyne. Dá sa to dobre kombinovať s Vrátnou podľa mňa je Vrátna výber krás Slovenska na jedenom mieste - sú tam jánošíkove diery (to čo by si videla v Slov raji vodopády a pod) Rozutce vápencové vrchy turistika krásny výhľad, dá sa isť lanovkou na Fatranský Kriváň ( to máš ako by si bola v Tatrách) centrom je Terchová( kúpalisko) jánošíková socha, izba, kostol s Betlehemom menšim ako v Rajci (spomínaná Žilina aj s OC Dubeň) Strečno, plte na Váhu a tak ďalej ....krásne .....ešte ideme ďalej či stačííí......
Odpovedať
Profilova fotka
Lenka, to som nemyslela Tebe, ale môjmu drahému :-D
Odpovedať
Profilova fotka
monika ty v tom zhone stíhaš ešte aj kontrolovať gramatiku??? Pánečku :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A už sa "krke" prosím Ťa zastav, kto to má čítať??? A ešte si to má Sunny všetko aj pamätať??Chúďatko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
laska to ako ja ten pravopis asi hej ,veď vieš blesk jeden prštek ťuká a ja som naučený písať bez interpunkcií ale snažím sa ich občas tam vopchať a nebude večera keď bude veľa hrubýýýýýýýc 8-) prosíím lenka: len taký slovenský recept večer si dobre dačoho logni a nemalo by sa Ti nič snívať akurát sa ti bude všetko točiť 8-( lucka: nooo keď nemáš čo robiť mohla by si študovať "planky turisticzne" ako hovoria polsky bratia ci obchodnici.
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, dobrý nápad. Ale neviem či to aj zužitkujem lebo moj manželík sa skor ako o krásy slovenska zaulíma o futbalové štadiony slovenska. Koli futbalu by cestoval aj na kraj sveta. Ešte si ho budem musieť preveriť či bol ozaj na jablkách v taliansku alebo či si neodbehol do nemecka. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre, dobre tak uz len v skratke dve možnosti jedna je Jasna to su Nízke Tatry veľa jaskýň kúpanie Tatralandia, Lipt. Ján, Bešeňová, turistika na Chopok ( da sa aj lanovkou) je tam tabuľka so vzdušnými vzdialenosťami a smermi na metropoly našiel by si tam aj Londyn, je tam horska draha, lukostrelba, pekne plesa v Pribyline skanzen liptovskej dediny( podobne ako v Zuberci zariadene chalupky pekne), cestou Vlkolinec podla nas nic moc ale je zapísany v pamiatkach UNESCO (koliba s haluškami na Donovaloch alebo v Lipt. Osade) a vela iného... a teda posledný môj návrh samozrejme miesto požiadania Moniky o ruku Betliar najkrajší kaštieľ na Slovenskusuper záhrada nábytok krása, hrad Krásna horka, hrobka Andrasyovcov podla vzoru indického Tádžmaháál( sorry neviem ako sa to píše) niekoľko jaskýň napr Domica točili tam soľ nad zlato, turistika krásna Zádielska dolina so zrúcaninou hradu najváčší kaňon naSlovensku, možnosť kúpania po ceste zo ZV Ružiná, Teplý vrch, Kurinec, Tornaľa, Rožňava, Úhorná a iné možnosti veľa, veľa ... cesty na slovensku sú fakt dobre značené nezablúdiš netreba sa báť a je dobré ísť autom a posúvať sa ďalej a pochodiť toho viac, viem aj možnosti ubytovania a iné takže len sa rozhodni a ak budeš chcieť urobím Ti dovolenkový plán ... a nie len sunny ak je záujem.....tak krásny deň.... končí dnešné cestopisné okienko.
Odpovedať
no krke,wow,dakujem za prehliadku Slovenskom,velmi pekne si to popisal,urcite nieco z toho vyuzijem,ale zas taka turistka nie som,hlavne chcem odychovat,rozmyslala som nad ,,malou,,turou,hlavne nie do kopca :-D ,kupalisko musi byt a zoo v Bojniciach ;-) ale hlavne velka postel v hoteli :-D :-p babule,maly sa mi zacina stavat a to nema ani 9 mesiacov :-o normalne ho dam do postielky spat,a o par minut ho pocujem rozpravat a pridem hore a on stoji a drzi sa postielky-potvora,to iste vo vanicke,a ked ho dam na dlazku,kym sa voda napusti,chyta sa uplne vsetkeho okolo a snazi sa postavit,niekedy je to nebezpecne,ved stolicka sa moze prevratit a tak,a horsie ze som na to sama 8-(
Odpovedať
krke, ty si mi narobil chute -cestovateľské. Ja som tiež taký milovník SK, my chodievame autom, ale vždy si vozíme so sebou aj bicykle a turistika to je naše.
Odpovedať
Profilova fotka
lucka: nooo to je možné že si odskočil a po včerajšom víťazstve talianov skor zbierali prazdne flaše na námestí po oslavách ako jablká.... To vieš keď chlapci slovenský spoznávajú krásy slovenska v podobe svojích krásnych žien...... okolo 11:45 ťa Monika prezvoní tak mi dones prosím ten album budem pred tvojou prácou bývalý úrad práce pri Frankovi ako mi vravela Monika. ahojteeee idem sa dať vymasírovať
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sunny tak ja osobneby som si z toho čo tu popísal krke ani nevedela vybrať. A to som ani netušila že aj slovensko má toľko možností. Kam sa hrabe more. :-D :-D :-D Ten tvoj drobec je riadna šikulka. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zunka : vsak sa dohodni s Monickou a inymi babami a mozme urobit niekedy vylet cez veeken celá partia nie je problém mozností je vela hlavné je mať chuť....tak hor sa.. lucka : ak chceš poznám aj oblasti kde je pekne veľa DIK MÓÓÓÓRE aj tam je čo obzerať akurát nemáš na to veľa času....
Odpovedať
už mám v albume viacej fotiek, kuknite sa zvedavci
Odpovedať
Profilova fotka
Ale ste toho popísali, kým som bola mimo :-) . Tak rozlúčka chalanov dopadla lepšie ako tá naša ]-( . Viete, kedy sa dostavili domov? O 10,15 v nedeľu :-D . No ale zahanbiť sa nedali. Vraj bola aj striptérka, vraj nič moc. Môj drahý sa na ňu pozeral s mojimi rodičmi, práve vtedy sa stretli, tak baby sa mi smiali, že je slušný, že pozerá na nemravné veci so svorkovcami :-D . Malého s veľkým sme nevideli ]-( . Ináč, aj za nami bol jeden chlapík: vraj, baby, urobte striptíz na 1000,- 8-( Idem kuk fotky x-) . Sunny, som rada, že sa Vám aspoň nič nestalo a hlavne, že Vy ste v poriadku :-)
Odpovedať
Iwka: no že som ja tak skoro odišla, som si mohla zarobiť :-D . Bože ako sa mne odtiaľ nechcelo :-( . Aj s chalanmi som ešte chcela ísť pokecať, no nevydalo.
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, perfektné fotky. Fakt sa mi veeeeľmi páčia :-) . No vidíš Zunka, mňa to tiež mrzelo, že ste tak skoro odišli, bolo fakt super a hlavne, mohla si byť bohatšia :-D Baby a Krke, už som rozmýšlala aj nad tým, že by sme mohli zorganizovať nejaký spoločný výlet, alebo víkend na chate aj s polovičkami, čo Vy na to? x-)
Odpovedať
iwka: ja mám víkendy už dosť plné, neviem či je ešte nejaký volný v lete a potom svadba. Ale možno by sa dalo.
Odpovedať
Profilova fotka
Práve som mala jubilejný tisící príspevok x-) . Zunka, veď to je zatiaľ len návrh, kým sa to zrealizuje...pretečie ešte veľa vody :-D Baby, som za vytvorenie novej témy, musíme sa dohodnúť cez IP, lebo som zistila, že nás tu chodí sledovať dosť veľa ľudí ]-( , čo potom nerobí dobrotu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
zunka fotky su skvelé. Hlavne hviezda janka. :-D jeee spoločná chata tak to by som brala. Ale aj ten výlet by nebol na zahodenie. :-D
Odpovedať
Janka je teda hviezda, veď to bol jej večer. Iwka, musí prísť k Tebe aby videla fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
No len neviem, kedy to bude, lebo má preplný program asi každý deň. Nosí so sebou notes, aby na niečo nezabudla. Skúsim ju nahovoriť, aspoň na pol hodinku :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
zunka inak aj tie komentáre sú perfektné. ;-)
Odpovedať
Lucka: veď tie trvali najdlhšie, kým som sa rozhodla čo tam dám. Páči sa mi na začiatku to ako si pozeráte s Monikou do albumov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka: 1122 príspevkov Zunka: 1199 príspevkov :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka máš ale prehlad. No už to neplatí. :-D Veru hlavne tá fotka čo tam zazerám na ten album je fakt "užasná". :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Super fotky, Zunka.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka? Ty si nie na obede? :-) O dva dni máš doma manžela, už sa tešíš, čoo? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie nechce sa mi isť do toho tepla. Dala som si v našej jedálni zeleninový tanier. :-p Veru manžel prde v stredu večer. Rozmýšlam aká prekvapko mu pripraviť na uvítanie. Idem skúsiť spraviť aj tu zunkinu tortu. No uvidím čo z toho bude. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?