Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
myslela som nie blesky fotoaparátov, ale hromy- blesky
Odpovedať
Profilova fotka
No ja ešte neviem čo si oblečiem. Ale na skoro každom letnom tričku mám aspoň jednu malú trblietku. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja padám. Ale večer tu opäť budem závisláčiť. O pól 3 mám byť v DT na nechty. Tak sa na vás zajtra velmi teším a dúfam že žiadne hromy blesky nehrozia. :-D
Odpovedať
aj ja padám už tiež, takže pááá
Odpovedať
tak sa majte babule,ja padam do kuchyne varit obedo veceru :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ahojte, ja padám na balkón trošku sa poopaľovať x-) . A Monika, ak sem ešte prídeš, tak nám daj vedieť, či to zajtra platííí ;-) . Ale príď, tešíme sa x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ja prídem a vy ste všetky zdúchli preč! Zajtra to platí - pred Bambusom, mohla by ste mi niektorá z Vás poslať do IP t.č., ak by som náhodou vo "veľkej Detve" :-D zablúdila Sunny, ešte ma napadla oblasť okolo Oravy. Oravský zámok je veľmi krásny. Blízko je Zuberec, kde je Skanzen oravskej dediny. Je to tam veľmi pekné. Myslím, že by to bolo pre Tvojho muža i pre Teba zaujímavé. Je tam urobená normálna dedinka z minulosti. Domčeky sú sprístupnené sú zariadené - sú tam domčeky roľníka, sluhu, remeselníka, pána...., sú tam aj kozičky,ovečky,z, potom škola, kaplnka...a ešte samozrejme dedinská krčma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som taká nasratá. Tak tá pani nechtárka si kludne na dvere napíše oznam, že dnes nerobí. A popritom ma na dnes objednala. Tak ja ako taká krava sa ponáhlam zo zvolena aby som náhodou nemeškala a ona toto. To je ale sila. ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som chcela ísť zajtra k nechtárke a má dovolenku - sa niekto má....
Odpovedať
chuuuda lucka,to je inak drzost objednat a potom toto :-o haloooo to sa nerobi :-| monika ta orava znie dobre a pekne dedinsky :-D ale chjceme ist aspon na vikend ,aj daky pekny hotelik a blizko daco na kupanie 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Monika poslala som ti tel. číslo. ;-) A ja sprostá som si ete odlepila 2 nechty čo mi už tak nedržali, reku spraví mi ich nové. A teraz som bez nechtov. Asi si ich ošklbem všetky. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
snny už si dovarila? a čo dobré si pripravila mužíčkovi. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
lucka uz sme sa aj napapali hovadzie v omacke z mrkvou a mini sampioni,zem.kasa a poti hrasok taky drobucky,sladky mnam :-p za tym zmrzlinka 8-) Akurat mi muz zduchol do prace,tak zasa sama s malym,a to uz ani spat nebude,lebo spal poobede 2 hodiny 8-( Taky je dnes umrncany,ani na chvilu neni sam a ked ho dam na ruky,skrabe sa prec.....do 7 to dako vydrzim. To by som pani nechtarke vytmavila lucka,ako si to mohla dovolit,akoze pochopila by som kebyze sa stalo daco vazne,no ktovie..... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aspoň sa máš sunny s kým zabaviť. ja som tu sama a ide ma rachnúť. Hlúpy stožok. Joooj tak mi bolo dobre tento týždeň ked som bývala vo zvolene. Každý deň som mala nejaký program a nenudila sa ani sekundu. Na pani nechtárku radšej nemyslím lebo by ma porazilo.
Odpovedať
a kde mas manzelika? Ak sa nudis,urcite mozes zavolat dakej kamoske a ist niekam von,nie? ;-) Ja uz by som bola najradsej keby maly spal a ja by som mohla vliest do sprchy,spravit obocie a aspon opilnikovat draty [nechty] :-D a potom v tichosti lezat na gauci,ooooo nemozem sa dockat,mam toho tolko urobit,ale dnes si davam pauzu |-|
Odpovedať
sunny: luckin mangel je v italii, ešte že má nás a mi ju zajtra trošku pobavíme ;-) a úplne viem ako sa cítiš vyčerpaná pri malom :-| ja som si navarila dnes brokolicovú polievočku a šťastná, že ako dietne dnes a mama teraz kým som ja bola s malým vonku upiekla koláč s červeným ríbezlím, no strašné - už som zhlušila aspoň 4 ks a isto si ešte dám.
Odpovedať
mnam dala by som si daky kolacik,tiez ked ideme na SK s muzom,vzdy nabereme kila navyse,hrozne,vsetci varia a pecu ako o zavod-ved pride anglican :-D :-x maleho som uz dala spat,zatial je ticho,dnes ma fakt dorazil potvora jedna,niekedy by som sa radsej nudila a obhryzala si nechty ako hladat daco co zaujme mojho syna dlksie ako na 10 sekund 8-( tak sa zajtra bavte,kde to vlastne idete na disco,ci na kafco?-do cukrarne asi nie,pri tom dietovaniiiiii :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Veru manžel je v taliansku a kamošky v stožku nemám. Zajtra ideme sunny na folklorne slávnosti. Sú tam stánky a kopec ludí. Zunka ty 4 kúsky a ja pol plechu bublaniny. ]-( :-D
Odpovedať
jeee trhy,to aj ja rada ;-) inak kedy teraz vychadzaju jarmoky?Lebo v septembri pridem a tusim to byva v septembri x-) lucka bez muuuzika,chudiatko,zajdi si von,a zajtra sa tiez zabav. Je to prvy krat co ste bez seba ako manzelia? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Ako manželia ano, ale už aj pred tým chodil do talianska. Ale teraz je to také iné. Bude to tým že niesom doma a tu okrem svokry a drahého sesternice nemám nikoho. A zajtra sa určite zabavíme. V septembri bývaju tie jarmoky niekedy v strede, bud druhý alebo tretí septembr. týždeň. Tak ich možno stihnete. ;-)
Odpovedať
to by sme sa tam fakt mohli stretnut :-) neviem sa dockat burciaku,a budu aj kolotoce,maly bude mat skoro rok,tak si to uzije aj zo starkovcami ;-) co si nesla s manzelom?by si sa opalila a mali by ste druhe medove tyzdne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No on tam nie je pri mory ale v alpách. A je tam pracovne Robí 12 hodín denne 7 dní v týždni tak neviem kedy by boli tie medové týždne. A povodne tam mal isť na dva týždne čiže v nedelu sa už mal vracať ale nejak sa to predlžuje. ]-( September je daleko ale stretnúť by sme sa teda mohli, ked už budeš na slovensku. ;-)
Odpovedať
ale sa ti ten manzel namaka,hadam aspon pekne zarobi,ked uz ste od seba ;-) dobru noc |-|
Odpovedať
Lucka, ja možno pôjdem do DT o niečo skôr s kamoškou na aute, takže vás počkám hore. Vieš ona robí v BA a konečne prišla domov, tak som chcela pokecať aj s ňou. Ale potom sa budem venovať jedine a jedine vám :-) . Pre istotu Ti napíšem ešte smsku okolo 14:30, ak by si toto nečítala.
Odpovedať
Profilova fotka
zunka o.k. A hore to je pred baumsom alebo už pri stánkoch?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) , tak my sme včera pobavili na slávnostiach do 04,00, bolo super. Dnes sa ideme lúčiť s Jankinou slobodou, máme dámsku jazdu a chalani taktiež. Jááj, tak sa už teším. Sme jej nakúpili užitočné vecičky do manželského života, ach jaj :-D . Tak Lucka je už asi hore...dúfam, že sa tam nájdeme :-) , lebo včera bolo nehorázne veľa ľudííí.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá ;-) , ste tu niektorá? Ako ste včera zašli domov? My sme dobre oslávili, rozlúčili sme sa s Jankinou "slobodou" tak ako sa patrí :-D . Zunka, Tebe som včera spomínala, či by ste aj s Luckou neprišli pozrieť na Jankin sobáš. Ak nič nebudete vtedy mať, mohli by ste prísť. Určite by sa potešila :-) . Samozrejme, môže aj Monika ;-) . Monika, aký dojem si mala zo včerajška? :-)
Odpovedať
Iwka: hovorila som to Lucke, za ten sobáš -takže by sme mohli. Neviem či budem stíhať, lebo malý Samko má vtedy akurát jeden rok a bude oslava u nás, tak neviem, ale určite sa budem snažiť. Tak sa mi v sobotu nechcelo ísť domov, ešte by som bola ostala :-( . Straaaašne sa mi páčilo. My sme ešte aj na tú chatu išli, ale v noci sme išli domov, nespali sme tam. Lucka:dúfam, že to auto bolo tvoje x-) . Po tom hľadaní sme predsa našli x-) . Monika: pošli mi prosím na e-mail fotky, čo si fotila. Do IP Ti hodím môj e-mail.
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa opäť hlásim. x-) Jasné ak budem doma a zunka bude mať čas tak na ten sobáš pôjdeme. zunka dnes pridaj fotky už sa tešííííím. :-D Našťastie to auto bolo moje. :-N Aj mne sa páčilo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ešte je len ráno a ja už nemám čo robiť. dnes bude krutý deň. 8-( Monika by mohla poslať trochu roboty. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?