Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
mne sa paci dlazba v chopdbe a v kuchyni,ale v obyvacke a deckej asi radsej plavajucu. Neni dlazba studena? =-) lucka to bol taky horor pre deticky,aj ty by si to zvladla ;-)
Odpovedať
sunny, my s Luckou nezvládame žiadne horory. Mne pripadá strašidelný aj môj vlastný tieň :-D a dlažba je určite studenšia ako plavajúca, alebo parkety. No ja stále nosím papuče - či je zima či leto.
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som za dlažbu v kuchyni. A včera som bola veeeľmi rada, že máme dlažbu a nie plávajúcu, pretože sme nechali otvorený vetrák a pól kuchyni bolo pod mlákou.. Keby tam bola plávajúca, neviem,neviem.. Dlažba je možno studenšia ale určite sa tak nezničí ako plávajúca. A v kuchyni, kde je možné, že Ti niečo hocikedy spadne na zem..
Odpovedať
-takze lucka hlasujeme pre teba za dlazbu :-D -ako pozerat horor-najprv horor a potom daku velmi dobru komediu,tak si budete pamatat srandy predtym ako pojdete spat,aspon na mna to ucinkuje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veru sunny ja satiež bojím aj vlastného tieňa. :-D Zunka tie menovky skúsim pohľadať. Ale robila som to na tvrdší výkres ružovej farby. Fuuu monika tak to ste mali včera radosť. :-S U nás na Záhonku pršalo len trocha ale kolegyne mi vraveli že v meste bola riadna spúšť. Jednej vytopilo loggiu, dalšej pivnicu.
Odpovedať
Lucka, vieš tú sukňu čo som kúpila s Tebou v DT a na nej boli také korálky ako opasok a tie tak štrkocú -cinkajú. No a ten opasok je teraz strašne obľúbená Samkova hračka. Aspoň na niečo sa využije, ak ju nosiť nebudem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zunka nemám tu fotku týchmenoviek ale pošlen ti môj návrh menoviek mailom, robila som to vo vorde a tlačila na ružový papier. Potom som len nastihala a zložila na polovicu. ešte som to chcela dozdobiť mašličkou ale na to nezvýšil čas. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no opováž sa ju nenosiť. Ved si v nej bola kočka. Preč s kompexami a zajtra si ju povinne obliecť. Lebo bude zle!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ]-( ]-( 8-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby hlasi sa chlapska vterka zunka: dlazba je asi fakt lepsia aj ked je studensia to je pravda ale ked si stale pod papucou tak to je jedno,ale aby som Ti nebral iluzie su plavajuce tzv MDF co oddolaju aj ked nalejes kyselinu videl som na vlastne oci som chemik je to tak ale taka nestoji 200-300 Sk za m ale vysoko cez tisicku takze dlazba ci plavajuca to je otazka je to vec nazoru a vkusu vyber si. lucka : da sa dat podlaha aj ked mas linku, ale ovela lepsie je dat najprv podlahu po celej miestnosti kym je prazdna a mas to vsade rovnake vyrovnane a linka stoji na tej podlahe ked mas linku zle sa to robi alebo potom robia podlahu uz len po linku a pod nou nie co nie je boh vie co. sunny : mal som Ti natocit nas vcerajsi prichod domov z prace to by si mala horor monika : posielam pusinku laska uz neotravujem a nevtieram sa letim pootvarat okna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zunka poslala som ti ten mail. ahoj krke. vraj chlapská vterka. :-D si ma pobavil. :-D
Odpovedať
krke: a vraj iba v pondelok máš čas aj to nie vždy x-) Akurát som čítala na nete tie plávajúce s MDF, len som netušila tú cenu :-| . Takže asi tam bude dlažba A bude pršať, že ideš otvárať okná? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zunka a akej farby bude vlastne tá kuchyňa. A akej farby chceš dlažbu. Ja budem mať vanilka-jeľša. A podlahu by som chcela šedú, lebo taká bude aj pracovná doska. Ale vobec neviem akej farby by som doladila obklad za kuchyn. linku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
teda ja uz neviem,kto sa pytal o tu dlazbu?Ja ze lucka,a teraz krke pise,ze zunka-tak sorry,nestiham =-) krke,viem si predstavit mladomanzelov v akcii pri domacej pohrome :-D niiie,mrzi ma,co sa stalo,aspon,ze nie horsie ;-) Mne sa raz stalo,ze som si na aute nechala pootvorenu strechu,a cez noc samo prsalo,a rano do roboty,ledva rozlepene oci,sup do auta ,nastartovat o par minut,co ma to chladi-uuu cele sedadlo premocene na vlas 8-) vyzerala som ako pocikana :-D =-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny tak presne toto isté sa stalo mojmu drahému. :-D
Odpovedať
sunny: ty jedna pocikanica :-D Lucka: idem pozrieť ten e-mail. Moja kuchyňa bude javor svetlý a pracovná doska orech parketový - asi Ti to veľa nepomôže. Ja nebudem mať za linkou obkladačky. Ja tam dám to isté ako pracovná doska, len je to tenšie - volá sa to niekde zástena a niekde...už som zabudla ako. Je to ohňovzdorné - takže od sporáka sa Ti to nechytí horieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to že chceš tú zastenu to viem ale akej farby chceš dlažbu? :-)
Odpovedať
Akej farby dlažba? - netuším. Neviem aká sa k tomu hodí :-| . Nie veľmi svetlá a ani nie veľmi tmavá
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka ja mám kuchyňu calvados/vanilka a obklad za linkou mám vanilkový. A mám tam pár obkladačiek s obrázkom /slnečnica, kukurica/. Vyzerá to pekne, podľa mňa. Sunny :-D :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
monika pozerala som si ten tvoj album čo si mala u mna, dufam že som mohla :-N , a tam bola na jednej fotke kuchyňa. A velmi sa mi páčila. ;-) Asi aj ja zvolím odtieň vanilky aby tam už nebolo veľa farieb. Kedže dlazba a prac. doska bude šedá tak tá vanilka by sa tam mohla hodiť. Kde ste kupovali obklad a dlažbu? My sme do kúpelky kupovali v techniku ale nemám s nimi dobré skúsenosti tak nevie kde ju pojdem kupiť. Ešte sa chcem spytať, tan obraz čo ste si dali robiť u gabiky, za akú dobu vám ho spravila? či to stíham do drahého narodiek, ktoré má 25.7.
Odpovedať
ja už končím o chvíľku, hehe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe ja už o hodinu. :-D Práve sa nachádzam v nejakej krízee, chce sa mi strašne spať. Ledva držím otvorené oči. 8-( Ufff, už nech som doma.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky Lucka, tak už som doma! Tak sa ponáhľaj!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Jasné, že si mohla pozrieť ten album. Veď som ho chcela ukázať všetkým, ale nakoniec sa mi ho nechcelo trepať na slávnosti, keď sme parkovali tak ďaleko. My sme kupovali obklad a dlažbu v....ehm..ako sa to volá. Myslím, že Stavebniny /pri Západe/. Dlažba bola ale otrasná /štvorec s nerovnými stranami, jedna obkladačka o pár mm väčšia ako druhá/, majster sa pri kladení dosť natrápil. Takže moc neodporúčam. Alebo aj keď, tak priamo v obchode zmerať strany. Ale s obkladačkami nebol problém.
Odpovedať
jaj baby,tu zas zacina byt horuuco,sa tesim 8-) maly spi a potom ideme na prechadzku,hned je to krajsie,ked svieti slniecko :-N maly ma zas ekzem ,chudacik,vsade sa skrabe,sa mu to na SK vyliecilo,ale sa to tu v UK vratilo ]-( :-( Tak aj Vam prajem pekny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Viem monika ktorý obchod myslíš. My sme tam boli pozerať dlažbu a obklad do kúpelky ale bol tam slabý výber. sunny tu dnes bolo nazdochnutie. Takže bud rada že u vás tak nepečie. To by si s malým tiež nemohla v takej horúčave von. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes mi tu celý deň chýbala ivka. Halooo kde si sa tárala??? :-D
Odpovedať
Čaute babuše. Iwka včera nebola, tak dúfam že dnes to tu pretrhne. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bré ránko. Dnes to opäť vyzerá na poriadny výpek. Večer mi konečne príde mangel, tak sa vytešujem. x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zunka idem robiť tú tvoju tortu, tak sa chcem spýtať, aké bebe keksy to mám kúpiť. To tie obyčajné v červenom obale? A dá sa potom tá torta dobre krájeť ked sú tam tie keksy? A ešte aká to je granulková želatína? :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) , tak včera som Vám chýbala? No neviem, či sa idem dnes trhať, lebo už o 8,30 budem sedieť na nechtoch, potom si idem pre šaty, ešte čo to vybaviť, pobaliť sa na chatu...no dosť mám toho =-) . Včera som sa bola opaľovať od rána, tak som nestihla sem nazrieť 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?