Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
sabina: Ozaj ešte ma napadlo, pamätáš si tú moju kamarátku Luciu? Vydáva sa 12.09. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
lucik a co ides robit s tymi after eight cokoladkami? budu do balickov pre hosti?
Odpovedať
Profilova fotka
vidim,ze tych malickosti je taaak vela...
Odpovedať
Profilova fotka
gabriellka: aj ja som velmi rada...ze sme co to popisali, pozdravuj si manzelika..a snad sa tu este stretneme, zo Slofou jasnacka... a Luciu...asi viem ktora...chodila s tebou na disko, nie?? ze gratulujem ak je to ona ;-) papa
Odpovedať
Ahoj sajbi. My nebudeme mať balíčky ale dáme tie čokoládky asi niekde tak pri tanier ale ide o to že to je len taká imageovka ;-) ja veľmi také že balíčky pre hostí neuznávam.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lucik... no to sa mi paci... ani mne sa tie vrecuska a somariny nepacia... mozno si s drahym nieco vymyslime... ale pacia sa mi aj jablcka a v nich menovky... hmmmm
Odpovedať
Profilova fotka
to sa tiez paci aj katke... zda sa mi to zlate aj jednoduche...
Odpovedať
pridala som nové foto a aj vo svadobných šatách, ale výraz si nevšímajte :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky! Zajtra idem do Nitry, trošku popozerať, nakúpiť.. Ale idem hlavne zhánať biele svadobné topánky... Co mi radíme, kam mám isť???
Odpovedať
ja mám topánočky zo svadobného salóny Diamond.
Odpovedať
Profilova fotka
evulka.v: svadobné biele som videla asi 3 druhy v Maxe obuv Altero na poschodí, ďalšie 3-4 druhy su takisto v maxe na poschodí ale názov si nepamätám (také oranžové logo majú a sú pri schodoch), samozrejme Diamond má asi 3 druhy bielych a určite aj salon Nicole. Babule inak môžete aj mne poradiť kde zoženiem zlaté topánky, najlepšie remienkové sandalky (to by som aj využila) ak ste také niekde videli, prosim hodte mi info.
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203: super fotečky a tie šaty sú úchvatné, zbožnujem také odlišné/vystrednejšie veci :-D sajbi: ja tiež neuznávam tie baličky pre hostí. Moji hostia dostanú každý po zelenom jablčku a zároven to poslúži ako menovka. Možno je to už trošku okukané ale moja rodina to určite nepozná ;-) nadush: áno 5.6 je piatok :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
evulka - ak budes mat cestu aj v Humanicu mali biele, najprv som tiez neratala ze budu mat, len tak som sa stavila, nakoniec som kupila, a urcite aj vyuzijem aj po svadbe aj cena ok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sabina83: aha, nájdeš sa tam? ;-) :-D http://www.vimeo.com/3579439 asi začnem lutovať že nebudem mať video 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203, zamok u Grofa je pekne miesto, mali sme tam viac rodinnych akcii, a nam bolo vzdy fajn, aj fontaku mali pred tam sme sa aj viackrat fotili ... ak sa teda dobre pamatam ;-) ... saty ti sedia velmi pekne suhlasim s katkou, je to velmi zaujimavy strih, nadherna vlecka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
heppy, ja som sa tiez bola pozriet u grofa a zda sa mi to trosku take nezvycajne, ze je tam viac tych salonikov a neviem si predstavit ako bude chodit obsluha cez tancujúcich ludi cez vsetky tie dvere az k stolom. Ake mas skusenosti? Inak okolie je pekne, peknucke, len zasa nasich 13 aut zaparkovat, to by bolo tiez zaujimave
Odpovedať
Profilova fotka
Princeznicka Ja by som osobne povedala, ze zavisi od toho aky mate styl , napr. mi sme si nakoniec vybrali uplne ine miesto, hoci suhlasim ze je to stylove u grofa, ale mali sme inu predstavu. Napr. nam sa tak prve co sme este pred rokom pozerali pacil Hoffer, ale to sme zavhrli potom velmi rychlo, presne preto co pises princeznicka, ze je tam tiez viac salonov a este by tam boli aj nejaky zakaznici teda v inom salone, ale ajtak a hore dolu to by sa mi asi nepacilo, mi sme chceli sukromie. A aj ho mat budeme nakoniec. Noo vidim ze este si v stadiu vyberania ked je svadbicka o rok ;-). Mi mame v hoteli River, pri rieke je to tam akurat na 45 ludi aj 50 v poho, dufam ze to tak bude aj pocas hostiny, zatial sme tam boli viackrat a bolo to ok. Mame aj cezpolnych cize aj na prespanie izby su tam aj parkovisko a je to realitivne v centre. A aku mate predstavu, ktore miestecka su v sazke? zatial? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme len tak okajovo zistovali, lebo ja studujem a pracujem a snubenec pracuje v zahranici a chceme si dat trosku nadcas a urobit si aspon predstavu, ze kde to ake je a co kolko stoji a co vsetko chceme a nechceme. Zatial sa nam najviac pacil agroland v Klasove, boli sme tam na firemnej veceri a pre 50 ludi je to super. Paci sa mi, ze to nie je velmi velke, proste by to bolo len pre nas a nikto cudzi ziadni ini hostia. River by ma teda nenapadol, chodim tade kazdy piatok do skoly, ale este som tam ani nenakukla. Je tam aj miesto na tancovanie? Neviete niekto ake je to v Olympii alebo v Agroinstitute? Chcela som si pozriet na nete a neviem najst.
Odpovedať
Profilova fotka
Je tam miesto v pohode, este aj spevakov dvoch mame ;-) aj oni sa zmestia a je tam aj terasa, co je dobre aj pre nasich fajciarov, kedze sme nejaki v rodine su a teda nech aj ty si spokojni, da sa v pohode, robia sa tam aj akcie firemne, uz som videla aj bola takze mam skusenost. Agroland to znie dobre, je tam urcite priroda v okoli, lebo neviem kde to je. Olypmia to je niekde na nete skusim najst a poslem ti v IP ak najdem, ja som to tiez pozerala. Agroinstitut myslis kolibu?
Odpovedať
Profilova fotka
princeznamo: Olympia je v pohode pre takých 50 ľudí, ale ten river je tiež zhruba pre 50 a je určite krajší ako olympia. Záleží aj kto vám urobí lepšiu ponuku. Ešte mediacafe je tiež tak pre 50 v pohode a je tam pekne... Inak v riveri som robila aj ja jednu firemnú akciu a boli sme maximálne spokojní. Perfektná kuchyňa, pekné prostredie, ústretový personál... Nemám nič čo by som im vytkla.
Odpovedať
Ahojte, je otvoreny novy penzion Ambarella na Zobori, boli ste tam uz pozriet? ake to tam je , lebo hovoria ze uzasne!
Odpovedať
Ahojte babenky čo nového? Ja som si Grófa vybrala najmä kvôli tomu ako som to tu už spomínala že sme tam mali zásnuby a boli sme nadmieru spokojní tak dúfam že aj svadba bude v pohode a vlastne toto miesto vybral môj drahý ja som o ňom ani nevedela že také niečo v Nr je. A na druhej strane mne sa nechce behať po Nr a zháňať. Aj svadobné šaty. Ja som bola len v jednom salóne a vybrala som si tak čo budem špekulovať a chodiť po salónoch.
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203: A v ktorom salóne si si vybrala?
Odpovedať
v diamonde ale v Bratislave
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za rady do života dievčence :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203 - suhlasim s nazorom na vyber siat, naco spekulovat a plazit sa dokola po salonoch :-D , ako som pisala sme mali u Grofa len dobre skusenosti, aj starsi aj mladsi boli spokojni, aj prostredie pekne, Zoborske 8-) gabriellka - takze mas osobne skusenosti s Riverom, to som rada... zatial som bola spokojna, pomimo co sme boli, a je tam moc prijemny p.prevadzkar ;-) , da sa s nim fajn pokecat aj poradi a navrhne, tak verim ze to bude ok. princeznamo - poslala som ti do IP ;-)
Odpovedať
čauko heppy. No aspoň niekto so mnou súhlasí. Ono to je tak že niekto sa teší kedy bude chodiť po salónoch ale ja nemám také ambície. Ja som rada keď môžem všetko vybaviť rýchlo a bezbolestne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203: no ja som sice pobehala viac salonov ale vyhradila som si na to len 1 den a hned som sa aj rozhodla. nikdy by som nebehala po okolitých mestách. podla mna je tolko nádherných šiat že netreba vymýšlať. inak bola niektorá z vás v Šali, Tešedíkove? rodičia do mna rýpu vraj si ich známe požičiavali odtial nádherné šaty za 3000 aj zo všetkými doplnkami a ozdobami na auto. neviete či su tam ozaj také pekné veci?
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203: mas nadherne satky, neuveritelne ti sedia :-)
Odpovedať
sabina83: ďakujem ti za pochvalu ;-) Katka708: Ahoj Katka no aj mne skoro svokra hovorila že jej jedna známa povedala že v šali požičiavajú šaty za 3000 lebo aj potenciálna švagrina by mala mať svadbu ale v septembri tak sa teraz zaujíma ale nebola som tam. A neviem o tom salóne možno že je dobrý. ale čo už keď už skoro všetko mám a som spokojná.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?