Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Bola som v kvetinarstve na Kupeckej - najskor chceli za jednoduchu kyticu z 9 pivoniek a pierko 3 000,-?! Potom povedali, ze asi 2 000,- ]-( chcela by som vediet ako sa mozu dopracovat k takym cenam
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi: Ani sa nestresuj, podľa mňa sa to dá všetko v pohode stihnúť. Nemali sme rok dopredu zajednanú ani sálu, ani farára ani nič a predsa sa vydám. Postupne dokupujeme, doobjednávame, vyberáme a tiež z toho nemám stres. Určite to zvládnete o tom nepochybujem. Také nevesty čo sa vydávajú tehotné si to tiež všetko vybavujú 3 mesiace dopredu... Obrúčky sme pozerali v N-centre, v takom zlatníctve pri datarte. Mali celkom v pohode výber a zlatá ochotná predavačka. Cena za gram bola okolo 1000-1200 SK. Ale kamarátka pozerala v starom tescu na poschodí a tiež hovorila, že majú dobré ceny... Určite nie karisma!!!
Odpovedať
Ahojte holky ja by som sa len chcela spytat ci neviete o niekom kto by potreboval salu na 06.06.09..mame vyplateny depozit v malej sale v pko v nitre, ale potrebujeme ju zrusit...vdaka..-))
Odpovedať
ajjjojte babenky najde sa tu niektorá čo má svadbu 19.9.2009 v kostole u piaristov?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj gabriellka... no jasne, ved sa nestresujem... nejako sa to utrasie samo.. a teraz je moc toho na mna... koncom juna zacne pokoj a letna pohodka, budem mat cely august volno, potom zvladnem vsetky drobnosti... inak to je veeelmi drahe viac ako 1000sk za gram zlata... ja som bola vcera u znameho zlatnika sukromnika a tam by ma vysiel gram na 850 sk... tak vazne nad tym uvazujem,..
Odpovedať
Profilova fotka
Avelline nooo, kvetinarstva maju rozhodne zaujimave sposoby ako sa dopracuju k vyslednej cene ]-( priklad ti uvediem ze ja som chcela 13 ruzi nie nejak speci ozdobit, proste jednoducho a vysla suma 1500-1800, kdez to jedna ruza 70 Sk, dajme tomu ze ruze do 1000 sk spolu plus minus, ked ratam aj prierko, a nejaka minimum zelinka k tomu, ale kde je tych 500 zvysnych? ked povedzme 300 za pracu?? alebo potom fakt neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
Aveline, heppy: kvetinárstva rátajú aj s tým že daný kvet nemusí byť sezonny v tom čase kedy potrebuješ kyticu. mne to vysvetlovali na fréziách. teraz je ich sezona tak 1ks/40sk ale v lete v juni budu približne za 60sk a záleží odkial dovážajú kvety. ak z holandska tak su drahšie, ak z rakuska tak su o trochu lacnejšie. a samozrejme dosť si vypýtajú aj za prácu. A pivonky su dosť drahé, ty ich budeš chcieť v aprili a oni kvitnu uprostred leta tak ich budu musieť odniekial zohnať a záleží aj akú farbu chceš, či je bežná a typická pre tú kvetinu (napr.ružové a cyklaménové pivonky) alebo je menej bežná (napr. krémové)
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi: skus ist pozriet vedla slov.sporitelne na pešej. volá sa to Zlatníctvo u Jozefa. obručky tam majú max. do 12 000sk asi tam ešte nemajú všetky vzory ale ak si vyberieš nejaký z katalogu tak s majitelkou alebo majitelom sa môžeš dohodnúť a oni ti ich prinesú ukázať. V trnave je tiež toto zlatníctvo a z MS mám dobré referencie od Trnaváčiek. vela z nich kupuje zlato v tomto zlatníctve a je kvalitné. My sme si tam tiež vybrali a za 2 týždne sem hodím fotku ked ich budeme mať doma
Odpovedať
Ahoj Katka nevieš prosím kde sa stratila lucinkao? Už dlhšie som ju tu nevidela. A s tými kyticami je to zaujímavé. Niekedy mám chuť si tú kyticu kúpiť ako normálnu a skoro hotovú a prizdobiť si ju sama ale to nezvládnem tak ten nápad padá, ale je to dosť čo chcú tie kvetinárstva a neverím že na jednoduchej gulatej kytici z ruží sa narobí viac ako na nejakom experimnte.
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203: aj ja som už rozmýšlala kde sa stratila lucinkao. dufam že je tam všetko vporiadku. čo sa týka tej kytice, tak máš možnosť ísť do nejakého velkoskladu a tam si na mieste vybrať kvety za minimálne ceny a urobiť si ju sama. teda pokial chceš ozaj nejakú jednoduchú. ale ja by som to osobne nezvládla. ja som spokojná aj s tou cenou z kupeckej, omnoho lepšie ako BBdesign a svadobnú kyticu budem mať len raz v živote tak nech je poriadna. kvetinarka mi potom aj poradí ako si ju vysušiť aby mi vydržala dlho pekná, tak snád budem spokojná
Odpovedať
Profilova fotka
lucik zdielam tvoje pocity co sa tyka kytice... tiez sa mi to velmi nepozdava, a budem zvazovat ci si ju neprizdobim sama, lebo na mojich ruziach tiez nie je nic vynimocne. Ano uznam sezonnost typov kvetin a tiez nejak viac narocnejsie kytice ako pise Katka708. Ale akonahle sa povie svadobna uz je to ako booom :-o , uz to tu niekto tak tusim aj pisal, ze je to magicke slovicko, mam v zalohe este jedno kvetinarstvo tento tyzden kuknem, a pripadne ti dam veidet. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak teda nehovorte o tom že je to svadobná. povedzte že chcete si dať urobiť kyticu na oslavu, ukážte obrázok a dohodnite sa na cene. a ked vás uistia že určite bude tá suma približne taká aj v lete, tak im povedzte že chcete z tých kvetín aj pierko urobiť. a nech ich potom aj šlak trafí
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
katka 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
ahojte, moja sestra si davala robit svadobnu kyticu v tej svadobnej agenture na mostnej ulici v byvalej ferenitke a cena kytice je primerana.skuste tam.
Odpovedať
Profilova fotka
irisska: tam je aj svadobná agentúra?? aká?
Odpovedať
katka708 Ano ,vo dvore Agentura Wedding.
Odpovedať
Inak velkosklad s kvetmi zvazujem tiez. Este som bola v kvetinarstve na Palarikovej, tam mi povedala predavacka, ze s pivonkami v aprili nie je problem, na tovar chodi do Rakuska, na konci mesiaca tam ide a povie mi ake a za kolko. Zdalo sa mi, ze toto bolo prve kvetinarstvo, kde sa predavacke nepretacali dolariky v ociach pri privlastku svadobna.....aby som to nezakrikla :-x
Odpovedať
Profilova fotka
aveline: tak dúfam, že budeš spokojná. a kde na palarikovej? resp.kde je palárikova? možno by som sa tam aj ja išla pozrieť wow ved ty to už máš za mesiac. máš už všetko okrem tej kytice? a tortu aká u koho? tešíš sa?
Odpovedať
Profilova fotka
katka 708 no jasne kati, ja to zlatnictvo poznam, tiez tam nakupujem.. mam aj kartu na zlavy... a dokonca som aj z TT povodne, len fungujem a zijem v NR... tak tam urcite pojdem kuknut.. a samozrejme aj na ceny sa pojdem spytat... ale je aj dost mozne, ze si nieco vyberiem u mojho zlatnika z katalogu.. len najprv potrebujem viediet aj nejake nazivo.. lebo som stale kukala len po obrazkoch... a s tymi kvetinkami a kytickami.. je naozaj dolezite zvazit tu cenu, pretoze si kazdy mysli, ze ked niekto robi svadbu, ma na to miliony.. no ale to tak nie je, ze dievcence? kazda korunka je dobra... ;-) a kde je tu blizko nejaky velkosklad, kde by sa dali kvetinky kupit a urobit si kyticu doma? viete o nejakom?
Odpovedať
Ahojte, ja som sa vydavala vo februari a mala som kyticku za 1000 sk aj s pierkom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a to odkial diuska?
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi a ten zlatník má aj niekde zlatníctvo? A tá cena 850/g je iba pre teba alebo to je pre každého???
Odpovedať
Kati: Palárikova je v centre mesta, ako začína pešia zóna (je tam zastávka autobusu č. 6 a mobilny operator T-m...). Ešte oznámenia musíme dorozdávať, vyrobiť a polepiť etikety na výslužkovú marhuľovicu, zohnať krabice na výslužkové zákusky, zistiť konečný počet svadobčanov a vyrobiť zasadací, vybrať pesničky na zábavu (dj bude náš kamarát a bude hrať z CD-čiek, ktoré mu pripravíme), tú kyticu nešťastnú poriešiť, kúpiť kravatu pre ženícha po polnoci, rozhodnúť sa definitívne pre bižu, poveriť kamarátku rečou k odčepčovaniu, príp. ešte aj iných ľudí k iných rečiam :-D a to je dúfam všetko.........aj tak dosť, nie? Ale nestresujem, nejako bude. Diuska: aj ja by som rada vedela, kde sa Ti podarilo zohnať takú kytičku. A z akých kvetov? Príp. pošli aj foto. Kde ste mali hostinu?
Odpovedať
sajbi: preposlala som Ti IP, mám pocit, že mala ísť Tebe, mne prišla asi omylom
Odpovedať
Profilova fotka
gabriellka... to je zlatnik sukomny, pre kazdeho... byva ale v Zelenci pri TT, ale kludne by si k nemu mohla ist, len ma vacsinou len na objednavku z katalogu... ak by si si z toho vedela vybrat, da sa..
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem avelinka... ja som myslela, ze to si poslala ty, takl som ti na nu odpisala...preposles ju prosim ta dalej>??? :-N
Odpovedať
sajbi, preposlala som
Odpovedať
Ahojte, svadobnu kyticku mi robili v kvetinarstve na klokocine, pri kauflande, teda konktretne nachadza sa kaufland potom je pumpa a taka mala budka kvetinarstva. Na zaciatku som si myslela ze ked to nie je take vychytene tak kyticka bude nic moc ale nakoniec bola presne podla mojich predstav a s pani sa dalo aj dohodnut. Kyticku som mala z 15 ruzi, nakolko bola zima, ine sa mi hladat nechceli. A tiez som si v tom kvetinarstve objednala aj ikebany na stol, boli krasne :)) aveline: co sa tyka hostiny, bola v KD v Jarku, kedze obaja sme odtial
Odpovedať
tu si mozete pozriet kyticku http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Uplne som zabudla na to kvetinarstvo, ved aj mojej svagrinej tam robili - pred rokom a pol, mala asi 19 ruzi, ruzovych s bleducko zelenymi okrajmi a aj s pierkom ju to vyslo tiez nejaku tisicku. Inak uz som zaangazovala jednu znamu mojho nastavajuceho, takze kyticku mi asi spravi ona, ak bude vediet zohnat pivonky.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?