Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
Zoska pozerala som fotečky-velmi pekne sa vieš usmievať a v tom parku ste taký prirodzený,obydvaja vysoký-velmi vám to sluší spolu.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to som rda že to vyzerá prirodzene :-D mala som strašný problém ako sa mám usmievať...či aj zuby- ako holywoodska hviezda alebo len decentne...ale začalo ku koncu pršať tak nebolo času na rozmýšlanie....tých fotiek z parku mám asi 50 a všetko to trvalo asi 20 minút
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ste riadny profi modeli vy dvaja,ked tolko foto za tak rýchlo-obdyv máte u mna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, tak Silvia uz dala fotky... ;-) Inak silvi tie družičky vyzerajú super, ako z americkej svadby a skoro som odpadla, lebo ja poznám tvojho mužíka....teda poznám ako poznám- poznám jeho kamaratov, takže som ho videla asi 2 razy v živote :-) svet je malý
Odpovedať
ahojte baby.. tak ako zoska pisala konecne som pridala foto, vcera sme boli zobrat u fotografa je ich 1400 :-p tak aspon maly vyber.. inak sme doma zo svadobnej cesty bolo uzasne..aj ked to pocasie - kazdy druhy den prsalo ale inak super.. v sobotu sme este zbehli k svokrovcom na chatu, vcera na huby a dnes uz drahy fachci.. ja az od buduceho tyzdna.. inak zoska moj drahy vcera tiez skoro odpadol, som pozerala vas album (krasne foto, si naozaj fotogenicka) a on ze pozna teba a havne tvojho draheho.. svet ja maly a martin je uuplna dedina :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zoska, som ta videla, ked si vychadzala z vchodu, my byvame hned vo vedlajsom panelaku....ty mas tam rodicov, ci tyu tam byvas na severe?
Odpovedať
Profilova fotka
silvi, a ja asi odpadnem, lebo ja poznam tvojho muza ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka, ja tam mám rodicov a byvala som tam aj ja este do minulého roka
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sme sa tesne minuli, my sme sa tam pred rokom nastahovali :-) aky je svet maly ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babz je mi do revu, keby som nemala dva tyzdne prd svadbou a nemala zaplatenu zalohu mneim hotel .....pani prevackarka je uplne nepristupna, vobec mi v nicom nevysla v ustrety .... proste des uz to tu nejdem pisat vsetko ale najvoac madojalo ze sme boli dohodnuty ze tam mozme byt do 4 rano co aj tak bolo dost malo kedze ak je dobra nalada tak sa ostava aj do siestej a teraz ye iba do 3 tej, chapete tak ja mam do 4 zaplatenych ludi a ona mi teraz povie do 3 a ludia co sa tam idu ubytovat tak musia opustit chudaci izby uz pred desiatov, tak sa ani nevyspi nikto ..... co je vraj vsade normalne no neviem .......a ani ranajkz im nik nespravi
Odpovedať
Profilova fotka
ach ja ani pisat nevie, prepcte za chyby ale bola som taka rozculena...................... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
silvisia tak pekna svadba a tie druzicky ako s filmu a tie torty si mala uzasne kolko ta tak stali????a inak nehnevaj sa ale ja som uplne vedla s tvojho syna za pekny chlapcek
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj Miska-kac, tak to ma velmi mrzi, ze mas v tomto taku smolu a tesne pred svadbou... :-( tak mne sa ani nahodou nezda, aby ludi na svadbe vyhodili o 4tej a to nehovorim vobec o 3tej ako ti to ta "mila, ochotna, ustretova pani" povedala...je tu toho popisane vela, tak sa nehnevaj, ze sa opytam takto priamo...kde mas svadobnu hostinu? urcite si dame pozor ]-( co sa tyka toho ubytovania, tak stretla som sa s tym, ze do 10tej musia vypratat izby a o 9tej byvaju ranajky - to je samozrejmost asi vsade...len nie v MT :-o som normalne v soku, ja este 100%tne nemam vybavene nic, len hladam, ale toto je silna kava... Drzim ti silno palce, nech sa "tetuska" zobudi a vy tam mozete byt aspon do 5tej.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Miška, no tak teraz hlavne nestresuj a nenervuj sa...pokial nechceš zmenit miestnosť tak už s tým asi nepohneš, takže už stres alebo slzy nepomožu.... Je to ale fakt sila! ]-( Kde to prosím ťa máte? Už ste dali zálohu? asi hej... :-| Ešte sa s nimi skús dohodnúť, že za každú hodinu od tretej navyše im zaplatíte vy... to možno zaberie ;-) Držím palce, daj vedieť čo a ako.....a hlavne žiadny stres... A ešte mi napíš kedy máte obrad....lebo ak ho máte okolo tretej tak ako my, tak ludia zase až tak moc nevydržia....možnože to bude aj stačiť. Inak mna v Stavoindustrii tiež riadne vynervovali ale nie dopredu ale priamo na svadbe, ked mi ráno povedali že chladiace boxy vypli a že v nedelu sa u nich nerobí tak si musím všetko pobalit a odnest hned po skončení zábavy... teda nezjedené misy, koláče, torty, alko, nealko aj všetky kytice!!!!! Tak som od 4-5 hod ráno behala balila jedlo a rozdávala.....kedze som to nechcela vyhodit, ale nemala som to kam dať, kedze sme spali priamo tam a nemala som moznost dat to do chladnicky... Toto bol pre mna šok, lebo som myslela že mi to spracú oni do ich chladničiek a ja si to v nedelu pekne prídem zobrať......no čo už asi sa treba pýtať na všetko, ale ja som to bohužial brala ako samozrejmosť ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
No a vyriešila so to tak že všetko alko a nealko sme s mojim drahým a kamarátom poznášali do jeho velkeho auta , ktré mal našťastie pred hotelom...koláče som porozdávala a 1 kartón ktrý ostal vzala teta domov do mrazničky spolu s tortou, druhú tortu som dala manželovmu bratrancovi, ktorý spal u nás nech ju dá do chladničky u nás doma a tretiu tortu som dala kamoške, ktorú ju vzala tiež domov do mraziaku... misy zo švédskych stolov som podelila a porozdávala aj spolu s mučkalicou na ktorú mi naštastie dali nádobu a kytice som si vzala na izbu spolu s vedrami, ktoré som v pondelok vrátila.........
Odpovedať
ahojte.. dakujem vsetkym za pochvaly za foto.. vidim, ze poznate mojho chlapa :-D som mu to vcera vravela, sa rehotal, ze vas mam pozdravovat.. no miska ja s mojou povahou, ako sa poznam ,by som asi aj 2 tyzdne pred zhanala ine priestory, aj ked to nie je jednoduche.. ale neviem si predstavit, ze by som nasim hostom o tretej povedala, ze koniec a spat.. bol problem ked DJ prestal hrat o 6.15 .. ;-) takze ma to mrzi, ze takto ta pani reaguje a naozaj by som sa ju aspon snazila presvedcit nejak financne na neskorsiu "vecierku" (inak fakt by si mohla napisat, ze kde to je, lebo treba si dat na taketo veci bacha - ostatne baby, ktore to este len caka) inak k mojim tortam ta svadobna 3000 a tie dve myslim ze 1700.. ale stali za to a boli aj rovnako chutne vraj, som ich nestihla jest.. no a co sa tyka toho brania veci - my sme kvety tiez museli zobrat - vsetko som dala svokrovcom, kedze sme odchadzali dva dni na to do tatier a v nedelu sme z nich zobrali asi polovicu a zaniesli na cintorin starym rodicom.. jedlo sme brali tiez na tri casti nasi, svokrovci a my - mali sme v nedelu obed aj pre navstevu.. no a s tortami boli ustetovi - isli sme po ne v pondelok.. inak miska v prefe sa v sobotu normalne robi, takze aj obeduje od jedenastej a nikto nepovedal ani slovo, proste cakali kym odideme (cca o pol siedmej sme sa konecne vytrepali) a oni zacali upratovat, stoly spratavat a pripravili to na obed.. takze ta pani je fakt nejaka ina.. nam cely servis zabezpecovala pani szabova a proste vsetci casnici doslova kmytali..
Odpovedať
Profilova fotka
no baby nejak ste ticho... =-) haloo buduce nevesty...u koho čo nové...sa nudím a myslela som že aspon tu sa vybláznim a nikde nikto... Miška daj vedieť kde to máš a či ste sa to nejak pokusili riešiť...myslim na teba
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,no Miška,tak toto je fakt,že hnus ]-( ............ja by som im minimálne aspon pohrozila a urobila scénu,toto čo je?..........nejdeš predsa zhánať niečo nové?podla mna ešte nie je neskoro,bude to o držku,ale aspon by som to vyskúšala,no Silvisa:tie tvoje fotky,budem sa opakovať,ale fakt ako s amerického filmu-všetky družičky rovnaké šaty,kráááásna torta a knaz riadny kočkoš :-D .........no a krásny ludia,detičky-no proste no koment. :-) Zoska si ešte tu?no ja som ešte nebola na žiadnej skúške ešte,pretože mám žalúdok zasa naruby,tie stresy ma akosi v podvedomí nechcú opustiť..........jem-je mi zle.nejem a tiež mi je zle :-S
Odpovedať
Profilova fotka
he he Nika...nestresuj sa, ved to si máš užívať...pokial všetko stíhaš a nikto ti nerobí škrty cez rozpočet tak sa nestresuj zbytočne....Ja som velký stresman, ale takýto stav som mala asi len dva dni a bolo to asi týžden pred svadbou a potom už pohoda....len som sa divila ako tie dni do svadby strašne rýchlo ubiehali. Inak svadobný den som ja bola v takej pohode že sa ma dvaja ludia pýtali či som si dala dačo na ukludnenie :-D Poznajú ma totiž .... ale všetko bolo vybavené a zorganizované, tak ja som chodila usmievala sa, kamošky boli zo mna mimo, že aka som kludná a manžel sa mi priznal, že ma nespoznával aká som bola vyrovnaná a v pohode :-p Narozdiel od neho, pretože on už krútil hlavou ako si všetko komplet organizujem, kde-kto- ako-čo....a ked som jemu niečo chcela zorganizovať...tak povedal že on si svoju stranu rodiny vybaví sám (mal vela cezpoľných) a potom to tak aj bolo....nestíhal a stresoval :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ta obdyvujem.......ja si asi len myslím,že nestíham alebo čo..........ani sama neviem,mám pocit,že už mám málinko času.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby som u mami a dosť sa ponahlad tak len tak stručne, je to v piatrovej a dala som zalohu 5 000,- korun ale fakt uvazujem ze najdem nieco ine ale neviem kde a ani co, este skusim zavolat pani Szabovej ci by mi nieco neporadila
Odpovedať
Profilova fotka
no a dalšia vec je to že neviem ako by som od nej dostala tu zalohu
Odpovedať
Profilova fotka
a obrad mame o pol štvrtej, ved a ja nevravim že tam nemusia vydržať do neviem osmej, ale predsa ak sa budu zabavať tak mi to pride uplne od veci aby som im povedala dobre tak spať
Odpovedať
Profilova fotka
Miska, tak zalohu asi od nej nedostaneš....iba ak más nejaku zmluvu, že by si jej mohla povedať ze zmenila podmienky proti vašej vôli....ale to asi nepojde, práve preto sa tá záloha dáva... No inak v Stavoindustrii bolo všetko(jedlo, výzdoba, sála+ je tam aj ubytko) fajn, až na to že sme si museli všetky tie veci odniesť hned po hostine, ak si toto vyriešiš dopredu tak myslím že tam možeš byt spokojná.... a píšem ti to preto lebo si myslím ,že je reálna šanca že je to tam volné, pretože tam nebýva taký nátresk ako napr. v Stavmarte. neviem kolko Vás má byť- nás bolo 60 + 10 po 21.00 hod a v pohode sme sa pomestili, aj miesta na tancovanie bolo dosť. Inak neviem, čo by som ti ešte poradila...možno Fatranku na Vrútkach alebo kamoška mala v Gurmáne na zimáku a tam bolo tiež fajnovo, ešte je tam aj salónik pre neskorších hostí a kapacita sály je okolo 50ludi+ salonik asi 20 A neskusiš sa teda dohodnuť že im zaplatíte každú hodinu navyše, veď to sa bežne robieva... za to nič nedáš ak sa len opýtaš Mrzí ma že máš také problémy, držím ti palce a verím že to dobre dopadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak od pondelka mám DVD...môžem len odporučiť p.Vetešku, urobil nám ho do 14 dní od svadby a je úžasnéééé... Pozreli sme si ho 2 razy po sebe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vieš čo zoska kašlem na to tym 5 000 by mi bolo luto to si radčej dam kameramna... nejak sa s nou dohodnem, kašlem na to nenecham si pokaziť svadby takou čupkou a po svadbe si na nej zgustnem...... nechcem aby mi robila ešte viac problemov...... rozmyšlala som či jej nevadilo že si u nej nedam urobiť vyzdobu lebo jej už volala szabova, mimochodom ta pani prevackarka si uctovala za vyzdobu pre 40 ludi 15 000,- čo je fakt vela ....... takže asi ju štvalo že na mne nezarobila
Odpovedať
Profilova fotka
fuuu 15tis. to čo ponúka za výzdobu...pozlátené príbory :-D Som rada že už si kludnejšia....Ja myslím , že o tej tretej tam už nebudeš mať vela ludí, ktorí by vládali a ved nech si v Piatrovej urobia trapas ked ukončia zábavu....pre nich zlá vizitka Mimochodom my sme nemali obmedzenie časom, ale okolo 3hod. odišla väčšina ludí- boli unavení a pár zdatných jednotlivcov išlo na izbu hore do hotela a tam pokračovali do 6tej aj so slivovicou :-p Zábava končila medzi 3- 4 hod....my s mužíkom sme potom dekovali kvety, jedlo...... a sli sme spat o 5tej- uplne hotoví...
Odpovedať
Profilova fotka
a to ti nemusim hovoriť že si tu vyzdobo požičiava od szabovej a ukazujem aj jej fotky čo tam robila v piatrovej vyzdobu ako svoju pracu...... no ja som ju nakoniec ukecala na stvrtu a možno to je dobre aspon s peťkou stihneme aj svadobnu noc ;-) hlavne že sa mame radi inak teraz som volala tomu kameramanovi mi to nedalo za taku cenu, tak vravel že sice tam niekoho ma ale neni su isty tak že sa mi zajtra ozve tak uvidím......
Odpovedať
Profilova fotka
Tak snád Vám to s ním vyjde, je to fakt super chlap ;-) A myslím že o tej štvrtej je to o.k... Dúfam, že už sa ti nič nepokazí...
Odpovedať
Profilova fotka
a keby aj nejak som sa od toho odosobnila, ja si džugnem za jeden rano a bude mi všetko jedno :-D je to pre mna veľký den, som zamilovana až po uši ................ dufam, že sa mi čoskoro podari najsť si pracu aby sme si vzali uver a kupili nejaky bytik, svokor je fajn ale predsa ........ chcem mať svoje
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?