Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
Aj mne sa veľmi páčili fotky a vlastne aj všetko na nich. :-) Krásna nevesta v pekných šatách s účesom, ktorý jej pristal, zlatá kytička k tomu, vyfešákovaný ženích ... no paráda.
Odpovedať
Profilova fotka
majkaa.... aj ja sa pridavam k blahozelaniam... aby ste jlavne boli stastni a veseli ako na tych foteckach po cely vas spolocny zivot.... krasna nevesta si bola :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den pán a pani Paholovci :-D Nádherný ste boli,velmi pekne sa pbaja viete usmievať a tá akčná fotka na záchode,no nádhera. Určite trvám na osobnom pogratulovaní,kedže som nebola v kostole.
Odpovedať
Profilova fotka
Určite ťa Majka riadne chystám vyspovedať,kedže čo sa týka svadby toho máme dosť spoločného :-) Som unesená s tých fotiek jednoducho,vy ste sa pre seba narodili.
Odpovedať
Majka, bola si neskutocne krasna nevesticka. Stastna a stale vysmiata, proste uzasny parik. Gratulujem a nech cely zivot bude taky stastny ako ten prvy spolocny den.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooojte dakujeme, tak usmiato sme sa aj citili, mna uz boleli líca z toho. Nika pytaj sa a ja ti vsetko poradim ak budem vediet. Mirka kameraman bol suprovy, na zaciatku ked sme sa snim stretli bol trosku tvrdy, ze takto a takto to chce, ale na svadbe bol uzasny, velmi dobre sa s nim spolupracovalo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Majka ;-) Kedy budete mat DVD?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka, povedal, ze toho ma vela, tak za taky mesiac, ale nam to nevadi, lebo aspon potom pospominame.
Odpovedať
Profilova fotka
Hmhm, určite budete mať načo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeeem za to ze si mi tolko pomohla
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej, krásna fotečka :-) Rado sa stalo, teším sa s tebou, že sa vám všetko vydarilo.
Odpovedať
Profilova fotka
tak Majuska aj aj sa pridavam ku gratulacii, bola si nadherna nevesta až mi slza vybehla ked som vas vydela boli ste nadherny, som fakt uprimne dojata, dufam ze ja nasa svadba bude taka krasna ....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No Majka,mna by zaujímalo či ste nemali problémy s hostinou,či to všetko prebiehalo ako si chcela a tiež kaderníčka,bola si tu v košútoch?.....fakt pekne ta učesala.
Odpovedať
Profilova fotka
tak teda Majka aj ja mám otázku...Mali ste len DJ-a alebo aj zivu hudbu? a akeho DJ?...
Odpovedať
Profilova fotka
babenky idem sa Vas opytat ako kupujete alkohol zajednavate flase na osobu ci ako? vobec neviem kolko mam zajednat aby neolo ani vela ani malo...d
Odpovedať
Profilova fotka
veslo ja mam momentalne podobný problém....bude nás dokopy 70 a priblizne sme zistivali kto čo zvykne pit a podla toho sme rátali....zhodli sme sa ze nech je radsej viac akoby bolo treba chodit do tesca...zatial nám to vyšlo tak, že ideme kupovat 6 kartonov bieleho vina= 36 fliaš, 4 kartony červeneho=24 fliaš a mame 6litrov slivky a 8 litrov hrušky, ešte rozmáslame nad tromi litovkami fernetu... je to tažko odhadnut...skus si to prisposobit na vas počet ludi
Odpovedať
Profilova fotka
nika tak z hostinou bolo super. My sme doniesli veci na vyzdobu a oni nam to cele spravili, cize som nemusela chodit tam v sobotu doobeda. Co sa tyka jedla, boli sme dohodnuty na mnozstve co a ako maju podavat a tak aj bolo. Odporucam ti 1jedlo davat normalne na taniere, ale druhe jedlo v mysach, a kazdy si nabere kolko zje a nic sa nevyhodi, lebo ak zostane, tak to zabalia a boli aj svecke stoly. Ziadny problem nebol. Ano bola som tu u kadernicky v kosutoch u takej blondynky, najprv som sa strasne zlakla, lebo to vypadalo hrozne, ale tvrdila, ze via co robi a mala aj pravdu :-D . Ani na skuske som nebola. Zoska Dj bol pan Vrab. My sme sa o nic nestarali, myslim tym program, vsetko zabezpecoval on. Dal nam aj podbradnicky s nasimi menami zadarmo, odobierku celu spravil, hral nam na harmonike doma, pred domom, pred kostolom, pred hostinou nas privital, pripitok spravil, tie male tradicie spravil ako buchanie po tanieroch, polievka je malo slana..., minko rubal drevo, ja nic, lebo by som to nezvladla, cele odcepcenie spravil a vsetky veci si na to doniesol a hudba no nieco neuveritelneho. Hral presne to na co vsetci tancovali, ci stari, ci mladi. A ked nahodou dal cudnu pesnicku (co sa stalo asi len 3x, tak Minko isiel za nim a hned ju tak zladil, ze prehodil na inu pesnicku, cize ziadne take nebolo, ze sa mu do remesla nemame miesat. Fakt odporucame. A cena za vsetko bolo 6tis. sk cize aj za to, ze robil DJ aj starejsieho.
Odpovedať
ahojte baby - pozdravujem vas. Maji som rada ze si s Matom /DJ-om/ bola fakt taka spokojna. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby,ako sa motám,tak sa motám,ale nedarí sa mi nájsť požičanie autobusu.Pomôže mi niekto?
Odpovedať
ahoj strawbery - ja som mala autobus z cestovky pri kooperative - tam poziciavaju ale mne so to zdalo prilis predrazene... :-) ako idu pripravy na svadbu? uz sa ti to blizi....
Odpovedať
Profilova fotka
No,prípravy idú pomaly-snúbenec je stále zaneprázdnený v práci dlho a ked ti poviem,že je náročny,takže všetko musí vidieť a potvdiť,tak ti to musí byť jasné ako to vyzerá.
Odpovedať
takto máš zaujímavé - môj manžel to mal jednoduchšie - väčšinou čo som vybavila a som mu ukázala tak bol spokojný. jeho to moc nebavilo.... pomôcť - pomohol ale nejako sa v tom nevyžíval. asi ako väčšina ženíchov. ešte ti chýba veľa vecí? ;-)
Odpovedať
nazdar babenky...po dlhej dobe sa hlasim aj ja.. prave odchadzam na sluzobku do BA a potom NR a fakt ze sa mi moc nechce ked si predstavim aky tam bude hic.. najprv ze blahozelam krasnej nevesticke a sympatickemu zenichovi ;-) ... majkaa ja uz som zacinala byt taka apaticka voci nsej svadbe ale tvoje photos ma opat navnadili!!! a uz sa straaaaasne tesim na nasu.. my sme porozdavali oznamka a ak pojdu vsetci co sme pozvali tak je to 97 ludi!!!!! :-D ale ja osobne predpokladamm ze sa to skrese na tych 85.. inak ze uz sa mi siju popolnocne saty.. bola som na latku v RK aj maminou a skoro svokrou - no som sa fakt narehotala.. ale nakonic bude smotanova s vinovocervenym doplnkom bud maslou alebo kvetom.. najhorsie je ze este nemam oblek pre samka mojho synacika a asi nakoniec bude z pozicovne a tomu som sa chcela vyhnut, som chcela novy kupit a potom ho predat do pozicovne.. dnes isla mamina s brachom do polska, si isiel kupit oblek na moje promocky zajtrajsie, tak povedala ze pozrie nieco aj samsovi.. no ink nam chyba este drahemu oblek..menovky sa robia, etikety na flase.. inak som sa baby chcela opytat na zvyky poradte mi prosim nech tam je aj trochu tradicie - mame uz odcepcenie aj pytanie bude aj vencekovy tanec - ale niektora ste tu spominali drazenie podvazku - ako presne to prebieha? a nieviete nieco blizsie o sstolickovom tanci alebo niecom takom? no nic letim a vecer som tu ako na koni...tak pekny den.
Odpovedať
Profilova fotka
Strawbery, my sme mali zapožičaný bus zo SADky a boli sme spokojni. Aj s cenou nam vyšli v ústrety. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka,dakujem za radu,pozriem a poviem drahému,nech aspon to vybavý. Silvisia o tom podväzku som písala ja......bud to prebieha ako hádzanie kytice u nevesty,len s tým,že sa tam postavia chlapy :-D ,alebo pre väčšiu srandu sa draží..........kto sa chce oženiť,ten si ho musí kúpiť. Ženích ho stiahne neveste a vyzve chlapov k dražbe......kto dá viac ho má. :-D Jackie,chýba nám autobus,obrúčky,sako no a ja som ešte nebola na skúške úšesu a mejkapu,čo je u mna dôležité,lebo sa bojím sa len spoliehať,že možno to dopadne dobre.No a ešte stále nevieme kolko nás presne bude,no.
Odpovedať
Profilova fotka
Nika, stačí na SAD napísať žiadosť a je to vybavené. Platí sa až potom.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my sme tam tiez chceli mat tie rozne tradicie, ale dohodnite sa s DJ, ze ak bude dobra zabava nech to ani nerobia. My sme to tiez tak mali. Lebo bola super zabava a keby sa to v stredu zabavy prerusilo, tak by to bola skoda. My sme mali len tie klasicke a pravdu povediac do popolnocnych som sa prezliekala o pol druhej, lebo bola taka zabava, ze sa nestihalo ale nam to bolo jedno.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to vám Majka bolo ozaj dobre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nika tak to bola, uz vonku slniecko svietilo
Odpovedať
Profilova fotka
Ved som si všimla..........ešte pred vchodom,kým hostia čakali na vás z odobierky,slniečko na chvílu zašlo a aj dosť fúkalo.No akonáhle ste vyšli,slniečko sa do vás obulo,akoby vás výtalo.Ved aj som sa modlila,aby ste mali pekne,lebo to v tom týždni vyzeralo všeliako,no. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?