Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
ale chystam, len v notebooku nemám žiadne moje fotky musim si tu nejake dať a potom sa ukážem v plnej kráááse ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bolo by na case :-D Kedy vyrazate?
Odpovedať
Profilova fotka
no pojdeme az tak po obede..,. ked peto skonci v práci
Odpovedať
Profilova fotka
Aha. Dovtedy nemas iny program?
Odpovedať
Profilova fotka
nie zatieľ nemám ale o jednej idem ku kaderničke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A co vam este treba vybavit ohladom svadbicky? Alebo co uz mate? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak mam už šaty, oblek kameramana, fotografa, Dj, starejšiho, Piatrova je už tiež vybavena. Ešte nemam oznamenia ale už ich idem začať robiť, topanky a vybrať si popolnočne šaty a to hlavne musim si vybrať nejaku sexi bielizen
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo, sikovni ste ;-) Ako si predstavujes popolnocne saty? Pozicias si ci si chces kupit, prip. usit?
Odpovedať
Profilova fotka
moja maminka je veľmi šikovna krajčírka tak si ich hej dam učiť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm, super :-) A uz si robila prieskum topanociek?
Odpovedať
Profilova fotka
ešte nie .... a pravdu povediac ani neviem, kde mam začať, ale asi budem mať náročne kritéria, chcem aby boli pohodlné ked v nich mam tancovať celú noc a chcela by som skôr asi remienkové nech ich môžem využiť aj inokedy
Odpovedať
Profilova fotka
No, mala by si zacat cim skor. Kupa topanok bol dost tazky oriesok aj pre mna.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
miska tak ta cena prstienkov ma prekvapila. Nam tiez povedali, ze 10tis, ale asi som prepocula, ze len jedna. Juj nam sa to uz blizi ale nejak vobec nestesujeme.
Odpovedať
Profilova fotka
Tinea,tak šatočky nebudeme mať rovnaké,to už viem.Aj ja som si kúpila svadobné topánky asi pred mesiacom v Tulipe,len sakra neviem ako sa volá ta obuv.......viem len,že oproti je taká úzka značková obuv tiež.Miška,skús začať tam........ja som obzerala aj v Ziline v Maxe,tam v La Familia mali pekné topánky a tam majú aj spoločenské šaty.....ja ich odtial mám.Asi sa naštvem a si dám do albumu fakt že všetky fotky okrem svadobních šatičiek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky
Odpovedať
Profilova fotka
tak majka ja som si myslela ze najprv ze za obe ale ze iba jedna strawbery dnes som bola v tom zlatnictve ale bolo zavrete v pondelok maju zavrete vraj že iba vyroba šperkov ...takže nič baby som unesena som sa fest nechala inšpirovať babami na 1. svadobny tanec a som unesena čo tam tie baby popušťali za videá. Asi sa aj ja inšpirujem a nacvičíme si s drahým niečo vtipné. A to čo si tam poslala ty majka bolo neskutočné...ženich bol parketový lev, my sme síce drevá ale o to väčšia sranda nie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj miska,tak to som nevedela,že v pondelok je zavreté....inak ako sa máš?
Odpovedať
Profilova fotka
ale dobre celkom, už sa svady jeden den neviem dočkať a druhý den mam zo vsetkeho strach ........
Odpovedať
Profilova fotka
O strachu si už písala a s čoho máš strach?že niečo nevíde podla predstáv alebo sa pokazí?
Odpovedať
Profilova fotka
no s manželstva chápeš však to neni sranda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Miska ;-) Ako citam, vcerajsia navsteva zlatnictva nebola uspesna. Strach z manzelstva? Trosku skoro,nie? Co mas dnes na programe?
Odpovedať
Profilova fotka
no ešte ani neviem, mala by som sa už pustiť do oznamiek
Odpovedať
Profilova fotka
Domka vo Worde?
Odpovedať
Profilova fotka
áno asi to najskôr skúsim vo worde, len si budem musieť isť nakupiť ešte nejaky material
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja z manzelstva nemam strach, lebo mam naozaj najuzastnejsieho chlapa, pravda okrem tych vasich :-D . My uz hadam budeme mat vsetko, treba hlavne take malickosti doladit. Uz sme sa stretli s DJ, ktory nam bude robit aj starejsieho a je to strasne super chlap. Ma okolo 50 rok. ale uz sme si aj potykali a je to naozaj super pocit, ze sa nemusime starat co kedy pojde. Povedal nam, ze ani on nach nechce hovorit vsetko, lebo aby to bolo aj pre nas prekvapenie. A este je super, ze si nemusime nic zhanat na odobierku, odcepcenie, privitanie pred salou a povedal, ze budeme mat aj podbradniky s vlastnym menom. A za tu cenu, no nieco super.
Odpovedať
Profilova fotka
Majka, tak to je super! Tesim sa s Tebou. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj anculka, tak mi je to luto s tym ucesom, ale aj ona povedala, ze s rovnymi vlasmi je to tazke a keby som chcela natocene, tak to by ma musea prist natocit den pred a musela by som spat s natackami a to by som asi nezvladla, tak aj tak budem musiet ist do kosut aby som to nemala daleko.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Anka a Majka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mirka! ;-) Majka, to je v pohode! Hlavna vec aby si bola Ty spokojna a stastna! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ste tu este?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?