Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
Do kelu,tolké ste tu boli a ja som tu chýbala. Majka,ja sa idem ťiež teraz kým mám ešte čas pustiť do účesu......to kde až je ta kaderníčka,ked by ti nestihla natočiť vlasy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojcek Nika. Nie ide o to, ze ja som sa moc v sobotu nechcela presuvat ku kadernicke, tak som si myslela, ze to pojde uces aj bez natocenia, ale moc to neslo, tak aby som sa nemusela velmi presuvat, tak sa asi objednam tu do kosut na uces.
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj ták........už som to pochopila,inak ako sa máte?dnes je fest pekne,boli ste sa prejsť?
Odpovedať
Profilova fotka
juj neboli, cely den sme doma, lebo boli tu z marticonet, lebo nam blbol internet a doteraz to robili a teraz sa nam uz nejak nechce ist vonku.
Odpovedať
Profilova fotka
je nenormálne teplo............a kozmetičku už máš vyhliadnutú?........ozaj,od vás pôjde každý autom alebo si objednávate autobus pre hostí?
Odpovedať
Profilova fotka
hadam, taketo budeme mat pocasie. Niektori pridu az ku kostolu ale nasa strana nebude mat autobus, len priatelova strana a od nas sa pojde autami a tym jednym autobusom. Malovat ma bude kamaratka.
Odpovedať
Profilova fotka
Joj,tak vy už máte všetko vyriešené a poriešené....čo oznamka,hotové?
Odpovedať
Profilova fotka
juj tak to sme minuly tyzden rozposlali.
Odpovedať
Profilova fotka
urcite by si aj ty mala vela veci spravenych, keby si mala mat teraz v juny svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
Super...........tak už odpočítavate dni hovoríš:D
Odpovedať
Profilova fotka
juj tak to este nie, este vela detailov mame dohodnut, napr. kto da vysluzku fararovy, kto pojde skym autom a autobusom, konecne jedlo dohodnut....
Odpovedať
Profilova fotka
sa už teším na vaše fotečky.........ozaj Majka,ty si videla aká to je ta výzdoba na auto k tým šatám?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nie, vobec som to nevidela. Len mi povedala, ze to sa dohodneme tyzden pre. Ale Nika ja to uz nejak neriesim, lebo vies autom pojdeme kolko 20 min. a co tam bude to tam bude. Aj keby som si ja tam mala sadnut s tym novym vozickom, tak by mi to nevadilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja to zasa až moc riešim,napríklad ten závoj už hladám iný,no. Ja a aj môj snúbenec sme taký náročnýýý :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zasa neni narocna, len viem vela veci popliect. Mna tiez stval ten zavoj, ale zasa si poviem, je to len na hlave a ludia sa skor zameriavaju na saty. Ale mala som tiez chrobaka v hlave. Vies hento je v cene a je mi luto vyhodit peniazky na iny zavoj.
Odpovedať
Profilova fotka
Šetriť treba,to je pravda...........ja si ale len predsa pôjdem pozrieť inde a potom sa rozhodnem z dvoch,no ale ak na mna pôjde s nejakou horibilnou cenou v druhom salone,tak radšej sa vzdám závoja:)) Majka si predstav,ja už mám skoro všetko a ten môj chlap sa nevzrušuje vôbec........ja som mu kúpila popolnočnú košelu a dopátrala sa k bielemu obleku a on? ako by sa nič nedialo.Aj ten tvoj v tomto bol taký?
Odpovedať
Profilova fotka
pravdaze, ak sa ti bude pacit iny zavoj a bude v dobrej cene tak urcite ho ber Tak toho mojho inspirujem, proste mu dam nejake veci na starost a jeho to bavi, napr robil masle na stolicky, sadol si na zem a kukal hokej a popri tom robil masle. Vies ono je to asi v tom, ze nas datum sa blizi coskoro tak je viac do toho chyteny, ale neboj ked sa to bude blizit aj tvoj bude taky do toho zhavy.
Odpovedať
Profilova fotka
som zvedavá teda,či to toho môjho fakt chytí..........asi ho len pomaly k tomu dovediem ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
neboj urcite ho to chyti. Je ale pravda toho mojho to chyta trosku viac, je taky ako male dieta :-N , ale to som velmi rada. To je take moje babatko.
Odpovedať
Profilova fotka
:DDD..........to je milé........a velmi sa k sebe hodíte ked vás zahliadnem,ste obydvaja taký vysmiaty.
Odpovedať
Profilova fotka
juj kazdy nas vidí, len my nevidime vas.
Odpovedať
Profilova fotka
ked ja vás aj z okna vidím,ked idete preč autom alebo na prechádzku popri našom baráku.........bývam v prvom vchode od stánku :-) no ked vás stretnem nabudúce,tak vás oslovím/e.Slubujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre uz sa tesim. Ano chodievame tadial, lebo ideme sa prest az dozadu na bambusky.
Odpovedať
Profilova fotka
To máte teda pkné prechádzky :-D ..........aj ja sa teším na to stretnutie s vami :-D Idem ja het,brácho chce ísť na net,tak pekný zvyšok dna prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pa
Odpovedať
Profilova fotka
ach zas ked som tu ja tak tu nik nie je
Odpovedať
Profilova fotka
škoda,že tu nevidno kto je prihlásený,takto sa míname hoci sme práve na stránke a pozeráme si nejaké veci ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ved to to je riadna škoda ..... mali by sme si každa ddať číslo na icq asi ;-) majuška inak tebe drzim palceky nech ma vasa svadba krááásny a hladky prieheb až do konca už sa na teba tešim ako na nevestu
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočky, tiež som Martinčanka :-) Takto neskoro tu už asi nikto z vás nieje, ale som rada, že som toto našla...teda ak sa môžem pridať. Visím tu každý deň, ale tuto diskusiu som si nevšimla. Hádam Vás tu dakedy zachytím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vitaj, Zoska ;-) Inokedy su tu baby aj v takych neskorsich hodinach. Neboj, urcite sa tu coskoro s niektorou stretnes. Ako si na tom s pripravami na svadbicku? A z ktorej casti MT si?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?