Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Anit, tak to mas za par ;-) Tesim sa s Tebou x-) Ved hej, uz som si dohodla 'rande' s kamoskami dnes aj zajtra, takze snad to rychlo ubehne :-)
Odpovedať
Hej, za pár, až sa toho obávam :-S . No hlavne sa teším na chvíľku, keď po nás manželík príde do nemocky a odnesieme si domov plnú perinku ;-)
Odpovedať
jeeej anita ty si aj tu ?? :-D :-D :-D ahojte kocky... ja mam momentalne doma to iste ako keby som bola sama ]-( drahy cely den v praci cca do 7 a potom sa tu potichu hrajka s grafikmi a neviem cim lebo zacal obchodovat na svetovych burzach.. takze cakam keby budem namyslena pani Trumpova ... :-D pri tolkom case uz ma hadam zarobenych aj zopar nejakych melonikov :-D :-D :-D
Odpovedať
Čauko Jeana, ja som buď všade, alebo potom zas dlho nikde :-D :-D :-D :-D . A s bábom si tie melóniky určite užite ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana, no mame to obcas tazke s tymi chlapmi :-N Hlavne, ked nie su doma :-D alebo aj su, ale sa tvaria, ze nie su :-D A ako sa dari Tvojej malinkej ? Este stale cvici ako o zivot ? ;-) :-N
Odpovedať
anita.. to mas pravdu, lebo na MK som ta dlho predtym nevidela ;-) juuuj tie meloniky si teda uzijeme, len sa musim zastavit na trhu a nejake odtial doniest :-D :-D ach jaj, teraz som si sama sebe taku chut navodila... malinkej sa dari super.. stale sa vrti ako take motovidielko, ale straaasne sa na tu tesime.. Marya uzi si zopar dni bez neho :-D porandi si.. ale len s babami a on tu bude coby dup (netusim ako sa to pise :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
mary a kde ti zmizla foto? anita tak to mas ozaj za par.. jani jeden ma grafy, druhy majstrovstva :-p vysledok rovnaky.. sice vy z toho budete mat aspon prasule
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja teraz idem mať toho môjho doma vyše mesiaca vkuse.. zobral si volno kvôli tomu prerábaniu.. normálne nezvyk.. :-D hádam si nebudeme liezť na nervy :-D anita.. a vieš, čo idete mať? chlapčeka alebo dievčatko?
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana, jasne, uz som si zacala uzivat, vecer nemusim ani prstom pohnut, len sa vyvalim a oddychujem :-D a tiez idem randit, ako si mi odporucila :-D Kamosky som uz dlho nevidela, takze sa na ne hrozne tesim :-N Joj, to verim, ze sa na malinku tesite, uz aby tu bola ;-) x-) Bez, jeden ma grafy, druhy majstrovstva, treti hydraulicke valce a momentalne ukrajinu :-D foto dam nejake, len musim nejaku vhodnu najst :-)
Odpovedať
Ahojte. Juj ale vas tu dnes je hodne. Ja som zasa pre zmenu nemala vobec cas :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Janne, nebodaj si pracovala :-) :-D
Odpovedať
Si robis srandu, ale ja som ozaj pracovala :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Janne, tsss, ja som to myslela nahodou vaaazne :-D :-D
Odpovedať
Tak oki. Mas odpustene. Ale teraz uz padam domov.
Odpovedať
Profilova fotka
Janne uf, vdaka, odlahlo mi :-D Pekny zvysok dna. Ja prcham za 5 minut tiez :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte manzelky, no pozeram,ze to tu dnes poriadne zilo :-D 8-)
Odpovedať
hej hej fifi : Tu to zije, asi tu maju Mattoni :-D :-D :-D co mas ty nove?
Odpovedať
Profilova fotka
hehe veru, ja som si dala dobre vychladeny grepovy dzusik :-p nove nic v podstate, kopu prace a povinnosti, finisuje letny semester... a chystame sa na dovolenku :-D
Odpovedať
juuujha dovolenku myslis ako volne dni, alebo konkretny vyjazd niekam? mate uz nejaky tip... ja si moju dovolenku naplno vychutnavam.. na statnice som z 90 otazok zatial videla len 7, a aj tie neviem o com su.. ale nevadiiiiii.... nejak to spachame... ty mas kolko skusok este?
Odpovedať
Profilova fotka
jeana: to zvladnes, si sikulka predsa, nie? :-D hlavne nech mala poslucha, drzite sa? ;-) ja este musim zvladnut 2 skusky, ak som neurobila tuto sobotu, tak 3 |-| bolo to dost hrozne... v BA nechala vyletiet zo 180 studentov 170 kusov, takze sila.... ideme na tyzden do Chorvatska, take rychle rozhodnutie, ostrov Pag :-D
Odpovedať
dakujem, jasne ze to zvladame, ved sme na to dve.. to je moj externy harddisk :-D alebo interny? to mate supeer ze do Chorvatska.. tak si to riadne uzijete.. hmmm.. tie skusky.. to ti drzim palceky.. nech sa vydaria.. to aj my mame takych expertov, co vyhadzuju jedneho za druhym...
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy mate termin, ze uzrie svetlo sveta? :-D dakujem za moralnu podporu v skole, sucitim s tebou ;-)
Odpovedať
termin je chvilku po Anite... cca 16.7. ;-) uvidime co zajtra povie lekar, lebo z nasich juloviek uz 3 porodili.. takze nejak sa nam to tam posuva...
Odpovedať
Profilova fotka
fiha fiha z juloviek junovky :-D tak drzim palce, nech mala vydrzi aspon tie statnice ;-)
Odpovedať
nooo.. hadam to nejak vydrzime.. inak prave mi volal drahy a asi ho zbijem hned medzi dverami.. dobre vie ako neznasam sama jest... preto som da sa povedat cele dni na vlockach a mlieku a podobnych rychlych obcerstveniach a cakam co pride vecer aby sme sa normalne najedli spolu.. a on mi teraz do telefonu zahlasi.. ze on bol s kolegom na meetingu, tak sa tam aj najedli.. no dakujem pekne ]-( ]-( tak si varim sama pre seba ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi tak uz len dve, to je pohoda ;-) jani dobry manzel, ten moj mi vypisuje, ci mame nieco navarene, ze je hladny, tak sa snazim vymyslat, aby sme mali pestru stravu.. :-N a 90 otazok nie je az tak vela, ja som na jednu mala najmenej 150 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe toto tiez milujem... snazim sa ukuchtit nieco vyborne, nech nie je hladny a on pride domov s plnym bruskom, ze mi to "zabudol" zavolat, aby som sa netrapila s varenim ]-( treba ich prevychovat :-D u nas to uz funguje aspon ciastocne... niekedy drahy ohlasi, ci mam alebo nemam varit :-D
Odpovedať
aaaach jaj ti nasi chlapi.. ale na 2 strane co by sme zase bez nich robili...
Odpovedať
Profilova fotka
no ten moj 99% chodi hladny, takze zjest zje, len mne sa tolko nechce varit :-x
Odpovedať
Profilova fotka
bez: mat takyto stav u nas :-D x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?