Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Budem drzat palce. Neboj, zvladas. Ked som to ja zvladla a nevedela som z toho hole nic ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, cosi som precitala, zvysok snad zvladne externa pamat :-D 8-) 8-)
Odpovedať
No vidis. Ved nemozes vsetky data ukladat len na jednu pamat. Co ak by sa omylom vymazali? Nic by ti nezostalo ;-) Pekny vikned.
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave :-D dakujeeeem a tiez pekny vikendik ;-) 8-)
Odpovedať
ahoj zuzi
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jani 8-)
Odpovedať
ako? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nuz... hlavne studijne ]-( ale uz nie dlho... a potom nejake organizacne zmeny v praci a vela povinnosti... ale to patri k zivotu :-D som tu minule postrehla, ze si bola v casaku - tom vasom 8-) uz je to aj na nete? sceeeeeem vidiet :-p
Odpovedať
ake zmeny? k lepsiemu ci horsiemu? snad k lepsiemu ja som konecne vcera dokoncila rocenku, tak teraz budem aspon par dni vydychovat po nej.. na rano som si ani nedala budik, a nedal si ani muz, tak sme zaspali a vstali az o 8.15 :-D hej hej, uz je to na nete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeej, tak to idem kuknut, vies mi poslat link do IP? :-D blahozelam k rocenke ;-) ja som tiez dnes trosku pospala, mam volno :-D zobudila som sa na muzov budik rano, ten tak tvrdo spal, ze vobec nereagoval :-D :-D organizacne zmeny k lepsiemu, sefujem 32 ludom :-D
Odpovedať
super zuzi :-) na to sefovanie :-) ale iba vtedy, ak su sikovni a zodpovedni :-) su?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem Jani, ja mam na starost hlavne kvalitu komunikacie a dodrziavanie pracovnych postupov ;-) takze da sa povedat, ze len dopomaham, sefujeme 3 :-D inak vdaka za link, teeeeda ani som netusila, ze podielove fondy uz nestoja za nic :-D su to zaujimave informacie, isto si to vsetko prelistujem aj v papierovej forme, ked k nam dorazi casak 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute kocky... Janiiiiiiiiiiiiiii aj mne link prosim prosim :-D
Odpovedať
no, nie vsetky podielove fondy, ale zial tie, co sa najviac predavaju, tak tie velmi nie.. no ale to je naivne mysliet si, ze kazdemu sa bude chciet v tom orientovat.. len sa o tom malo pise, a vobec sa nepise o tom, ze kym klient zarobi 3 %, banka si pride na niekolkonasobok toho, co vlozila. pise sa stale o poplatkoch za vedenie uctu, ale takyto text je na slovensku myslim prvy ;-) ze vraj dopomahas, no nebud taka skromna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru veru mas pravdu, poplatky su nehorazne... a co napr. taky m-bank, budem musiet presurfovat tie vase stranky a zistit nieco viac. ;-) ahoj jeana :-)
Odpovedať
babulky prave pozeram kolekcie "resort", to je take kvazi letne oblecenie, no tie su prenadherne x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
co to je za kolekciu? je to na nete? ;-)
Odpovedať
to su rozne kolekcie, nie je to znacka, ale je to rovnako linia ako "haute couture" a "ready-to-wear" ;-) http://www.style.com/fashionshows/col...
Odpovedať
Profilova fotka
no a mne link nebude? tsts zuzi gratulujem k sefovaniu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bez: diki :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani jaka fesanda :-D zuzi nie je za co
Odpovedať
no ja sa sama sebe velmi nepacim, som tam akasi baculata ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ehm :-N aaaaa ja som nejako janku nevidela kde ta mam hladat ?
Odpovedať
mas IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani dik....... akaaaaaaaa fesandaaaaaa x-) vobec nie si baculata, mas svetlejsie vlasky sa mi tak zda akurat ;-)
Odpovedať
dik zuzi. no ved ja som nepribrala, len tvar mam furt taku gulatu ]-( a hej to su moje blond vlasy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru super, skoda, ze ta ludia malo vidia, nechcela by si robit reporterku v telke? ;-)
Odpovedať
zuzi nie, nechcela.. dostala som ponuku, ale nechcem byt medialne znama osoba, ktorej by sa zacali starat do sukromia :-S
Odpovedať
Profilova fotka
hm, to je jasne, to je dost velka nevyhoda :-( mam kamosku v jednom slovenskom mediu, zatial je tam tak cerstvo cca pol roka a vravi, ze v pohode... ale ako dlho....
Odpovedať
no aj ked o nej priamo nepise novy cas, ludia ju urcite zacinaju spoznavat ked ide nakupit alebo sa zabavit, to mi tiez k stastiu nechyba :-D a kamoska kde robi?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?