Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jani - Levik :-D teraz mame v skole dusno, tak sa tu ukazujem pomenej :-N hypoteka na pozemok je uz vybavena, od maja splacame |-| ale zas to nie je take hrozne a domcek by sme chceli do 2-3 rokov zacat stavat ;-)
Odpovedať
2-3 roky ubehnu ako nic ;-) my by sme chceli o taky cas pozemok mozno kupit
Odpovedať
No my by sme chceli o taky cas tiez zacat stavat. Pozemok nastasie mame zadara :-x V stredu sa uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
budem drzat palce, nech to dopadne podla predstav x-) mas pravdu,cas rychlo bezi, teraz treba cosi posetrit, nech je na zaklady :-D
Odpovedať
my ideme najskor na auto posetrit a potom hned bude na rade pozemok :-D jani ako ide snazilkovanie?
Odpovedať
Profilova fotka
jani : afto nastastie mame :-D :-N ozaj ostatne snazilky, ako? ;-)
Odpovedať
zuzi aj my mame, ale je 3-dverove a ma 10 rokov, takze pred bejby chcem 5-dverove a nove ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
je mi to jasne, my mame taku novsu - 1,5 rocnu A4 :-D a je vyborna ;-)
Odpovedať
No ved to. Auto. My musime tiez koncom roka kupit nove, lebo nas golfik sa uz pyta do vysluhoveho dochodku. A tiez je malinky, len 3 dverovy.
Odpovedať
Profilova fotka
Jej baby, uz sa tesim na tie nove auticka a domceky :-N Ja som asi divna, ale ja dom nechcem, ja mam rada nas bytik a uz viac nepotrebujem x-) A aj tak by sa mi ten dom nechcelo upratovat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mary: :-D ja som mala moznost ako dieta byvat aj v dome aj v byte, teraz som s manzelom v byte a chcem dom. Manzel je z bytu odjakziva a chce dom. Takze rozhodnutie bolo pomerne jednoduche a neodradza nas ani upratovanie :-D i ked svoj bytik mame radi ;-) ale pre rodinku je maly....
Odpovedať
ved nemozeme vsetci byvat v domoch ;-) ja som inak tiez dlho tuzila len po byte. ale odkedy chodime casto k svokrovcom, ktori maju dom, a odkedy neberiem navstevy u tety na zahrade ako povinnost, ale ako prijemne stretnutia, tak velmi tuzim po dome so zahradkou x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Veru. Ja som vyrastala v dome a to by som chcela dopriat aj svojim detom. A presne, nemozeme vsetci byvat v domoch.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tiez polovicu detstva stravila v byte, polovicu v dome, a jednoznacne chcem byt :-N Mozno aj preto, ze k bytu sa mi viazu prijemne spomienky, zato k domu teda moc nie.... Ale taka zahradka by nebola zla :-N , prikupim si k bytiku :-D :-D
Odpovedať
a teda aj v dome mozeme natrafit na hocijakych susedov, ale myslim ze v dome snad budeme mat od nich mensi hluk, ako pocujeme teraz v byte
Odpovedať
Profilova fotka
my sa na susedov stazovat nemozeme, zatial vsetko OK ;-)
Odpovedať
Tak nech vam to aj vydrzi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my mame susedov takych ze o nich skoro ani neviem :-N Ja teda prcham dom, majte sa baby pekne a pekny vikend vam prajem :-N
Odpovedať
Aj tebe pekny vikend. Ja za chvilku tiez zmizmen. aj tak som dnes nebola velmi uzitocna.
Odpovedať
Profilova fotka
ja zmiznem o tretej a to dost rychlo :-D pekny vikend Mary ;-)
Odpovedať
majte sa vsetky pekne :-) nam vypnu o 15. prud, dozvedeli sme sa doobeda, takze tiez presne vtedy prcham :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe - odstavka? :-D s tym mam skusenosti :-D
Odpovedať
Aj ja si vypnem o 15:00 prud. a ojdem domov. Teda nie domov, ale prec. Tak ak by som uz neprisla, tak pekny vikendik.
Odpovedať
Profilova fotka
aj tebe Jani - teda vam obom a vsetkym ostatnym tiez ;-)
Odpovedať
aj ja chcem pruuud vypnut, ale to keby som spravila, tak sposobim krach svetovej pocitacovej ekonomiky :-D :-D takze radsej sa len potichucky odplazim... :-D hadam si to nikto nevsimne.. ved dzefo tu dnes nie je.. ale zatial nemam zmapovane kto je jeho dnesnym bonzakom.. inak u nasich susedov bol vcera na navsteve taky fesacik ze som skoro odpadla.. taky bol chutny cukrovucky.. s ofinkou .. date tip? no jasne ze Honzik.. a aj ma pozdravil s tym super prizvukom ze radsej som utekala kade lahsie :-D :-D :-D
Odpovedať
Jani ty si mala u susedov Honzika? No asi Ti zacnem zavidiet a pristahujem sa k tebe.
Odpovedať
Profilova fotka
eeeeeeeeeeee vam sa Honzik paci? :-. eeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odpovedať
no jasne. Cely je moj typ :-D :-D :-D A hlavne to ze je taky blondaty :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
janne :-D som rada :-D :-D a hlavne nagelovany hmmmmmm
Odpovedať
bosse a aky bol zlatucky.. aj parfum mal taky zozenstely :-D :-D ale nevadi aspon bol slusny :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?