Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Ved ja nic proti :-D Tak buduci tyzden sa mozeme niekdy dohodnut. ;-)
Odpovedať
caute babule ja si myslim ze vztahy sa vykrystalizuju vacsinou po roku :-)
Odpovedať
ahoojteeeeeeeee aj my sme tu a hrdo sa hlasim ze vsetky skusky letneho semestra uspesne zvladnute.. takze sa mozeme pripravovat na statnica cca na 30.6. ak to stihneme a nasa princezna nebude chciet byt medzi nami uz skor :-D drzim vam palceky vsetkym.. strasne rada by som ale bola keby sme konecne zorganizovali to stretko trebars u romanky ak to stale plati.. drahy manzel ide v nedelu na 10 dni na sluzobku a ja uz mam teraz hrozu :-S :-D musim nejako vyplnit cas :-D a konecne budem mat jedinecnu prilezitost a nebudem sa musiet ponahlat domov veceru varit :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jejej, jeana, gratulujem ;-) my sa este trapime so skuskami, ale nie dlho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak kuk do stretkovej temy, idem pisat aj IP ;-)
Odpovedať
Dobre ranko. Bez chudatko, zasa Ty. Ale ked ty si taky organizator ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Jeana, gratulujem ku skusakm, si sikulka :-N Ja som Ti zas zabudla napisat tie stranky, asi ma dorazis 8-( Inak aj ja mam hrozu, lebo aj moj Peto ide na sluzobku na opacny koniec Ukrajiny, co sa tam chysta uz dva mesiace a tiez to bude trvat asi 10, mozno aj viac, dni kym sa stihne otocit :-S Tak dlho sme este od seba neboli a tiez sa toho desim, takze si vymyslam program :-N Aj ked cez skuskove ten program je dost jasny :-D :-D Ale vsak sme velke a vydrzime :-) Aspon sa budeme mat na co tesit x-) x-)
Odpovedať
Ja vam teda nezavidim. bola som len 4 dni prec a uz to bolo vela. Muzo mi tak chybal ;-( Ale uz som doma a uzivam si ho.
Odpovedať
hello damy.. marya tak by sme mohli dat spicha v ramci skolskych priprav :-D inak to je v pohode s tymi strankami... len sa smejem na tom aby som to nedokoncovala 28 maja, lebo sa mi vobec nechce ist robit prakticku cast ani nic a do 30.5 to mame odovzdat :-D :-D to estelen budem sikovnica ak to stihnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, ani ja nam nezavidim :-| :-D Mne tiez styri dni pripadaju akurat tak dost, ked bol prec cely tyzden, tak stvrty den bol najkritickejsi, lebo bol uz dlho prec a do navratu tiez este daleko...a 10 dni ;-( no co uz...ale tie navraty stoja za to x-) x-) A ako sa ma muzo, uz je to v poriadku ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mary: uplne ta chapem,moj muzo nebol odo mna nikdy dlhsie ako 3 dni a to uz som bola besna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana, zvladnes vsetko, vsak ste na to dve :-N So skolskym stretkom suhlasim :-D :-D Kedy ? :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dakujem, muzo uz pracuje. Uz je celkom dobry. Zajtra ide na kontorlu. Streteme sa v bistre Farmaceut? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, dakujem za pochopenie :-) Nastastie to nie je casto a viem, ze aj starkemu uz lepi ked ma par dni nevidi :-D :-D takze sa snazi sluzobky co najviac scucnut :-D a mna vzdy velmi tesi, ked sa za mnou ponahla domov, lebo uz je nedockavy :-N x-) x-) takze sa svojim sposobom z toho aj tesim :-D :-D Janne, super, ze muzo uz sa ma fajn ;-) Bistro farmaceut moze byt :-D :-D
Odpovedať
no moj bol tiez najdlhsie asi 3 noci.. a to je dost zle... ja sa normalne bojim u nas v byte sama... teda aj s malinkou :-D asi si pozvem suseda na strazenie.. obaja su celkom fesaci :-D :-D dohodneme stretko... niekedy bud tyzden.. :-D uz mam nieco aj na pondelok a aj nase stretko v stredu. inak kontrolna otazka.. preco nebola herecka marya tiez v tom distribution liste??? =-) :-D :-D takze mary, nemozes sa ani slobodne rozhodnut.. a mas to prikazom.. STREDA, 14.5.2008, 17.00 - meeting a miesto sa upresni ! :-D :-D :-D
Odpovedať
Aj ja som nad tym rozmyslal, ale aspon dostala od teba takuto oficialnu pozvanku :-D
Odpovedať
no uz to tu funguje! konecne! marya no co .. ako to teda vyzera? ale vlastne nemas sancu povedat NIE :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tssss....no neviem, ci som sa neurazila :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani mary nebola v mailing liste, lebo IP posielam starej zostave, preto tam aj bolo to PS, aby ste poslali IP dalej, na koho som zabudla ;-) mary neurazaj sa a dojdi :-D
Odpovedať
Bre ranko. Dnes mi je priserna zima. Uz neviem co si na seba obliect.
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, nevyhovaraj sa, proste si sa na mna vykaslala :-D :-D Jani, aj mne je zima, ale tak dusevne, muza mam prec uz dva dni a uz mi straasne chyba :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mary tak promin, ja dusa cista, v ramci vcerasieho vracania som zabudla na viacero ludi :-N a vidis, uz dva dni mas za sebou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez to je v pohode, asi Ti odpustim :-D :-D :-N A kde to bude ? Nastastie uz dnes vecer pride, uz sa veelmi tesim :-) Nejaku dobru papu mu pripravim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mary podla poctu ludi, bud v mytnom domceku alebo v primi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
och, tiez by som prisla |-|
Odpovedať
Fifi tak sadni na vlak a pridi. Ved prespat mozes aj u nas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jej Jani, nova foto :-N Hned mam chut ist k moru :-N :-D
Odpovedať
Veru. Cerstva foto. Este citim ten morsky vanok x-) x-) Len ten ksichtik tam mam vselijaky.
Odpovedať
Pekny den volna prajem. Idem kade lahsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej janne, kde to bolo? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?