Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
vsetko po starom, akurat marodim, takze bludim po internete..rozhodujem sa pre saticky na kolegovu svadbu..a nejak sa neviem rozhodnut :-S A ty ako?
Odpovedať
hm to je mi luto ze marodis, ale aspon sa tu ukazes :-) stale busy v novej praci? a s domom? a mimco vy uz chcete? a medzi akymi satickami sa rozhodujes? ja tak skoro na nejaku svadbu asi nepojdem :-D a inak tak normalne. uz sem tiez tolko nechodim. a ked, tak skontrolujem iba tie temy, co poznam, nepozeram kade tade a albumy, ako kedysi :-D
Odpovedať
no my prave cakame na stavebne povolenie na domcek..uz sa neviem dockat, kedy sa to rozbehne..ani sa mi nechce verit ze ten cas tak rychlo leti..supnem satky do noveho pripravneho albumu..skus sa mrknut..necham si poradit ;-)
Odpovedať
a ostatne je tajne asi x-) supni, striehnem ;-)
Odpovedať
aha to si ides dat si ! ja ze si bola rozne skusat x-) myslim ze tie cervene su prilis odvazne, ja osobne by som si na cudziu svadbu take nedavala |-| ale vsetky tie ostatne sa mi velmi pacia, mozno by si mohla vyskusat tie hned prve, maju iny strih ako tvoje svadobne, vlastne aj druhe
Odpovedať
dik..uvidim, ci mi ich stihnu usit :) co sa tyka babatka, tak tomu nechame volny priebeh, uvidi sa.. a v robotke same fofry..internet nam zrusili a doma na vas nemam cas :-N
Odpovedať
tak nech sa dobre uvidi.. ;-) my ideme este na dovolenku a potom moze byt prve babo.. uz sa neviem dockat, pomaly odpocitavam dni do konca dovolenky ako do svadby :-D :-D prave som kooooonecne vytlacila fotky kytice, pierka a kytice na limuzinu pre kvetinarku.. jaj strasna som, tristvrte roka som sa tam nedostala s tym.. ale ked vzdy som si spomenula len ked som isla okolo, a nikdy nie pri pocitaci, az teraz
Odpovedať
to nic..ja som pred mesiacom rozdavala dakovne karticky :-x :-D
Odpovedať
hi take sme my ani nemali. a vobec, ako to je cele uz davno !
Odpovedať
Profilova fotka
no baby ste si pokecali ;-) my sme dakovne karticky tiez chceli ale akosi sme neurobili.. uz teraz davat by bolo asi divne
Odpovedať
Ahojte. Ste sa tu vcera tusim aj trochu porozpravali. Ani my sme neposlali dakovne karty. Aj ked som chcela, ale nechcelo sa mi to robit. A okrem toho vacsina ludi na svadbe mi za to ani nestoji :-N
Odpovedať
a ako vy dve, nafarbili ste vlasy?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
janka nedorazila ;-) ale nie, nechcela som ju otravovat, snad to zvladnem ist ku kadernicke
Odpovedať
Ahojte dievčatá, už som sa dlho neozvala (v práci som mala toho veeeeeeeeeľmi veľa), ale pravidelne "sledujem" ako sa máte ;-) . Ja som žiaľ už druhý týždeň doma na PN -ke a ležím, pretože moje bábo sa rozhodlo, že chce vidieť tento svet už teraz :-( .
Odpovedať
ahoj anita. a v ktorom si tyzdni? som vlastne dnes nakukla na MK do juloviek ze ako sa ma jeana a videla som tam aj teba :-) dufam ze budes v poriadku, lebo do jula je este daleko |-|
Odpovedať
Ahoj Levik, áno, teraz sa zapájam na MK, pretože je to celkom upokojujúce a aspoň mi rýchlejšie zbehne deň. Som v 30. týždni, tak ak by bublinka vydržala ešte aspoň 8 týždňov bola by to paráda.
Odpovedať
moja kolegyna bola od 6. mesiaca doma, lezala, a uz ma krasneho krpca, tak sa hlavne setri, nic teraz nie je dolezitejsie !
Odpovedať
odkial mas fotecku v pase? :-)
Odpovedať
To je fotka z minulého roka, boli sme s deckami (z detského folklórneho súboru, nie našimi vlastnými :-D ) na festivale v Macedónsku v Ohride. Úžasné mesto, odporúčam ;-) .
Odpovedať
tak tato fotka je ozaj pekna :-)
Odpovedať
Ďakujem pekne, aj ty máš nové foto, že? Tiež fajn ;-) . Tak mi sa ideme s bábom napapať, pá, pá ;-) .
Odpovedať
ja to foto menim casto :-) dakujem :-) dobru chut, ja uz papam :-p
Odpovedať
Jejda tu to nejako ozilo. Zuzi ja som nevedela, ci to myslis vazne, ked si potom nedala vediet. Ja som zato farbila a mam hnede vlasy. Taky hrozny nezvyk :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jéééjda, tu to žije :-D . Zdravím Vás kočky ;-) Anitka, Teba už dááávno nevidela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeej anitka caka babo :-D jani hnede? pocuj v pondelok idem ku doki tak sa mi prid ukazat :-D iwi vidis a ty nas zanedbavas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez hádam mi odpustíte |-| :-D
Odpovedať
O.K. Mozno sa tam aj stretneme ;-) Ale zatial neplanujem. Aj ked aj tento tyzden som tam bola ulpne neplanovane. Iwus ako?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, dnes je tu nejak rusno :-N :-N Bez, uz sa mas lepsie ? ;-) Jani, ako manzelik pokracuje v zotavovani ? :-) Inak, super stretko, aj ja pridem k dokine :-D :-D Anit, nic sa neboj, hlavne sa setri a bude dobre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi jasneee :-D jani a co si bola? :-o mary ako kedy sa mam lepsie.. niekedy lepsie, niekedy horsie :-N
Odpovedať
zuzi mam nejaky zapal ci co.....Ale uz si pomaly zvykam. Marya vdaka, zotavovanie ide velmi pomaly :-( Ale pokroky uz pomaly vidno.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?