Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
matka 13tt :-D a dakujem
Odpovedať
Jej jak to rychlo leti. Uz mas toho dost za sebou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani hej, hlavne vracania :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to som ja mala zrovna vtedy svadbu :-) inak užívaj si tehotenstvo, je to krásne, prvé tri mesiace mi bolo stráááááááášne zle, dokonca aj na vlastnej svadbe, ďalšie tri mesiace sú pekné, to je fajn obdobie, a posledné tri, teda hlavne ten deviaty mesiac je brutus, slonica nepohyblivá, čo zje všetko, čo jej príde pod ruky :-D ale mesiac po pôrode by som povedala, že je ten "naj", tzv. babyblues ma neminulo, takže keď bábo plakalo, tak som si občas poplakala s ním, lebo som fakt netušila prečo plače, ale teraz je nám strašne fajn, už sme si na seba zvykli, a každý deň spraví niečo nové, úžasné zuzi, ja ťa nechcem strašiť, to je proste fakt!
Odpovedať
No ja z vlastnej skusenosti k tomu nenam co dodat, ale isto je to krasne. Zuzi a vcera si mala aj frabu, ci kedy som ta to videla. Takze uz je to hadam lepsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeej baby, je to take zlate, ako si uzivate svoje tehulkovanie x-) dufam, ze ked budem ja v tom, tak tu este budete cinne, respektive na konikovi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi neboj, ak ma muz neodstrihne od netu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bez, preco by to robil :-D zozeniem mu korbaciky :-D mozno to zaberie ako argument ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej zuzi to by bolo fajn, tento weekend ideme do ZA :-D
Odpovedať
Ahojte. Tak sa hlasim konecne v praci. Ako ste sa mali?
Odpovedať
Profilova fotka
nuz do vikendu isto nebudu :-( ale snazim sa, ver mi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani chybala si nam ;-) zuzi to mi je jasne, este je asi aj skoro.. ale moc sa na ne tesim, mnam mnam
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ved co by som pre vas "troch" neurobila :-D
Odpovedať
Juj mne sa tak nechce pracovat. Uz som spravila vsetko ine, len nie to co by som mala.
Odpovedať
Profilova fotka
ani mne Jane, a pritom mam tolko roboty 8-(
Odpovedať
Veru. Ale pomaly zacinam.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi diiik :-D jani mi hovor, uz hodinu som sa mala ucit.. zatial iba jem a surfujem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
heh, zuzi, ako statnice? :-D za chvilu to snad budes mat za sebou hm? tiez mame toho dost v tomto semestri, 13 skusok 8-( dovolenka vycerpana len na ucenie
Odpovedať
Boze ja na skolu ani nemyslim. Ale mala by som zacat. No dnes len robota.
Odpovedať
Profilova fotka
jani, ja skuskujem uz od aprila 8-( skoro kazdy tyzden cosi ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ty brdo 13skusok, slusny zaberak.. no moje statnice, teraz ma caka posledna 26.5. a potom este ten opravak v septembri... tam ma dotiahnu iba vysokozdviznym vozikom :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bez: je to zaberak, v zime sme takmer nic nerobili, vsetko presunuli na leto, teraz neviem, co skorej ;-( kedy mate termin? v oktobri? :-D to ti bude drobec snad pomahat :-)
Odpovedať
Zuzi ale bude velmi vzdelany, lebo sa to vsetko uci s tebou.
Odpovedať
Profilova fotka
take presuvacky su naprd, hlavne v lete sa tazsie uci ako v zime jani neviem, hlavne ho tym strasne stresujem, chuda moje male
Odpovedať
Ale neboj, isto mu je dobre. A ozaj z toho bude mudre. Ale ono bude mudre aj tak...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Dnes ste sa ale rozpisali :-N Aj ja sa pridavam k vam skolopovinnym :-D :-D , dnes mam na programe pisanie prace, takze sa tesim :-D A buduci tyzden zacina skuskove :-N Janne, my by sme mohli dat nejake skolske stretko, v poslednej dobe sa v skole vyskytujem celkom casto :-D Bez, neboj, vsetko zvladnes, hlavne bud v pohode ;-) My mame dnes so starkym druhe vyrocie chodenia a presne rok od zasnubenia x-) x-) Asi si kupim kvietok :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mary: jeeeeej x-)
Odpovedať
Jej vy ste tak kratko spolu? To stretko berem, ale asi az buduci tyzden, lebo tento sa tam nechystam.
Odpovedať
Profilova fotka
janne: hm kratko a predsa navzdy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, super, tesim sa na stretko :-N :-D :-D A manzelik sa uz ma lepsie ? :-) No, asi to vyzera ze sme spolu kratko, ale ked milujes, nie je co riesit :-D x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?