Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby.. potrebujem od vás jednu radu.. ako dlho by si baba mala patiť dobrovolné pripoistenie aby dostávala prvého pol roka maximálnu materskú.. teraz je to myslím okolo 15 000,--
Odpovedať
Profilova fotka
hups.. až 2x mi to hodilo..
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi aspon 270dni pred porodom, myslim.. ja uz som to nestihla 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
a nevieš zhruba, koľko sa to platí?
Odpovedať
Profilova fotka
fuha, vobec nie.. skus si vygooglit viac info, ja som mala aj link, ale nechce sa mi to hladat, promin
Odpovedať
dobre ranko babule, ako, co nove? :-) ja mam za sebou dve oslavy 30 (nie moje :-D ) tak som trosku znicena. ale inak fajn. tesim na leto ;-)
Odpovedať
270 dni pred nastupom na matersku, nie pred porodom :) inak cawte
Odpovedať
Ahojte.Sisa uz sa to krati :-) Ja fajn, len som strasne znicena. Konecne som v praci a oddychnem si ;-)
Odpovedať
Ja zas naopak, som odo dnes na PN..chora jak pes :-p
Odpovedať
Tak sa rychlo uzdrav. A odpocin si. Doma je predsalen lepsie.
Odpovedať
Co mate inak nove? My konecne po vsetkych utrapach mame hotovy projekt na domcek..takze uz cakame len na stavebne povolenie. ;-)
Odpovedať
Ja teda nic. Sisa hodim otazku. Len sa mi nieco mari, alebo? No hodim Ti to radsej do IP ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jej ahoj silvi, ako sa mas? uz si tu dlho nebola jani a co sa ti mari? aj ja scem ;-)
Odpovedať
baby co sa vam mari? x-)
Odpovedať
Uz nic. Uz sa mi domarilo :-) Zasa mom blondinkovsky den. Ale dnes sa farbim, tak hadam zajtra budem chytrejsia :-D
Odpovedať
hi aj ja mam blondinkovsky den. volala som muzovi, ci mam tankovat 95 alebo 98. ved kto si to ma po mesiaci pamatat :-D :-D ako sa ides farbit? vyfarbi sa poriadne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani ved uz som sa zlakla, ze som nieco prehliadla :-) no ja neviem kedy pojdem ku kadernicke, vyzeram ako poriadna bloncka z dediny, vyrasteny melir :-N
Odpovedať
zuzi a tebe je uz dufam lepsie?
Odpovedať
Zuzi vsak si kup nieco domov, nejaku farbu a nejako to pories. Aj ja to tak riesim, lebo na ine nieje cas. Len co som bola asi pred mesiacom sa dat ostrihat a tot vse. Jani este ze tankujem naftu ;-) Ale musim sa pochvalit. V stredu som odtiahla bratove auto cez celu Blavu do servisu a bez problemov :-) Som sikovna :-D
Odpovedať
wow jani sikula ;-) babule ja mam uplne blond od minuleho tyzdna, teda ziadny melir momentalne :-D
Odpovedať
No ja tiez chcem stmavit, aby bolo na co davat ten melir ;-) No Zuzi ako je? Uz sa blizi maj, to uz by Ti malo byt hadam dobre, nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
levik nie, je mi stale zle a migrenu mam skoro kazdy den janii teda aka sikovnaaaa :-D melir by som doma asi neriskla, este tak farbu
Odpovedať
No ja som si dlhe roky aj melir robila. Len sa mi uz nechce.
Odpovedať
Profilova fotka
fakt? a nechcem mi prist spravit? :-D
Odpovedať
baby, neobjednavali ste niektora cez ebay? od rana tam bludim marne.. ;-) Ahoj Bez :-D
Odpovedať
Zuzik zajtra sa mozem kludne zastavit. Dnes to pre skolu nestihnem. Alebo inokedy?
Odpovedať
Profilova fotka
jej jani ty si super :-D silvi zatial nie, ale myslim ze peto volaco objednaval
Odpovedať
baby tak co, farbite vlasy? :-) a je tu niekto?
Odpovedať
ja som tu ;-)
Odpovedať
siska a ako? co nove?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?