Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani ale u doktorky si ma zaregistrovala skor ako ja ;-)
Odpovedať
No lebo ty si bola hlavou niekde inde. A to som mala svetlu chvilku.
Odpovedať
caute babule, dnes tu je ale prispevkov :-D :-D ja mam uz taky piatkovy utlm. ale este hodinu a vypadnem na vikend
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak tiez som tu riadne dlho nebola... vidim, ze sa mate primerane okolnostiam, niektore este lepsie :-D bez: uzi si PN ;-) Mary: gratulujem k novej praci :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi vdaka :-N Snad bude aj realne k comu, ale zatial sa vytesujem,lebo kazdy druhy piatok robim len do 14 :-D :-D Pekny vikend vsetkym prajem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte manzelky, vsetky este vikendujete? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak už je víkend na konci, ale bol pekný :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jachin, aj nas vikend bol super - hlavne dnes, sme si to domka s manzelom uzili - teplakova kultura :-D vacsinou chodievame na vikend k nasim, teraz sme im dali "volno" a ostali sme doma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My sme boli dnes trochu v meste, boli tu majstrovstvá sveta v hľadaní stôp - zlatí hafani . bolo to super. pekné spestrenie víkendu. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeej havikov mam rada, to muselo byt skvele ;-) ten moj akurat lezi v mojej posteli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To bolo, aj ja ich mám rada, len tu žiadneho nemáme :-( no ale radšej mám mačky a naša čierna cica Lady sa tiež občas rada vyvaľuje na posteli ( ale len ak nie je nikto doma :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je to naopak, vyvaluje sa vtedy, ked sme doma, inak pelesi vo svojom peliesku :-D skoda, ze zajtra uz vola praca... asi na mna lezie jarna unava, v poslednej dobe sa mi nic nechce ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Joj ani mne.Ešte si užívam posledné hodiny víkendu a na prácu radšej nemyslím. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko, vidim, ze ste niektore pekne weekendovali.. ja zasa studijne :-N
Odpovedať
cauko zuzi a ako to vidis so statnicou tentoraz? kedy to mas?
Odpovedať
dobre ranko ;-) ked tu uz tie statnice spominate.. ja som po sobotnajsej diskusii so spoluziackami prisla k zaveru, ze by som sa mala aspon s odretymi usami predrat statnicami i ked 2 tyzdne pred porodom.. lebo je to skutocne pravda ze s malinkym chrustikom sa naozaj nenaucim potom uz vobec nic :-( obavam sa ale velmi toho stresu, ale na 2. strane duuufam ze brusko mam skutocne brat ako vyhodu |-|
Odpovedať
Profilova fotka
jani buduci tyzden, ale nevidim to nejak slavne, stale sa nemozem moc ucit, bud mi je zle alebo mam migrenu jean len aby zo stresu neprisli na teba pri statnici kontrakcie, to by bola "zabava" :-N
Odpovedať
Ahojte. Tak som si dnes muza odniesla do nemocnice a som slamena vdova.. :-(
Odpovedať
jani to s tym kolenom? kokso ked si to pisala ze v aprili pojde tak sa mi to zdalo ze ako daleko. a uz je to tu. dokedy tam bude?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani a ako dopadla OP? mysleli sme na vas pocujte babule, myslite, ze matenka ma uz babatko? na MK ma v albume poslednu aktualizaciu z januara
Odpovedať
Tak rychlo ten cas bezi. Rezat ho budu az zajtra, lebo nestihaju. Tak teraz je taky smutny. A ja tiez, lebo budem doma sama. Bez a kdo este ma babo?
Odpovedať
zuzi matenka mala v marci termin, takze uz by mala mat davno. skus jej napisat IP a daj nam vediet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jojo napisem :-D jani uz asi nikto, ale cakateliek tu mame zopar ;-)
Odpovedať
dobre ranko manzelky. co nove? =-) nam prave priniesli kniznicu do obyvacky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda jani, za chvilu uz budete mat aj zariadeny byt :-D
Odpovedať
Dobre ranko. Aj Ti zavidim, ze este stale mas co zariadovat. Ja sa naplno vyblaznim az ked postavime domcek. Tetno byt to bolo vsetko tak narychlo, len nech uz mame kde byvat. Baby za chvilku by mal ist muzo na salu. Taka som z toho nervozna :-|
Odpovedať
jani neboj secko dobre dopadne ;-) drzim palce zuzi no veru uz toho viac mame ako nemame :-D
Odpovedať
Baby prave ho zobrali na salu. Juj uz nech ma chudatko po tom =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani neboj, dobre bude, ved tvoj muzo je silny chlap ;-) a kde chcete stavat? ma opustis :-|
Odpovedať
No opustim, ale este tak skoro to nebude, neboj. Stavat budeme u babky na zahori.. Aki sa teda k tomu odhodlame. Ale planujeme.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?