Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Veď práve, tu také ticho a samej so sebou sa mi nechce :-D Aj mne sa tu viac páči ako na koňovi, tu je to útulnejšie :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja na kona este nechodim, len sem tam kukam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tiež len kukám, lebo sa mi tam moc nechce písať.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mary: ja sa zatial ani nemam do akej diskusie pridat :-N
Odpovedať
Fifi su tam vselijake diskusie. Aj take ktore sa vobec netykaju tehu. Ale ani mne sa nechce sa do nich zapajat. Ja len sledujem.
Odpovedať
Profilova fotka
No ja by som sa aj mohla zapojiť, ale moc sa mi nechce zverejňovať až také súkromné záležitosti....tak len čítam....
Odpovedať
Profilova fotka
no ja vam ostanem verna TU x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tiež radšej tu :-) :-)
Odpovedať
Som rada, ze su tu aj take verne. Aj ja budem verna.
Odpovedať
Mary ale na to stretko by si ozaj mala prist. Nech viem ked tak stretnem v skole, ze si to ty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru mary, my sa s tebou este osobne nepozname, okrem teba je to uz len iwuska a sisula, ostatne poznaaaam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej, mary a janne chodia na tu istu skolu? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Rada dojdem baby, vsak ja vas tiez este nepoznam :-D Fifi, ano na tu istu, len este sme sa nikdy nevideli ( a ak ano, tak sme o tom nevedeli ) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to je ale riadna nahodicka :-D
Odpovedať
No a vzhladom na to, ze tak kazda chodime tak asi na par hodin tyzdenne, tak sa mozno ani nikdy nestretneme.
Odpovedať
Profilova fotka
janne: nikdy nehovor nikdy :-D
Odpovedať
To je teda pravda. Juj dnes sa tak zle citim. Vsetko ma boli. To bude asi tym, ze som vela spala. Som spala vcera po obede asi 2 hodky a vecer som uz o osmej spala. A do pol siedmej rana. A dnes ma vsetko boli.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, pred tým, ako ideš spať si musíš oddýchnuť, nie je zdravé len tak unavená vhupsnúť do postele :-D :-D :-D
Odpovedať
No a ako si mam oddychnut? Myslis nejaka relaxacia? Alebo nejake ine techniky?
Odpovedať
Profilova fotka
To bol len žart Jani ;-) Lebo včera večer ja som pozerala TV a môj drahý starý si mi ľahol na nohy, že by chcel spať, ale sa mu nedarí, lebo je moc unavený :-D :-D Tak som mu poveda,a že nech si najprv oddýchne, až potom nech ide spať :-N :-D :-D
Odpovedať
Jaj :-D :-D :-D No ja zmyknem chvilku len tak cumet do telky a potom zrazu neviem kde som. Aj dnes to tak isto bude. Lahnem k telke a potom ma muzo zobudi, ze uz ideme spat. Tak odcupkam do postele a pokracujem :-D Juj idem za hodku do skoly. Tak sa mi nechcem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja mam spavu nemoc, hodku sa ucim a na 10minut si musim lahnut :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Bez to poznám, mne sa stáva bežne, že keď čítam zrazu sa mi po chvíli začnú zatvárať oči....Možno prechádzka by pomohla ;-) Jani, u nás je to podobne :-N , raz zaspím ja a potom ma drahý budí, alebo zaspí on a budím ja jeho :-D A vždy sa tak vyľaká, keď ho zobudím, že kde je, čo sa deje :-D :-D
Odpovedať
No u nas zaspavam len ja. Ked zaspi muzo, tak to uz musi byt riadne unaveny. Ja ho zasa budem, ked chrape. Vtedy sa tiez chudak strasne zlakne. A este ho budim, ked nepocuje budik. co je vlastne kazdy den.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani :-D :-D No moj zatial nechrape :-N A rano skoro vzdy budi on mna :-D :-D ja som vacsi spachtos....
Odpovedať
aj ja som veeeeelky spachtos... teda my aj s bruskom... drahy rano pride a najskor vybozkava a porozprava sa s bruskom a potom aj mna tym zobudi :-D
Odpovedať
Boze musim ist do tej skoly. Asi pojdem pesi, lebo sa potrebujem trochu narovnat. Zuzi a ty si spanie teraz mozes dovolit. Si doma, nie v praci a vystavena z ucenia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, drz sa v tej skole a nenechaj sa vytocit :-D :-D Inak, nejak podozrivo casto tam chodis..... :-N Jeana, tak to je jasne, Ty musis predsa spat za dvoch :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jean prides v piatok na stretko?
Odpovedať
bez hmmmm zatial neviem... predbezne zostavame na vikend v BA, takze cisto teoreticky by som mohla... len este uvidim aky bude program ;-) sa tesim, ak mi to vyjde.. a marya ty si sa akoze kludne mohla priznat ze sa pozname... aj osobne :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?