Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no uz som doma, smenu prebrali daslie kolegyne... hrozny vikend ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ale teraz mas uz aspon veget, ja sa musim ucit tak ci tak 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no bez, do konca aprila musim mat prvu cast bakalarky, uz 15.3. mam prvu pisomku z letneho semestra... takze nic moc.... inak som ta nasla v diskusii na MK :-D c c c
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi psssssst ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bez: 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak je bohuzial zivsie ako v nasej septembrovej teme ;-) no jo, zasa spat k uceniu 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
veru, prispevkov je tam neurekom, len som sa tam zasla kuknut ;-) aj kopu krasnych albumikov :-p bez: prijemne ucenie, tu zas neprijemne fuci ten vietor :-S
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi tu fuci cely den, sem tam aj zaprsi.. aspon ma to netaha von, ach jo..
Odpovedať
hojte, my sme boli u svokrovcov, a muzovi sa vybijal notebook, tak som voooobec nezavislacila. oravu ta vichrica, zda sa, nastastie obisla. ale cesta tam a spat teda nebola nic moc, v tom lejaku :-S
Odpovedať
Profilova fotka
jani no ako si to mohla prezit bez MS :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak nam vcera v ZA vyhorela farbrika Tento.... ziara bola na pol mesta, dost hrozne :-(
Odpovedať
Ahojte. Pocula som ze u vas horelo, vraj to zapalil nejaky byvaly zamestnanec. My sme boli u nasich a tam pre zmenu nebola cely vikend elektrina.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuzi kokso, to fakt? do kelu, to budu skody jani boli ste na zahori? aj si sa bala?
Odpovedať
Profilova fotka
bezaz: kuk na bleskovky, su tam aj fotky.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jo baby.. idem sa ucit, pridem vas skontrolovat ;-)
Odpovedať
Bez a nieco nove?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Ako ste vikendovali ? Fifi, teda pozrela som tie Bleskovky, sila..... :-( Bez, prajem vela chuti do ucenia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bez: dnes si doma? Janne: na Zahori padali cez vikend stromy ze... tusim si ty z Malaciek
Odpovedať
No ja som od Malaciek. Ale aj u nas toho dost popadalo. V nasej dedine nejaku tetu privalila brana. Stromy nikoho nastastie neprivalili. Ale popadalo ich dost.
Odpovedať
Profilova fotka
no to muselo byt slusne... my sme vcera mali tiez poruchovy stav na strednom slovensku, aj sme si zamakali nejake tie nadcasy, ale nastastie sa to ukludnuje.... Mary: niekto sa chcel pomstit zamestnavatelovi, zaujimava forma pomsty :-|
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi hej, od tohto tyzdna robim na 60% takze pondelok a utorok som doma a ucim sa.. jani ked tak na stretku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Juj Bez, tak potom aj ja musim dojst na stretko :-D :-D :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mate stretko? :-p zas zavidim
Odpovedať
Profilova fotka
mary jasne dojdi.. v piatok ;-)
Odpovedať
No dojdi. Tak uz sa neviem dockat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pocujte a uz sme sa vlastne dohodli kde a kedy v piatok?
Odpovedať
No to tusim este nie. Bez napis mi IP ze co :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaj baby, vy ste už komplet všetky na koňovi........ :-. :-D :-D
Odpovedať
Veru. aj ked ja sa priznam, ze mne sa vzdy najviac pacilo tu. Na kona chodim len preto, ze tu nikdo nieje ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?